Şimdi Ara

Trident W-T1 veya W-T2 kullananlara sorum var (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.126
Cevap
2
Favori
163.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ARIKAN

WWW.ANYCOOLCEPFORUM.COM DİYE VERDİĞİN SİTEYE BEN DE ÜYEYİM VE DE SÜREKLİ O SİTEYİ TAKİP EDİYORUM...O SİTENİN REKLAMLARIN DA VE DE FİNANSMANINDA YARIN KAPINDA .COM. VAR...BU NEDENLE DEDİĞİN SİTE TAMAMEN ÇİN MALLARINA AİT BİR SİTEDİR.
    BU SİTEDE CİN MALLARININ SATILDIĞI VE DE ALINDIĞI GÜVENİLİR SİTELER:::))DİYE BİR BÖLÜM VAR...SENİN SİTENDE BURADA YAZIYOR....BU NEDENLE BU SİTEDEKİ YORUMLAR NE DERECE DOĞRU OLUR?TAKDİRİNE BIRAKIYORUM.....NEYSE SİZ DEVAM EDİN BEN YAZMIYORUM ARTIK AMA SON SÖZ.....KİMSENİN KİMSEYİ KANDIRMADIĞI GÜZEL BİR TÜRKİYE DİLEĞİMİ TEKRARLIYORUM....HAYIRLI İŞLER VE SATIŞLAR....

AYRICA GECEN SENE TTN DİYE BİR CİN MALINI YİNE TÜRK MALI VE ÇOK İYİ DİYE PİYASAYA SÜRMÜŞLERDİ....AMA ŞİMDİ KAYBOLDULAR...SİTELERİ BİLE BULUNMUYOR...İŞALLAH SİZDE CİNDEN GELEN V999-V1000-V990 ADLI TELEFONLARA PİXMA İSMİNİ VURUP SATMAKTAN SIKILMASSINIZ....

hala aynı kafa yapısındasın sana bişey anlatılmaz bunu anladım
    AMA CEVAP VER SENİN ŞU TAPTIĞIN NOKİA NEDEN ÇİNDE AKSESUAR ÜRETİYOR?

AYRICA bizde tek model vardır v999 versiyonları farklıdırwww.pixma.gen.tr ye gir incele iftira atmadan önce senin gibi bende hergün yeni bir isimle sahte ve spot ürün satanları kınıyorum sen kalkıp benim kınadığım kişilerle beni aynı kefeye koyuyorsun bizimkinin cihazın arkasında kutusunda faturasında garanti belgesinde tek model vardır pixma v999 senin o 10 isim koyup satan dediklerin kaçak telefoncu adam hergun ... telefon modeli sallıyor gittigidiyor.com da gir arka kapakları o yzden çok az gösterilir çünkü aynı telefondur bizde ise tek marka vardır
    KALDI Kİ BİZ KENDİMİZ ÜRETİYORUZ DİYORMUYUZ SANA BUNU İTHALATCISIYIZ DİYORUM NOKİA İTHAL EDİP SATARIM HATTA SANA DERS OLSUN YARİNKAPİNDA.COM A GİR NOKİANIN BİR MODELİNİ SENİN İÇİN SATIŞA SUNDURAYIM ? OK O ZAMANDA İFTİRA ATMAYA DEVAM ETCEKMİSİN ...

• hamis
    Yeni Üye

Üye No: 28118
    Aldığı Teşekkür: 0

yarın kapında??????????????
    « Yanıtla #5 : 29 Aralık 2009, 14:26:00 » Alıntı

--------------------------------------------------------------------------------

yarinkapinda.com dolandırıcı bir site zaten hiç bir telefonlarına ulaşılamıyor hiçbir maile de cevap vermiyorlar yarın savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum orada adı geçen muhammaed cihad ipek için

AL SANA O SİTEDEN BİR YAZI
    http://www.anycoolcepforum.com/yarin_kapinda-t9598.0.html GİRDE OKU BAK NELER YAZMIŞLAR.........

• haberim var yılbası nedeni ile sitede de yayınlandığı üzere 3 gün firma tatilden ötürü telefonalra ve email lere cevap verilmemiştir ki o müşterinin de sorunu halledilmiş sonra teşekkür etmiştir :) sen uğraş uğraş daha bir şey elde edersen sana pixma hediye edeyim yok yok sen nokia seviyordun nokia hediye edeyim :)

ayrıca rakiplerimizde müşteri gibi girip bizi orda kötülüyor aynı sizin gibi :) onlardan da bilgimiz var merak etmeyin tüm piyasadan haberimiz var takip ediyoruz şubat ayında da yeni ürün gelecek yine v999 olcak ama yeni versiyon farklını yayınlayacağız o senin dediğin gibi biz onun ismini v1000 yapmıyoruz v999 yine o sitede baska kötüleyenlerde var bizi onlarada bak bul yayınla burada gerçek müşteri olanların sornları giderilmiştir ve teşekkür mesajları atmışlardır ama rakipler var ki onlarda sirkecide dir onların yazılarınıda biliyoruz ayrıca istersem o yazılarıda kaldırtmak zor değil ama biz şeffaflıktan yanayız kötüleyende olsa ona gül atarız biz :) sünnettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc.i -- 25 Ocak 2010; 17:51:38 >

• BEN BU SİTEYE ÜYE OLALI EN AZ 4 YIL OLUYOR......SEN YOKKEN BİZ VARDIK....SEN ŞİMDİ ÜYE OLUP MAL SATMAYA ÇALIŞIYORSUN....BİZİM MAL SATMA GİBİ BİR NİYETİMİZ YOK....BİZ KULLANICIYIZ FORUM DA DA BİLGİ ALIŞ VERİŞİ YAPIYORUZ.... ÜYE OLDUĞUN TARİH BELLİ SEN SIRF MAL SATMAK İÇİN BURADASIN.....BURASI SATIŞ SİTESİ DEĞİL BAK ZATEN AÇTIĞIN SATIŞ BAŞLIKLARI BİR BİR SİLİNİYOR......
    AYRICA DA BEN RAKİP FİRMA FALAN DEĞİL ÖĞRETMENİM.....HEMEN ÇAMUR ATTIN RAKİP FİRMA DİYE:::))))GÜLELİMMİ AĞLAYAYIMMI .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FKRKN -- 25 Ocak 2010; 19:12:45 >
  • Emre Bey,

W-T3 modelimizin 1 hafta içerisinde stoklarımızda olucağına dair bilgi vermiştik sizlere.

Trident W-T3 modelinde;

-3.5" TFT LCD (HVGA 320*480piksel) ekran
    -Analog TV ve FM Radyo
    -Bluetooth,USB,GPRS,WAP,Wİ-Fİ
    -Video oynatıcı ve kaydedici
    -Mp3 ve Mp4 player,ses kaydedici
    -SMS,EMS,MMS destteği
    -Harici Bellek Desteği
    -Java(facebook,Msn,Yahoo,Ebuddy vb.) gib özellikler mevcuttur.

Tam olarak net fiyat olmamakla birlikte ortalama perakende fiyatı 330 TL civarında olacaktır.

İyi çalışmalar.
  • arkadaşlar fbsk1907 arkadaşımızın yazdığı gibi özzerlik ler böle ben telefonu aldım cumartesi gel al demişti adam ben pazar gittim aldım telefon süper w-t2 den daha iyi w-t2 alacak arkadaşlar hemen vaz geçsin ve w-t3 alsın lar ben 350 tl ye aldımmmm bir ara telefonun resmini çekip te koyarımmmmm
  • WT3 te Youtube dan video izlenilebiliyor mu? Birde kamera kalitesi nasıl?
  • haluk telefonu yeni aldım internete daha giremedim çünkü benim ev deki net kablosuz değil cepten youtube ye girince sizie haber veririm video izleniomu diye bide kamera kalitesi gayet güzel arkadaşımda w-t2 var onun lakarşılaştırdık çok çok iyi çekio w-t3 başka sorusu olan varsa cevap laya bilirimmmmmmmmmmmm
  • sadece youtube deil tabi başka sitelerde dene özellikle ama şunada bak izleyebiliosan tam ekranda izleyebiliomusun bunada çok dikkat et. önemli bi ayrıntı bu. foto ve video çekim kalitesinide açıklarsan ii olur. aklımıza geldikçe yazarız zaten.bu arada senin ki beyazmı siyahmı. yada beyaz renk varmı. senin gördüğün w-t2 den artıları varsa sende yaz yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztyfnp -- 26 Ocak 2010; 10:00:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: askın50

haluk telefonu yeni aldım internete daha giremedim çünkü benim ev deki net kablosuz değil cepten youtube ye girince sizie haber veririm video izleniomu diye bide kamera kalitesi gayet güzel arkadaşımda w-t2 var onun lakarşılaştırdık çok çok iyi çekio w-t3 başka sorusu olan varsa cevap laya bilirimmmmmmmmmmmm

Askın50 öncelikle hayırlı olsun telefonun iyi günlerde kullan. Merak ettiğim bikaç şey var.
    Öncelikle telefonun boyutlarında bir değişiklik olmuş mu? W-T2 i phone den biraz daha kalındı inş. W-T3 de inceltmişlerdir.
    Arka kamerada çekim kalitesinde bir değişiklik var mı?
    Menülerde bir farklılık var mı? W-t2 de türkçe uyumsuzlukları vardı düzeltmişler mi?

Teşekkürler. Bir de acil resim bekliyoruz senden...

• teşekkürler bvgra
    w-t3 kalın değil ince,iphone boyutunda, menülerde çok fazla fark göremedim ben türkçe uyumsuzlukları düzeltmiş ler kamerası w-t2 den gayet güzellllll başka sorunuz var sa yazın cevap larımmmmmmmm
  • kamerası kaç mp yazıo. rengi ne renk. sözlük falan vamı yada yüklenirmi. nette ''tam ekran'' video izleniomu(bu sonraki tabi) güle güle kullan şarjdanda haber ver bu arada
  • evet arkadaşlar wt2 mi alayım wt3 mü
  • gençler nie sustunuz
  • Bende bekliyorum tam olarak durumun belirginleşmesini ona göre WT3 alabilirim nasıl birşey olduğunu tam öğrenelim.
  • kamerası 2megapiksel telefonun rengi siyah netten video izleniomu onu denemedim bilmiorum
  • Askın gülegüle kullan. Yorumlara göre birkaç gün içinde W-T3'ün özellikleri v.s. tam olarak netleşir. Sen de kullandıkça yorumlarını yazarsan daha doğrusu W-T2'den farklarını yazarsan seviniriz.
  • bn izmir karşıyakada oturuyorum wt2 ye 380 dıolar alayım mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes992

bn izmir karşıyakada oturuyorum wt2 ye 380 dıolar alayım mı.

Yuh diyorum eğer kim diyosa 380 TL.diye. İnterneti biraz araştırsan 320 TL gibi fiyatlara satılıyo ve garantili. Hatta biraz beklersen 10 gün önce aldığım W-T2'yi W-T3'ün farkları v.s. tam olarak belirginleşirse ve benim için önemli bir fark oluşturacak bir özelliği varsa bunu satıp W-T3 alabilirim.
  • bide çin ıphone ları var onlar iyimidir.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.