Şimdi Ara

TRENDYOL YEMEK AÇILIŞA ÖZEL İLK 3 SİPARİŞ %30 İNDİRİMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 24
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • head (3 mesaj) nicksizayı (3 mesaj) muslera251 (3 mesaj) uyaran (2 mesaj) yasin_92 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (7 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> TRENDYOL YEMEK AÇILIŞA ÖZEL İLK 3 SİPARİŞ %30 İNDİRİMLİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    197 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yemeksepeti ve Getir Yemeğe yeni rakip olan Trendyol Yemek bugün kullanıma sunuldu.Şu anda sadece İstanbul Beşiktaş bölgesine hizmet veren Trendyol Yemek ileride tüm İstanbul, Ankara ve İzmir'de faaliyete geçmeye hazırlanıyor.Trendyol Yemeğin şu an için diğer büyük şehirlerde olup olmayacağı bilinmiyor.
    Şu an için uygulamada sadece kredi kartı ile ödeme bulunuyor. Açılışa özel ilk 3 sipariş 30 TL üzerine geçerli %30 indirimli.

İşte uygulamadan ilk görüntüler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muslera251 -- 30 Ekim 2020; 18:39:21 >

• Arkadaşlar sizin bulunduğunuz bölgede getir var ve %50 veriyor diye diğer rakip firmaları küçümsemeniz hiç hoş değil. O kadar yatırım yapılıyor, personel alınıyor ve adamın verdiği tepki defol trendyol.

Benim bölgemde ikisi de yok ve umarım ikisi birden gelir ve rekabet oluşur, tekellik kırılır.

• Yarbay
    2382 Mesaj
    %50 aşağısı kurtarmaz ağa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1571 Mesaj
    Getir sağolsun yüzde 50 çok işimizi görüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1135 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Focusstayling

Busene Trendyolun yılı oldu kim nederse desin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    197 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Rekabet bize yarar hocam her türlü ileride kuponlar indirimler havada uçuşacak :)

uyaran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2403 Mesaj

çok iyi oldu rekabet iyidir yemeksepetine çok iyi oldu özellik tam bir şark kurnazı firma, getir yemek i kullanıyordum zaten onun yerine buda iyi oldu

|
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj

getir'in %25 verdiği günlerde de trendyol'dan alırız nolcak. kimde daha ucuzsa ordan :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    895 Mesaj

Arkadaşlar sizin bulunduğunuz bölgede getir var ve %50 veriyor diye diğer rakip firmaları küçümsemeniz hiç hoş değil. O kadar yatırım yapılıyor, personel alınıyor ve adamın verdiği tepki defol trendyol.

Benim bölgemde ikisi de yok ve umarım ikisi birden gelir ve rekabet oluşur, tekellik kırılır.

|
    |
  • Binbaşı
    1365 Mesaj
    Yemek fiyatları o kadar yükseldi ki getirin %50siyle bile anca kurtarıyor %30 hiç işe yaramaz

• Binbaşı
    1034 Mesaj

evet getiryemek % 50 indirim yapıyor ama onu da değiştirmişler: artık sadece 30 liralık siparişe kadar bu indirim geçerli

|
    |
  • Yüzbaşı
    397 Mesaj
    Getirdeki %50 indirimlere karşılık 30 liralık burgerler 60 liraya listelenmeye başladı. Bu işin de yavaş yavaş sonu geliyor.

• Binbaşı
    1365 Mesaj
    Getirde iki sıkıntı var 1-restoranlar indirim miktarını azaltmak için minimum sipariş tutarını yükseltiyorlar tavuk dönercidr bile 40 tl. 2-yine indirim ceplerinden çıkmasın diye fiyatları yüksel yazıyorlar örneğin aynı mekan dürümü yemeksepetinde 10a verirken getirde 13e veriyor. Getiri arayıp söyledim biz bir şey yapamayız dediler

|
    |
  • Binbaşı
    1443 Mesaj
    Başlık sahibi gerekli bilgileri vermemiş. Şuan sadece beşiktaş için açık. 30 tl üzeri siparişe %30 indirim yapılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicksizayı -- 30 Ekim 2020; 18:3:53 >
  • Teğmen
    197 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam gerekli bilgileri verdim.Sanırım dikkatli okumadınız.Şu an için sadece İstanbul Beşiktaş bölgesinde hizmet veriyor diye bilgi vermişim tekrardan bakarsanız.Diğer 30 TL üzeri %30 bilginizi de ekledim teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muslera251 -- 30 Ekim 2020; 18:38:47 >
    |
    |
    nicksizayı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj

Buse?

|
    |
    Focusstayling kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    2580 Mesaj
    Takipte kalalım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    847 Mesaj
    Ev leş oldu, %30 indirim bekliyoruz. Boya badana işine de girsin Tirenyolu.

|
    |
  • Çavuş
    97 Mesaj
    düşünüyorum da sene 2010. trendyol süreli butik mağazacılık yapar, sabah kalkıp hangi markalar indirimde diye merakla takip ederdim.

Şimdi ise hangi ekstra hizmete başlayacak diye merak ediyorum. Benim beklentim 2021 Trendyol araç muayene hizmeti.

|
    |
  • Er
    4 Mesaj
    Yemeksepetinin etekleri iyice tutuşacak. Trendyol çok cesur kampanyalar yapar

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.