Şimdi Ara

TRENDYOL YEMEK AÇILIŞA ÖZEL İLK 3 SİPARİŞ %30 İNDİRİMLİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
4.859
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

bizim şark kurnazlarının işi yemeksepetinde 40 tl olan ürünü getir'de 60'a satıyorlar

• Yemeksepeti’nin çöküşü geliyor o zaman %25 ne zaten 60 restoran arasından 2-3 restoran kampanyaya katılmış. 10 tane hesabım var 2 yılda 1-2 tane kupon vermiştir. Banabi desen 40/20 veriyor Getir önüne geçti fakat hizmet yerlerini arttırması lazım. Trendyol market ve yemeğe girdi nasıl kuponlar dağıttığını biliyoruz Allah kolaylık versin Yemeksepeti’ne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-822C7A5A4

Rekabet bize yarar hocam her türlü ileride kuponlar indirimler havada uçuşacak :)
    Caktirma reis daha iyi kampanyalar yapsinlar diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişi verirsiniz siz yemek beklersiniz 1 saat sonra siparişiniz indirim kullanıldığı için iptal edilir  O nedenle trendyol'a güvenmeyin yoksa aç kalabilirsiniz.

• yapılan kampanyalar yuzunden ıstanbula taşınacagım. ev kırası cıkar yemınle :)

• head kullanıcısına yanıt

hocam getir nasıl %50 veriyor ? Ben kullanmıyorum belki bende kullanırım =)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-822C7A5A4

Hocam gerekli bilgileri verdim.Sanırım dikkatli okumadınız.Şu an için sadece İstanbul Beşiktaş bölgesinde hizmet veriyor diye bilgi vermişim tekrardan bakarsanız.Diğer 30 TL üzeri %30 bilginizi de ekledim teşekkür ederim.
    👍👍👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tek kişiler için kampanyalar yapsalar artık. 10-20 liralık yiyorum genelde. %30 onlar için dahil olsa güzel olur. Yemeksepeti yavaş yavaş bitiyor zaten. Mahallemdeki tüm restorantlar minumum bedeli artırttı üstüne zam yaptı. Trendyola kesin geçerim. Getire de bakacağız artık. %50 indirimler pek gerçekçi değil hem de çoğunun min. Sipariş bedeli 40-50 lira arasında. 2 mahalle fark var 20 lira minumum sipariş bedeli diyor yuh ya .eskiden hepsi 10 liraydı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GETİR uygulamasının anca getir götürünü yapar. aç gözlü köpek trendyol gene iş başında

• funky soul kullanıcısına yanıt

Çarşamba ctesi ve pazar belli restoranlarda %50 indirim veriyor hocam getir yemek kısmına girin görürsünüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen Trendyol'sun büyük düşün! Getir %50 indirim verirken sen %30'u bırak en az %60 indirim vermelisin. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.