Şimdi Ara

Treth'in Köşesi (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
38
Favori
9.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müzik değil ama ben pek müzik dinlemem canım ne zaman sıkılsa böyle bir türkü açarım genelde savaş türküleri dinlerim.

Grup Vitamin - İsmail 2

• Mr.Lucky kullanıcısına yanıt
    Babam sayesinde tanıştım bu grupla çok güzel ya inanılmaz güzel. Altın yüzüğüm kırıldı çok dinliyorum.
  • Apocalyptica - I Don't Care ft. Adam Gontier

• quote:

Orijinalden alıntı: sezar312

Apocalyptica - I Don't Care ft. Adam Gontier

Güzel parça. Teşekkürler.
  • Nickelback Hero Official Music Video

Skillet - HERO

Skillet - MONSTER

Imagine Dragons - Radioactive

• Les Passant'ı görmesem çöp diyip geçecektim. Üstlere koyman çok iyi olmuş işime yaradı bu konu takip.

• Old School eski ve güzel Muzikler Takipdeyim
  • Bir mahkumun idama giderkenki yaşadıkları ancak bu kadar anlatılır..

"As the guards march me out to the courtyard
    Somebody cries from a cell "God be with you"
    If there's a God then why has he let me go?"

Bu arada yeni gördüm listenizde Nightwish'ten 2 şarkı var. Nightwish'in tüm albümlerini dinlemiş birisi olarak, eğer Amaranth single'ını beğendiyseniz yeni çıkmış ve Floor Jansen'in eşsiz sesiyle harmanlanmış elan'ı da seveceğinizi düşünüyorum.

Marco Heitala'nın döktürdüğü bir diğer şarkısı (Diğeri için bkz. While your lips are still red)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82BEAE867 -- 20 Ağustos 2015; 10:13:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikola125

Bir mahkumun idama giderkenki yaşadıkları ancak bu kadar anlatılır..

Bu arada yeni gördüm listenizde Nightwish'ten 2 şarkı var. Nightwish'in tüm albümlerini dinlemiş birisi olarak, eğer Amaranth single'ını beğendiyseniz yeni çıkmış ve Floor Jansen'in eşsiz sesiyle harmanlanmış elan'ı da seveceğinizi düşünüyorum.

Marco Heitala'nın döktürdüğü bir diğer şarkısı (Diğeri için bkz. While your lips are still red)

"Hallowed be Thy Name" şarkısının Cradle of Filth ( yanlış yazmış olabilirim ) tarafından yapılmış bir cover'i ( bunuda yanlış yazmış olabilirim ) var. Onu dinlemiştim daha önce orjinalini dinlemek aklıma hiç gelmemişti güzel oldu bu.

Nightwish parçalarını aslında genel olarak seviyorum ben. Ama listedeki şarkılar genellikle Ballad türünde idi ilk zamanlar o sebepten pek eklememiştim. Şimdi liste sadece ballad değil bir çok türü içeriri hale geldi artık sıkıntı yok beğendiklerimi eklemeye başladım.

Bu arada senin seçtiğin parçalar cidden harikaymış güzel bir müzik zevkine sahipsin . Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 20 Ağustos 2015; 10:51:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: nikola125

Bir mahkumun idama giderkenki yaşadıkları ancak bu kadar anlatılır..

"Hallowed be Thy Name" şarkısının Cradle of the Filith ( yanlış yazmış olabilirim ) tarafından yapılmış bir cover'i ( bunuda yanlış yazmış olabilirim ) var. Onu dinlemiştim daha önce orjinalini dinlemek kalıma hiç gelmemişti güzel oldu bu.

Nightwish parçalarını aslında genel olarak seviyorum ben. Ama listedeki şarkılar genellikle Ballad türünde idi ilk zamanlar o sebepten pek eklememiştim. Şimdi liste sadece ballad değil bir çok türü içeriri hale geldi artık sıkıntı yok beğendiklerimi eklemeye başladım.

Bu arada senin seçtiğin parçalar cidden harikaymış güzel bir müzik zevkine sahipsin . Teşekkür ederim.

Ben de dinledim Cradle of Filth coverını fakat ben ne grubu ne de şarkıyı beğenmedim zaten black metal, gothic metal tarzı şeyler yapıyorlar ikisi de tarzım değil.Orijinalleri her zaman iyidir. Bu arada teşekkürler bunları da seversin eminim.

When the wild wind blows'un sözleri güzeldir.Dünyanın sonu yaklaştığını haber alan bir yaşlı çiftin yaşam mücadelesini anlatıyor,bir yere saklanıyorlar en sonunda çıkıp dünyanın haline vesaire göz atıyorlar.Güzeldir. The Legacy'nin rifflerini çok beğeniyorum.Metal camiasında çizgisini bozmayan ender gruplardan biridir Iron Maiden bence.Piyasa yoluna gitmediler en azından.Hepsi 60'a merdiven dayadı fakat hala işlerini çok severek yapıyorlar konserlerde hoplaya zıplaya gitar çalıyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82BEAE867 -- 20 Ağustos 2015; 10:54:11 >

• Uppp

The Cure - Friday I'm In Love

Trading Yesterday - Revolution

• quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Uppp

The Cure - Friday I'm In Love

Trading Yesterday - Revolution

Güzel parçalar teşekkürler.
  • James Blunt - Goodbye my Lover

Tom Odell - Another Love

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sommet de la montagne -- 8 Mayıs 2016; 0:06:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

James Blunt - Goodbye my Lover

Tom Odell - Another Love

Hoş parçalar gerçekten. Şu atacağım parçayı seversin muhtemelen ;

nickelback savin me

• Russian National Anthem

Nino Rota - Romeo And Juliet

Globus-Crusaders of the Light

André Rieu & Mirusia - Memory (Cats)

Righteous Brothers - Unchained Melody

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 16 Ağustos 2016; 16:59:45 >
  • Marilyn Manson - Tainted Love

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 5 Ekim 2016; 1:52:28 >
  • çok güzel şarkılar var takipteyim
  • E Nomine - Mitternacht

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.