Şimdi Ara

Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.126
Cevap
2
Favori
163.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ARIKAN

BU RESİMLERİ DE GÖRDÜKDEN SONRA........KESİNLİKLE KAÇIRILMAMALI,HEMEN GİDİP HATTA İKİ TANE ALINMALI BU ÇAĞIN ALETİNDEN..
    BÖYLE TELEFON TC GELMEDİ......MUTLAKA ALINMALI.......TRİDEN AL.......İPHONE KULLAN......
    BİR TELEFONLA İKİ TELEFON KULLAN.....
    FORUMDAKİ HERKESE SESLENİYORUM....BIRAKIN İŞLETİM SİSTEMİNİ FALAN GİDİN BU ALETTEN ALIN......BUNUN GİBİSİ ŞU ANDA TÜRKİYEDE HATTA ORTA DOĞUDA YOK(BU İSİMLEYOK)...ALIN,ALIN,MUTLAKA ALIN.
    HA PİYASADA 250-450 TL ARASI DANDİK DOKUNMATİK N OKİA-SAMSUNG-GENERAL MOBİLE-LG MARKALAR VAR....KESİNLİKLE ONLARI ALMAYIN....HEPSİ DANDİK MARKALAR.......ZATEN PİYASADAKİ KİŞİLERİN HİÇBİRİ ADAM GİBİ TELEFONDAN ANLAMIYORLAR......ANLASALADI...HEPSİ BU TELEFONU(TİRİDENT) ALIRLARDI.
    AMAN ELİNİZDE TUTUN YAKINDA TÜKENİRSE.....ALİM ALLAH NE YAPARIZ......

Arkadaşım herkesin kendi zevki senin beğendiğin şeyleri de belki başka insanlar beğenmiyor. İnsanları bu şekilde kınamak çok saçma geliyor bana. Sonuçta burası bir bilgi paylaşım platformu, burada kimse kimseye zorla birşey aldırmak için uğraşmıyor. Sonuçta trident in ortağı filan değiliz... :) Sadece deneyimleri paylaşıyoruz. Ha ürünü almışsındır, memnun kalmamışsındır firmayı git şikayet et. Hakem heyetleri var tüketici mahkemeleri var. Buradaki paylaşımlardan rahatsız oluyorsan da çık konu üyeliğinden gelen mesajları boş yere kendine dert etme. Sonuçta canı isteyen alır canı istemeyen almaz.... Bu kadar basit.
  • BİR DE BU RESİMLERE BAKIN.....BAYAĞI GÜZEL BİR TELEFON GİBİ.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FKRKN -- 1 Şubat 2010; 22:51:35 >
  • ben dün akşam siparişi verdim shopping tv den en eç 1 hafta içinde gelirmiş.telefon geldiğinde yapmam gereken veya tavsiye ettiğiniz bi ayarı var mı(mesela wlan dan internete girmem için yapmam gereken bişey var mı)
  • Bu telefonu elden alma imkanı varmı nerden alabilirim :)
  • arkadaslar w-t2 ve özellikle w-t3 kullananlar. şarjınız normal kullanımda ve kurcalamalı kullanımda :) ne kadar gidio? alacak arkadaslara yardımcı olun.. askın50 bvgra ve dier arkadaslar cvplarınızı bekliossss
  • rekli9 merhaba kardeş.1 hafta önce aldım telefonu.benim birkaç sorum olacak bu telefonun internetiyle ilgili.msn adresimi eklersen sevinirim..!!
    fuat__bugra@hotmail.com şimdiden teşekkür ederim.!!
  • Bende wt 2 var.gayet iyi gidiyo şarjı.4 gün felan gidiyo.fakat televizyon izlendiğinde oyun oyandığında 1 günde rahat bitiyo..!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bvgra

quote:

BU RESİMLERİ DE GÖRDÜKDEN SONRA........KESİNLİKLE KAÇIRILMAMALI,HEMEN GİDİP HATTA İKİ TANE ALINMALI BU ÇAĞIN ALETİNDEN..
    BÖYLE TELEFON TC GELMEDİ......MUTLAKA ALINMALI.......TRİDEN AL.......İPHONE KULLAN......
    BİR TELEFONLA İKİ TELEFON KULLAN.....
    FORUMDAKİ HERKESE SESLENİYORUM....BIRAKIN İŞLETİM SİSTEMİNİ FALAN GİDİN BU ALETTEN ALIN......BUNUN GİBİSİ ŞU ANDA TÜRKİYEDE HATTA ORTA DOĞUDA YOK(BU İSİMLEYOK)...ALIN,ALIN,MUTLAKA ALIN.
    HA PİYASADA 250-450 TL ARASI DANDİK DOKUNMATİK N OKİA-SAMSUNG-GENERAL MOBİLE-LG MARKALAR VAR....KESİNLİKLE ONLARI ALMAYIN....HEPSİ DANDİK MARKALAR.......ZATEN PİYASADAKİ KİŞİLERİN HİÇBİRİ ADAM GİBİ TELEFONDAN ANLAMIYORLAR......ANLASALADI...HEPSİ BU TELEFONU(TİRİDENT) ALIRLARDI.
    AMAN ELİNİZDE TUTUN YAKINDA TÜKENİRSE.....ALİM ALLAH NE YAPARIZ......

Arkadaşım herkesin kendi zevki senin beğendiğin şeyleri de belki başka insanlar beğenmiyor. İnsanları bu şekilde kınamak çok saçma geliyor bana. Sonuçta burası bir bilgi paylaşım platformu, burada kimse kimseye zorla birşey aldırmak için uğraşmıyor. Sonuçta trident in ortağı filan değiliz... :) Sadece deneyimleri paylaşıyoruz. Ha ürünü almışsındır, memnun kalmamışsındır firmayı git şikayet et. Hakem heyetleri var tüketici mahkemeleri var. Buradaki paylaşımlardan rahatsız oluyorsan da çık konu üyeliğinden gelen mesajları boş yere kendine dert etme. Sonuçta canı isteyen alır canı istemeyen almaz.... Bu kadar basit.

• mc.i BEĞENDİYSEN BİR DAHA YAZAYIM...BEN BEĞENDİĞİM İÇİN YAZDIM...ZATEN BU HAFTA BİR TANE ALACAĞIMKİ MAĞDUR OLMAYAYIM...KACIRMAYAYIM...
    DANDİK NOKİA-SAMSUNG MU ALAYIM...ZATEN ELİMDEKİ NOKİA 5800MX SATACAĞIM TİRİDENT ALACAĞIM...BENDE BU NİMETTEN YARARLANMAK İSTİYORUM..BUNA HAKKIM YOKMU...HEM ZATEN BENNOKİA 5800 E 1000-1500 TL VERMİŞTİM..AH KAFAM DİYORUM...SAYENDE GERCEKLERİ GÖRDÜM...TEKRARLIYORUM..TEŞEKKÜR EDİYORUM..BENİ AYDINLATTIĞIN İÇİN ÇOK SAĞOL...
    BU AKŞAM BENİMDE BİR TRİDENDİM OLACAK BÜYÜK İHTİMALLE WT3 ALIRIM...TEKRAR ÇOK SAĞOL BENİ AYDINLATTIĞIN İÇİN:'(]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FKRKN -- 2 Şubat 2010; 15:32:32 >
  • quote:

mc.i BEĞENDİYSEN BİR DAHA YAZAYIM...BEN BEĞENDİĞİM İÇİN YAZDIM...ZATEN BU HAFTA BİR TANE ALACAĞIMKİ MAĞDUR OLMAYAYIM...KACIRMAYAYIM...
    DANDİK NOKİA-SAMSUNG MU ALAYIM...ZATEN ELİMDEKİ NOKİA 5800MX SATACAĞIM TİRİDENT ALACAĞIM...BENDE BU NİMETTEN YARARLANMAK İSTİYORUM..BUNA HAKKIM YOKMU...HEM ZATEN BENNOKİA 5800 E 1000-1500 TL VERMİŞTİM..AH KAFAM DİYORUM...SAYENDE GERCEKLERİ GÖRDÜM...TEKRARLIYORUM..TEŞEKKÜR EDİYORUM..BENİ AYDINLATTIĞIN İÇİN ÇOK SAĞOL...
    BU AKŞAM BENİMDE BİR TRİDENDİM OLACAK BÜYÜK İHTİMALLE WT3 ALIRIM...TEKRAR ÇOK SAĞOL BENİ AYDINLATTIĞIN İÇİN

eLden alma imkanı varmı ya bu telefonu yerine gidip alsak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztyfnp

walla askın50 w-t2 ye göre çok güzel demiş kamerası ama ben bilmiom. bu arada mc.i arkadasım pixma şubat gibi yeni model çıkaracak diodun. bilgin varmı hiç bu konuda adı ve özellikleri,çıkış tarihi hakkında... bende beklemedeyim. trident pixma pinphone vs bi tane alacam araştırıom.

mc.i cvp bekliom görmedin herhalde...
  • Arkadaşlar Tekrar Söylüyorum Ben Telefon Almadan Önce Trident w-t3 ve General Mobile Dslt1 i Elimde inceledim arada 100 lira Fark War General Mobile Daha Pahalı Ama Trident de 5 Çeker Herşeyden Önce Android Ve Çift İşlemciye Sahip Artı Sharp Marka Dokumatik Ekran Sony Marka 5Mp Kamera Kullanılmış Ben Kullanmaya başlayalı 1 Hata Felan Olacak Süper Bi Alet Hiçbir Sorunu Yok...
  • arkadaşlar 28-01-2010 tarihinde trident pazarlamadan w-t3 siparişi verdim.Telefon elime 30-01-2010 tarihinde ulaştı.Telefonu çok beğendim incelerken kamerasına bakmak istedim ama ne yazıkki telefonun kamerası bozuk çıktı ve telefonu tekrar geri göndericem teknik servis yapabilir inşallah daha telefonu tam kullanamamıştım hevesim kaldı inşallah hemen yapılırda gönderilir acaba telefonun kamerası bozuk çıkan başka arkadaş varmı merak ediyorum doğrusu...
  • Orijinalden alıntı: ysa1992

Arkadaşlar Tekrar Söylüyorum Ben Telefon Almadan Önce Trident w-t3 ve General Mobile Dslt1 i Elimde inceledim arada 100 lira Fark War General Mobile Daha Pahalı Ama Trident de 5 Çeker Herşeyden Önce Android Ve Çift İşlemciye Sahip Artı Sharp Marka Dokumatik Ekran Sony Marka 5Mp Kamera Kullanılmış Ben Kullanmaya başlayalı 1 Hata Felan Olacak Süper Bi Alet Hiçbir Sorunu Yok...
    [+10000000000000000000000000000000000
  • arıkan kardesım kafamı cok karıstırdın.generlamobıle ıle trıdent arasında kararsız kaldım.aslında gm cok daha ıyı tabıkı.ama fıyat farkı nekadar.ve trıdentın goruntu ıyı duruyor.ama gm nın ınternet baglanıtısı wless dahamı saglamdır kı?3 gune alıcam ıkısınden bırını
  • aslında samsung d 900 i mle mutlu bır hayatım vardı.yenı tele ıhtıyacık yoktu ama ıste ınsanoglu rahat duramıyor.sımdı kararsız ve dusuncelı mutsuz bır ınsan oldum hangısını almalıyım dye.bu arada genmob hepsıburdada 358 tl.yanı fıyatta 100 tl yok galıba arada.oyleyse onu alırım
  • GENERAL MOBİLE DAHA SAĞLAMDIR...EN AZINDAN SERVİS AĞI OLAN BİR MARKADIR...3G Lİ OLANLARIDA VAR....BEN GENERAL MOBİLE AL DERİM...ACİZNE...AMA YİNE DE SEN BİLİRSİN..
    GARANTİLİ VE DE İYİ BİR MARKA ....
  • haklısın aslında.baktım sımdı fıyata tekrar 430 evet 100 lıra farkı varmıs.ama 300 veren 400 de verır.gen mob alıcam buyuk ıhtımal.sımdı sana sorum su ben ınternetten travıan dye bır oyun oynyorum asıl bunu ıcın alcam bu telı.sorunsuz sekılde grebılırmıyım bu oyuna.trıdentte grılebılırmıs.trdıentın ekran daha genıs ve sık gıbıydı ondan ona takıldım bıde fıyat tabı.ama gm nın kalıtesı tartıslımaz tabıkı.
  • arkadaşlar yeniden soruyorum w-t3 olanlar.. aldıkları zaman kamerası bozuk çıkan varmı gerçekten merak ediyorum...
  • kadıkoyefesi09 : Düşünmeden gm DSLT1 Modelini al şuanda kullanıyorum bu teli Android işletim sistemi oldugundan bir çok şey yüklüyebiliyorsun kamerası trident e 1000 basar kardeş...
    Wireless bakımından gm çok daha iyi Travian Oyununu denedim siteye giriyor ama üyeliğim olmadığı için oyunu açmadım ama flash tarzinda bir oyun sanırsam onu destekliyor.... Yani Oynayabilirsin word exel felanda açıyor bilginize :D:D
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.