Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Tribunalden uyarı almışım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Tribunalden uyarı almışım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2446 Mesaj
    8-3-9 oynadığım bir maçta jungler lee sin olarak, takımımdaki 1-11 oynayan ezreal ile karşılıklı raporlaşmıştık, zaten bu maçta hakkımda tek şikayet var. Maçta chatte şimdide inceledim hiç spam yapmamıştım, bu maçtan dolayı cezalandırılsın demişler.

Oyuncuları harcamak bu kadar kolaymı yani, kalan maçlarımın hepside tek kişinin oda kendi takımımdan raporu sonucu, bir maç dışında aşırı flame yapmamışım, bir kaç kez sinirle bir iki kelime demişim o kadar, istatistiklerimin kötü olduğu bir maç yok zaten aralarında bir tane 3-6-10 var sayacaksak kötü diye en kötüsü o.

Eğer oyuncu harcamak ceza verilsin demek bu kadar kolaysa bende giricem tribunale, case sınırıda kalktıysa herkese bakmadan punish diyip geçicem, sinirim geçene kadar.

Tribunal sisteminde cezalar verilmeden oyun görevlileri bakıyormu bilmiyorum, bakmıyorlarsada bakmalılar, bu kadar emek harcanan hesapların birkaç oyun yüzünden gitmesi çok saçma..

Edit : Bir oyunda elise yeni çıktığında 0-9 oynayan bir elise her öldükçe gülünce, bende "elise op ha ha noob dont laugh" yazmışım, tüm oyunda ss'ler dışında yazdığım şey bu, istatistiklerimde ilk yazdığıma benzer, bir kişinin bu raporundan ceza yemişim, baktıkça sinirim bozuluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurisStormrage -- 15 Aralık 2012; 20:48:49 >

|
    |

• Binbaşı
    1224 Mesaj
    Malesef öyle, sisteme bir düzen verilmesi gerekiyor artık
    |
    |

Orijinalden alıntı: sir balık

Harbi abartmışlar. Ben flame yapıyorum kendimi bildim bileli. Daha uyarı almadım. Ansızın perma bekliyorum.

Yahu diğer birine baktım, botlane adc seçmişim, adam yanıma ap teemo seçmiş support diye rankedde, its ranked noob yazmışım ondan anladım, benim kadar farmı var neredeyse ben 7-7-3 oynamışım, bu herif 1-5-3 oynamış, yine tek bir rapordan punish demişler.

Not : 900 elo falan değil, şuanda 1390 eloyum.
    Not : Bu dediğim oyunda teemoya baya flame yapmışım, ama hakediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurisStormrage -- 15 Aralık 2012; 20:59:20 >

Orijinalden alıntı: FurisStormrage

quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Harbi abartmışlar. Ben flame yapıyorum kendimi bildim bileli. Daha uyarı almadım. Ansızın perma bekliyorum.

Yahu diğer birine baktım, botlane adc seçmişim, adam yanıma ap teemo seçmiş support diye rankedde, its ranked noob yazmışım ondan anladım, benim kadar farmı var neredeyse ben 7-7-3 oynamışım, bu herif 1-5-3 oynamış, yine tek bir rapordan punish demişler.

Not : 900 elo falan değil, şuanda 1390 eloyum.
    Not : Bu dediğim oyunda teemoya baya flame yapmışım, ama hakediyor.

Başıma gelse bende yaparım. İnsanız sonuçta. Sanırım bir kez gözlerine çarpan kişiyi takip ediyorlar, tek rapor bile suçlu durumuna düşürüyor. Günah keçisi gibi bir şey olmuşsun. Geçmiş olsun ne diyeyim.
    |
    |

• Yüzbaşı
    826 Mesaj
    dosyaların linkini koy biz karar verelim genç
    |
    |
    i7 6600k | MSI Z170-A Pro | Zotac AMP ExtremeGTX 1070 | Hyperx (2x8) 16GB 2600 mhz | CM Seidon 120mm | Hyperx Fury 240GB |WD 1 tb | Corsair 750wt | BenQ 24" XL2411Z 144hz & LG 22" E2260 | Logitech G610 Orion | Hyperx Cloud Revolver | Creative SoundBlaster Z | Razer Deathadder | Goliathus Extended Speed Edition | SteamController
  • Binbaşı
    1197 Mesaj
    Link at birde biz bakalım ne dersin ? ^^
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,230
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.