Şimdi Ara

Trials Frontier yıl bitmeden mobil oyuncular ile buluşacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Ubisoft, haziran ayında akıllı telefonlar ve tabletler için duyurduğu Trials Frontier için yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

Tanıtım videosuyla birlikte oyu içi görüntüleri bizlerle paylaşan Ubisoft, oyunun yıl içerisinde yayınlanacağını da müjdeledi. Fizik tabanlı bir motosiklet yarışı olan Trials Frontier'in benzerlerine mobil cihazlarda sıklıkla rastlıyoruz. Ancak, Trials markası altında bir oyunun yayınlanacak olması bizleri heyecanlandırmıyor değil. Bu arada Trials Frontier'in birbirinden zorlu parkurların yanı sıra, çeşitli motosikletler ve yükseltme seçeneklerini oyuncuların beğenisine sunacağını belirtelim.

Akıllı telefonlar ver tabletler için yayınlanacak olan Trials Frontier'in nasıl bir oyun deneyimi sunacağını yıl bitmeden hep birlikte göreceğiz.

• Alternatiflerinden daha iyi duruyor.

• Ninja verem ettti benii. Resmen elmas harcayalım diye oyun Ninjaya kıyak geçiyor. Sen fazla yüksege zıplayınca fark açıyor o zıplayınca yanına iniyor.
    Oyun çok başarılı tavsiye ederim.

Ekleme.: Adamı çileden çıkaran maplar var onlara bayılıyorum favorim melancholy temple

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyM3GTR -- 29 Ekim 2016; 22:20:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.