Şimdi Ara

Trendyol Visa 40₺ İndirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
10
Favori
31.069
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • trendyol şifremi bile hatırlayamadım yaa, eve gidince evdeki pcde kayıtlı şifresi gireyim bu kampanyaya katılayım
  • Aklınız varsa kaydetmeyin , zannedersem bu ve diğer firmalar böyle kampanyalarla kart bilgilerini kaydediyor ama açık veriyorlar zaman zaman Kart bilgileri başkasının eline geçiyor . Geçen hafta kardeşimin maaş kartından 1200 TL lik alışveriş denemesi oldu 3D SMS şifre kardeşimin telefona geldiği için hemen bankadan kartı kullanıma kapattık . Bankanın ilk sorduğu şey kartı kaydettiniz mi evet bu ve benzeri sitelere kesinlikle kaydetmeyin önerisinde bulundular . Belirttiğim kart ile kardeşim 3-4 gün Trendyoldan ilk kez bir alışveriş yapıp kaydetmişti gerisini siz düşünün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehliask

Aklınız varsa kaydetmeyin , zannedersem bu ve diğer firmalar böyle kampanyalarla kart bilgilerini kaydediyor ama açık veriyorlar zaman zaman Kart bilgileri başkasının eline geçiyor . Geçen hafta kardeşimin maaş kartından 1200 TL lik alışveriş denemesi oldu 3D SMS şifre kardeşimin telefona geldiği için hemen bankadan kartı kullanıma kapattık . Bankanın ilk sorduğu şey kartı kaydettiniz mi evet bu ve benzeri sitelere kesinlikle kaydetmeyin önerisinde bulundular . Belirttiğim kart ile kardeşim 3-4 gün Trendyoldan ilk kez bir alışveriş yapıp kaydetmişti gerisini siz düşünün
    Fiziki kart kaydetmek zaten mantıklı deği; bu gibi kampanyalarda sanal kart oluşurup limiti 1 Tl yapabilir, kampanya bitiminde sanal kartı silersiniz. Sorun olacağını sanmıyorum bu şekilde.

Edit :Yeri gelmişken belki faydası olur bir arkadaşımıza, çek-satıştan hesap kullanma vs durumunda da mutlaka sanal kart kullanın derim bazen kayıt yapabiliyor trendyol Hepsiburada vs istemeden, sonra üzücü olaylar olmasın dikkatli olmakta fayda var. Üşenmeden bir sanal kart oluşturup limiti alışveriş kadar yapıp geçin derim sonra sipariş alınca da kartı kapatabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 14 Kasım 2019; 19:5:52 >
  • İptal olan siparişler sayılmıyor dedi mh.
    Trendyol Visa 40₺ İndirim

• Sanal kart oluyormu bilen varmi

• 747kubimustafa747 kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu merak ediyordum. 😀 Kartı kaydedince size ne faydası var deseydiniz bir de 😀 Saçma sapan bir kampanya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Sanal kart oluyormu bilen varmi
    Olur niye olmasın ki. Onlar sanal mı fiziki mi bilemez.

• bozoklu66 kullanıcısına yanıt
    Bunu ekleyince ürün fiyatını düşüp 8.99₺ kargo ekliyor sizde de böyle mi?

• AsTraLL A kullanıcısına yanıt
    toplam ürün fiyatının 8,99 dan fazla olması gerekiyor yoksa 1,24 liranin üstünü yansıtıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Ben bu zamana kadar bi çok ürün iade ettim trendyolda bi kere sıkıntı yaşamadım,max 2gün içinde paramı yatırdılar hep.
    Çek kullanılan alışverişte iade yapıldığında, alışveriş çek altlimitinin altına düşmüşse iade yapmıyorlar. Örneğin 100/30 çek kullandığın 100 liralık bir alışverişte 30 liralık ürünü iade etmeye kalkarsan ürünü iade ettiğinle kalıyorsun hiç para iadesi yapmıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 747kubimustafa747

İptal olan siparişler sayılmıyor dedi mh.
    İptali bırak normal siparişe bile vermiyorlar hocam kolay kolay 100e30 veriyodu visa kaydına geçtiğimiz aylarda..her ay 7-8 sipariş geçiyorum farklı hesap farklı isim farklı sanal kartla,arada 1 tanesine yüklenirse yükleniyordu,soruyodum yüklenir merak etmeyin deyip sallıyorlardı hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisverisadami

İptali bırak normal siparişe bile vermiyorlar hocam kolay kolay 100e30 veriyodu visa kaydına geçtiğimiz aylarda..her ay 7-8 sipariş geçiyorum farklı hesap farklı isim farklı sanal kartla,arada 1 tanesine yüklenirse yükleniyordu,soruyodum yüklenir merak etmeyin deyip sallıyorlardı hep.

Alıntıları Göster
    O zaman bunlar dolandırıcı.

• Sırf kartı kaydetmelik ne alınabilir?

Wallpaper veya online teslimat tarzı bişey bulmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rainmanstern

trendyol da, sepette birkaç ürün var ve çek kullandıysanız,ürünlerden birini iade etmek istediğinizde adrenaline hazır olun.
    *bir süre önce kazak iade ettim ,tabii kazağın parasını da çekten düştüler parayı iade etmediler.adamlara kazağı bedava vermiş oldum.
    Yok artık.

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    https://www.trendyol.com/tum--urunler?fc=1&fiyat=9-10&siralama=4

trendyol ne alırsanız alın (3 tl + kargo ücretsiz olsa bile) en az 9 tl ödetiyor , bu yüzden 9tl ve üstü kargo ücretsiz bir ürün almanız en mantıklısı olacaktır

• plutonium35 P kullanıcısına yanıt
    Ayni seyi yasadim, benden kaynakli olmadigi halde urun iade oldu ve indirim cekimi bu urunden dustuler.musteri destek hattina durumu anlatamadik 30 tl indirim bosuna heba oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rainmanstern R kullanıcısına yanıt
    Banada öyle yaptılar. Bende kalan tüm ürünleri iade ettim sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagles2

Fiziki kart kaydetmek zaten mantıklı deği; bu gibi kampanyalarda sanal kart oluşurup limiti 1 Tl yapabilir, kampanya bitiminde sanal kartı silersiniz. Sorun olacağını sanmıyorum bu şekilde.

Edit :Yeri gelmişken belki faydası olur bir arkadaşımıza, çek-satıştan hesap kullanma vs durumunda da mutlaka sanal kart kullanın derim bazen kayıt yapabiliyor trendyol Hepsiburada vs istemeden, sonra üzücü olaylar olmasın dikkatli olmakta fayda var. Üşenmeden bir sanal kart oluşturup limiti alışveriş kadar yapıp geçin derim sonra sipariş alınca da kartı kapatabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Benim enpara banka kartım var ben sanal kart yapabiliyor muyum?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.