Şimdi Ara

trial versiyon nedir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
29.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün everest home programını yükledim.Ve yüklediğimden berili araç çubuğunda trial versiyon diyor.Bu ne demek acaba.Açıklarsanız sevinirim.

• deneme sürümü demek .. böyle bi programı belli bi süre ortalama 7 ile 45 gün arasında kullanabiliyorsun . buna trial, tryout vs deniyo.
  • crackını veya serialını bulman için sana belli bir süre tanıyan program demek
  • everest home programı trial değilki.
  • başka bi bakış açısından evet.... hastasınız olm siz hala gülüyom karnım ağrımaya başladı
    quote:

Orjinalden alıntı: srvt

crackını veya serialını bulman için sana belli bir süre tanıyan program demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabata -- 4 Ocak 2006 14:47:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sonix

everest home programı trial değilki.

Yeni sürümleri(2.20 sonrası) paralı sanırım.O sebeple deneme sürümünün de çıktığını düşünebiliriz.

@schumacher01

http://www.majorgeeks.com/download4181.html

Buradaki sınırsız kullanabileceğin sürüm(2.20).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 4 Ocak 2006 15:28:06 >
  • quote:

• quote:

• srvt
  • gittim 30 ytl kitaba para bayıldım. içindeki orj program cd sini görünce. cd yi taktım makinaya program trial versiyon cıktı. bu trial versiyonu bi kere mi yüklüyobiliyoz aynı makinaya. yoksa silip tekrar yüklesek tekrar dan crak aramak için 30 gün elde edermiyiz.
  • quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: klutch

gittim 30 ytl kitaba para bayıldım. içindeki orj program cd sini görünce. cd yi taktım makinaya program trial versiyon cıktı. bu trial versiyonu bi kere mi yüklüyobiliyoz aynı makinaya. yoksa silip tekrar yüklesek tekrar dan crak aramak için 30 gün elde edermiyiz.

uninstall yeterli değil. registry e girip programla ilgili olan değerleri de silmen gerek.
  • registry nerde peki ve nası yapacaz. daha ayrıntılı anlatabilirmisin
  • başlar>çalıştır>regedit

düzen>bul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MicroCube -- 4 Ocak 2006 18:30:48 >
  • peki arkdasım orda HKEY_CURRENT_USER bu iki klasörde var aynı program. hangisini silicem.
    HKEY_LOCAL_MACHİNE
  • bulduğun hepsini silmen gerek
  • oke saol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.