Şimdi Ara

[TRIDENT]%100 ... Türk MaLı Cep TeLefonu ALmak Varken Neden İthal ALıyoruz? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
29.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu inceledim arada büyük cahillerde var türk malına direk hayır diyen.

konuyla ilgili olarak şunları söylemek isterim trident cidden çok dandik ürün.kullandığımdan biliyorum parayı verdiğine yazık ama ha Türk malına karşı değilim aksine destekleyen biriyim.

Askeri ELektronik SANayi nin ürettiği cep telefonları var.ASELSAN adı altında satılıyor.şahsen 1919 modeli hayatımda kullandığım en iyi cep telefonuydu.3 yıllık batarya şarjı 1 hafta kesintisiz gidiyordu.ama nedense aselsan yeni model üretmedi.keşke üretselerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 21 Eylül 2010; 13:25:56 >
  • iPhone Karalama Kampanyasının En Saçma Basamağı

Ağzımla gülmüyorum artık bu konulara

Sen iPhone'u Taşla Karşılaştıra Dur Bizde Bu Arada iPhonelarımızın Keyfini Sürelim..

Tabi Senide Anlıyoruz Kedi Ulaşamadığı Ete Mundar Der

Ayrıca Şu iPhone Karşıtları Bi Anlayamadı.. iPhone'u iPhone Yapan Multi Touch ve App'lerin Orjinalliği Güzelliği Kullanışlılığı Bolluğu Kısacası iPhone Alıyorsak Onun İçi Boş Kalmıyor Arkadaşım Yükleyebileceğin Her App'i iPhone'un özellikleri altına yazarsan asıl fakrı o zaman anlarsın

• iPhone'da ki oyun ve uygulamaların kaçını sen o cihaza yükleyebileceksin?
  • %100 türk malı TRIDENT hmmm, trident i duyunca bi anda köyüm aklıma geldi topraklar dağlar dereleri hatırlatan bi ismi var
  • Konuyu açan arkadaş ilkokullu ve ömrunde hiç iphone kullanmamiş. ..Diyorum. ..
  • bizim Türkler kendisi üretse çok iyi birşeyde olmasın ama taklit mal olmasın arkadaş bune bunu alırsam millet acar seyiyle güler bana üret kendi cizginde bir telefon kaba sapa bir telefon olmasın niye almayalım
  • Titreyerek güldüm
  • Tridine tridine bandım bedava mı sandın trident aldın... Trident aslında ucuz telefon ilk aldığın zaman 300 tl 1 hafta sonra fiyatı sana 500'e geliyo çünkü cep hastanesinde yatıyo :)
  • Türk malına hayır diyen saf, katıksız mallardan değilim. Türk malı üretimini destekleyen biriyim. Kırmızı et için bile ithalatı öngören saçma bir ülkedeyiz. Sonuna kadar Türk malı!
    Fakat, Trident markası taklitçi ve Çin malı olarak üretim yapan bir marka. Türkiyede montajının yapılıp yapılmadığı bile muamma. Sağlığa son derece zarar veriyor. Kalitesiz. Önermiyorum.
    Türk malını bu marka gibi görüp genelleme yapanın da alnını karışlarım.
  • biz Türk malına hayır derken böyle uyduruktan adi mal olacaksa hayır diyoruz yoksa niye desteklemeyelim
  • TRİDENT : ÇİN ''MAL'' I

[TRIDENT]%100 ... Türk MaLı Cep TeLefonu ALmak Varken Neden İthal ALıyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 21 Eylül 2010; 15:20:46 >
  • yeter adam öldü
  • Arkasında Made in Turkey veya üretim yeri Türkiye yazmayan hiçbir ürün Yerli Malı Yurdun malı ilkesi içinde değerlendirilemez bence. Özellikle milletin cebindeki 3 kuruşa göz diken dandik üretim yapan çin firmaları.

Bu konunun ardından konuşulması gereken ise Apple Store Global mağazalarındaki fiyatla bize geçirilen fahiş fiyat arasındaki uçurum. Teknolojiyi yakından takip eden ve çok seven biri olarak yıllardır kendimi keriz gibi hissetmemek için iphone almadım, ve yurt içinden almaya hiç niyetim yok!

http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family/iphone?mco=MTgxNTgzMzY

iphone 4 32 gb. 300 USD. peki ya burdan almaya kalksak?

• Arkadaşım Luxus V97 aldım alır almaz şarj aleti bozuk çıktı.Tamirden geldi 1 gün sonra arama tuşu çalışmamaya başladı ve Türkçe çevirisinde bazı hatalar var onlarda ufak sözüm yok wifi var wifisi güzel uzaktan çekiyor 20 30 metreden çekiyor ve internette çok hızlı geziniyorum buda iyi.

Bazı özellikleri iyi bazıları kötü ama ne beklersin yan sanayi malı çakma işte orda gül gibi N95 8 GB almadım ve sıf babama uydum 2 yıl garantisi var ve sıfır olduğu için bu aleti aldım yoksa gönlüm N95 adamıda gözüm tutmadı kıytırık telefonları çıkartıyor şudur budur falan iyi telefonu gösterince yok şu eksiği var yok 2.el falan.

Gene servise götüreceğim gene sorun çıkartırsa aksiyonlu dakikalar olucak.

Ülkemize şu telefonlar pahalıya gelmese arkadaşlarında gider alır ama malesef şimdi alan tarafıda suçlamamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *President*
    Arkasında Made in Turkey veya üretim yeri Türkiye yazmayan hiçbir ürün Yerli Malı Yurdun malı ilkesi içinde değerlendirilemez bence. Özellikle milletin cebindeki 3 kuruşa göz diken dandik üretim yapan çin firmaları.

Bu konunun ardından konuşulması gereken ise Apple Store Global mağazalarındaki fiyatla bize geçirilen fahiş fiyat arasındaki uçurum. Teknolojiyi yakından takip eden ve çok seven biri olarak yıllardır kendimi keriz gibi hissetmemek için iphone almadım, ve yurt içinden almaya hiç niyetim yok!

OHA!
    Ne kadar ucuz. :(

• arkadaşlar tridente çinde yapılıyo falan diyosunuz aynısını vestel içinde diyolardı ama bunu kanıtlıycak belgeler var mı belki gerçekten türk malı bakın bencede çok kalitesiz bi telefon ve çin malı gibi dutuyo ama eğer türk malıysa kendimize zarar vermekten başka bişey yapmıyoruz

bu arada casperda türk firması dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

quote:

Arkasında Made in Turkey veya üretim yeri Türkiye yazmayan hiçbir ürün Yerli Malı Yurdun malı ilkesi içinde değerlendirilemez bence. Özellikle milletin cebindeki 3 kuruşa göz diken dandik üretim yapan çin firmaları.

OHA!

Malesef öyle :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: holyjohn

quote:

OHA!

Malesef öyle :(

değil öyle, kontratlı fiyatlar onlar, yapmayın lütfen
    ekleme: Requires new two-year AT&T wireless service contract, sold separately to qualified customers; credit check required; must be 18 or older. Existing AT&T customers who want to upgrade from another phone or replace an iPhone 3G or iPhone 3GS should check with AT&T or usewww.apple.com/iphone/buy. For those who are not eligible for an early upgrade or who wish to buy iPhone as a gift, the prices are $499 (8GB), $599 (16GB), or $699 (32GB). In CA, MA, and RI, sales tax is collected on the unbundled price of iPhone. Service may not be available in all areas or at the signal strength, rates, speeds, or bandwidth as demonstrated. Wi-Fi Internet access required for some features; broadband recommended; fees may apply. Some applications, features, and services are not available in all areas. Visitwww.wireless.att.com to check AT&T network coverage in your area. iPhone is configured to work only with wireless service provided by AT&T. Warranty information available atwww.apple.com/legal/warranty/iphone. When available, transferring your mobile number to a different service provider will terminate your service with your existing provider; termination fees and other charges may apply. Some features may require added fees. Contact your service provider for more details. Use constitutes acceptance of Apple’s software license agreement and third-party terms located in the iPhone box. Unauthorized modification of your iPhone software violates the software license agreement. Inability to use an iPhone due to unauthorized modifications is not covered under your warranty.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatgunco -- 21 Eylül 2010; 18:27:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ExeLium22

L'leri neden büyük yazıyoruz?

okadar anlatılandan bunu mu çıkardın :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.