Şimdi Ara

TREO 650 HAKKINDA HERŞEY :şiddetle tavsiye: aldım rahat ediyorum (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
1
Favori
18.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Adamın Biri

Arkadaşlar ben BenQ P50 adlı lanet cihazdan kurtularak, Palm Treo 650 aldım, çok mutluyum.
    Yalnız birtürlü başaramadığım ve muhtemelen basit bir çözümü olan bir şey var.
    SD karta MP3 yükledim fakat real player'a bunları gösteremiyorum. Klasörü değişik isimlerle kopyaladım, olmadı. Şimdi de içinde 20 tane mp3 olan bir kalsördeki adece iki parçayı bulup çalıyor. Acaba neden ?
    Değerli arkadaş Sd kartını bir kart okuyucu da PC de Palm adlı klasörün içine AUDIO diye manuel yazıp klasör açıp içine istediğin kadar (hafızası kadar ) mp3 koy sonra tak kartı treoya dinle.

• quote:

Orjinalden alıntı: oktayakgoz

quote:

Orjinalden alıntı: Adamın Biri

Acaba Win. Mobildeki dosya tarayıcısı türü bir program var mı Treo için ? Teşekkürler

resco nun pocket pciçin olan programın aynısı var
    http://www.resco.net/palm/explorer/default.asp

Bu program bütün dosyaları içinde geçen kelimelerin bir kısmıyla dahi arayabilirsiniz. * işareti koyarak mesela

donan*

donan la başlayan tüm dosyaları sana getirir.
  • treo 650 her telefon görüşmesinden sonra reset atıyor sebebi nedir herşeyinden memnunum ama bu iş canımı sıkıyo
  • Dediğiniz türden reset atmalar mutlaka hangi programı kullandıktan sonra reset atıyorsa onunla ortak çalışan veya ona bir şekilde çengel atan başka bir programın bir evrede çakışmasındandır. Buna cevap verebilmem için cihazınızda yüklü diğer ne tür programlar var bilmem lazım. Ondan sonra bir fikir verebilirim. Normalde reset atmaması gerekir. Reset durumu işletim sistemi eğer progrramlar arası bir çözümsüzlük görürse olur. Başka da bir sebebi yoktur. Yani bir şekilde çalışan cihaz bir programı kullandıktan sonra böyle yapıyorsa bu olur.
  • nakka hafıza kartında power run card reader BDicty tcmp graffitian mini tones kendi hafızasındada palmpdf real player var
  • bimer, çok karışık bir menün yokmuş. O zaman akla gelen ilk şey -bana göre- contactsında işletim sisteminde ters bir durum var. Ama buna gelmeden önce bene göre yedeğini alıp bir hard reset attırıp tekrar yükle. Belki de daha önceden yükleyip sildiğin bir programın kuyruğu falan phone programına çengel atıyordur.
  • tamay bu türkçeleştirme mailini bana da forward edermisin bozkurt@pirgun.com.

teşekkürler.
  • Palm de maximum 115000 kpbs hız ayarı var yani saniyede 14 kb veri akışı buda yetersiz oluyor.Bunu hızlandırmanın bir yolu var mı?
  • Palm Treo 650 ile MMS göndermekte problem yaşıyorum. AVEA internet sitesinde yer alan tüm ayarlamaları yapmış olmama rağmen yine de problem çözülmedi.

MMS göndermeye çalıştığımda şu mesajla karşılaşıyorum.

Hata: Your message was not successfully sent. The networking connection was interrupted. Please correct this error and try again.

Telefon Ayarları aşağıdaki gibidir. Sanırım eksik birşey yapıyorum. Bu konuda bilgisi olan ve yardımcı olabilecek birisi varsa sevinirim.

MMS
    1. Desktop/Prefs/Communication/Network menüsü altında mms seçilir ve Modify tuşuna basılır,
    2. Service: AVEA MMS
    3. Connection: GPRS
    4. Username: mms
    5. Password: mms
    6. APN: mms
    7. Details tuşuna basılır,
    8. Fallback: None
    9. Advanced seçilir,
    10. IP address: Automatic
    11. Query DNS: İşaretli olmalı ->OK ->OK ->Done
    12. Desktop/Messaging/Menü/Options/Preferences/Network
    13. Automatically collect MMS messages: İşaretli olmalı
    14. Even when roaming: İşaretli olmalı
    15. Network configuration: Manual ->Edit tuşuna basılır,
    16. Mesaj Merkezi Numarası : +905598008000
    17. Eposta Merkezi Numarası :+905598008000
    18. MMS Gateway address :213.161.151.201
    19. MMS URL:http://mms.avea.com.tr/servlets/mms
    20. Network Profile: AVEA MMS
    21. Desktop/Web/Menü/Options/Preferences/Advanced
    22. Use custom proxy: Seçili olmamalı. ->OK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdalsirma -- 23 Haziran 2007; 15:45:09 >

• beyler zlauncher kullanıyorum bilgisayar bağlantı kablom da yok. bunu register etmek istiyorum ama hotsync id yok diyo onu bilgisayara bağlamadan nasıl hallederiz. birde keyleri olan programları nerden bulacaz çok iyi bi cihaz esasen ama bi türlü bu işi halledemedim.
  • selam dostum e-mail adrsini verirsen sana gönderirim.
  • oktayakgoz@yahoo.com adrs bu kardeş tabi şayet bana dediysen :)
  • dosyaları aldım kardeşsağol. fakat hot sync ıd sorun oluyor onu nasıl halledecem.
  • treo650 programları için registration code içeren bir site varmı veya elinizde gagarin oyunun registration code olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
  • dostum rica etsem bana da gonderebilirmisin. adresim: quanqua1@hotmail.com . cok tsk..

quote:

Orjinalden alıntı: vitalx

selam dostum e-mail adrsini verirsen sana gönderirim.
  • 2 program var benim bildiğim bu amacla calısan. 1.si "callfilter", 2. si de "CallBlockPalmOS". 2. program 1. sinden daha kullanıslı. ancak (yazmak biraz yüzsüzlükmüdür bilmiyorum ama) ikisi içinde su ana kadar registration ID bulabilmiş değilim :)

quote:

Orjinalden alıntı: patesi

arkadaşlar biri bana palm treo 650 imde kullanabileceğim bi block list tarzı program önerebilirmi...

yani istediğim numaraları blocklayabilmeme yarayan biprogram..
  • treo nun kötü tarafı programların cogunlukla birkaç hafta bedava olup sonra kullanılamaması..biz i.nete nasıl girebileceğiz treo yu modem olarak kullanmak istersek..pda net diye program bir süre sonra şifre istiyor distribütör firma uzunca birşeyler anlatmış ama ben anlamadım bu siteden internete giren oluyormu treo 650 yi modem olarak kullanıpta,özzellikle bluetooth u kullanıpta
  • Arkadaşlar merhaba,
    treo 680 sahibiyim 650 ile aynı programları kullanmam da sakınca var mıdır acaba?
    gmail den gelen maillerimi okumak istediğimde ekli dosyaları açabilecekmiyim ve 300 kb üzeri mail yollayabilecekmiyim acaba yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Benim treo650 bir senedir yatıtyor ekranı kırıldı... yaptırabileceğim bir yer biliyor musunuz? yetkili servisi var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CanTuran

Benim treo650 bir senedir yatıtyor ekranı kırıldı... yaptırabileceğim bir yer biliyor musunuz? yetkili servisi var mı?

arkadaş istanbulda sirkecide

sirkeci tren istasyonunun orda yapıkredi bankası var tam kosede karsisindada yemekci bir buufe var hatta.. (sirkecide inince mcdonaldsın sirasinda)
    o tarif ettigim aralıga giriyorsun (dogubankın ust girisi var ileride )
    solda yapikredinin hizasında bir cepbilgisayarcı hacı adam var vitrini pda lar ppc ler ile dolu o adama laf olsun diye sor ister... ama cok kazik benim ipaqe win. kurulum için 90ytl istedi :)) komedi gibi neyse..
    odukkan degil
    sag tarafta caddenin diger tarafında promarket var (odukkanın karsisi)
    promarket denen bilgisayarcı dukkanın vitrininde yaziyordu pda tamiri yapılır vs diye odukkana sor
    seni hemen yanda pasajın alt katında bir tamirciye yollayacaklar
    iyibir tamirci sana ne ypılabiliceğini soyler,

eger istanbulda degilsen yapabilicek pek birseyyok
    kolaygelsin.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.