Şimdi Ara

Trendyol İndirim, Fırsat ve Kampanyaları [Ana Konu] (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: samed_35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.684
Cevap
542
Favori
399.089
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba, Trendyol cüzdan iadesini x kartıma değil de y kartıma yapıyor. Defalarca geldi başıma neden oluyor bilmiyorum başka Kart kullandiysaniz ona bakın dikkatinizden kaçmış olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinde 1500 tl + için indirim kuponu olan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ebola06 E kullanıcısına yanıt
    peki bu her zaman mı oluyor? yüklediğim parayı istediğim karta çekebilmek gibi bir şansımız var mıdır yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır geri yükle dediğinizde işlem bitiminde kartın son dört hanesini yazıyor bu karta aktarılacaktır diye Trendyol otomatik seciyoirmus Mus hiz öyle demişti en çok hangi kart kullanılıyor işe iade de ona oluyor demişti

• Bu arada Trendyol'un (tırt da olsa) meşhur "Harika Temmuz", "Mükemmel Ağustos" tarzı indirim haftaları yok bir iki aydır.

Adamlar resmen sözde fenomenlere verdikleri reklamlardan çekebildikleri müşterilere odaklanmış gibi...

• glory34 kullanıcısına yanıt

Yoksa bunlarda mı GG gibi olacak. Doğru dürüst kupon bile vermiyor birkaç aydır.

• glory34 kullanıcısına yanıt

kendileri bilir. hb ve amazonla devam

• abrooke139 kullanıcısına yanıt
    ülkenin en çok tercih edilen e-ticaret sitesi. istatistikleri var.

• Trendyol cüzdanda 158 TL trendyol para olan hesabımı askıya aldı ve açmıyor . Sebep ise aynı kampanyadan aynı kart ve bağlantı ile başka hesaptan faydalanmam. başka hesap da eşimin hesabı. Aynı evde yaşıyoruz aynı ıp ve kart olması kadar normal ne var? O kadar harcama yapmışım Trendyol para biriktirmişim ve bu hakkımı kullandırmıyor.

• Trendyol cüzdan ile altın alımını dün durdurmuştu. Aradım dolandırıcılık vs. birşeyler gevelediler. Dedim bilgim dahilinde olacak benim için açın müşteri temsilcisi yine kem küm. Bugün aradım tekrar sordum. Dedim kanuni bir engel mi var? Sonuçta cüzdana taksitle para atılmıyor Trendyol cüzdana para atıp öyle alıyorum dedim. Bundan sonra katiyen alamayacaksınız dediler, teşekkür edip bakiyemi kartıma geri yükledim. İnsan bir mail atar şu tarihten itibaren cüzdan ile alınamayacak ürünler şunlardır diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 19 Ağustos 2022; 20:53:18 >
  • Elinde 15000 tl için indirim olan var mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar trendyol elit hesabımı Nkolay kampanyasını başka hesaplardan kullandım diye kampanya suistimali sebebiyle askıya almış. Destekten kaldırtamadım. Var mıdır bunun çözümü?

• lizardking34 kullanıcısına yanıt

Gel al noktasi 10 tl indirim var olur mu

Trendyol İndirim, Fırsat ve Kampanyaları [Ana Konu] 

• ebola06 E kullanıcısına yanıt

Harcama sözü için değerlendirilebilir kontrol edeyim :)

....

******5249 nolu kartına 741.1 TL geri yüklenecektir.

******1524 nolu kartına 148.8 TL geri yüklenecektir.

Olmuyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibribr -- 22 Ağustos 2022; 20:33:14 >
  • pacosbil P kullanıcısına yanıt

çözüm yok yeni hesap açıcan hocam. o telefonla da tekrar cüzdanı aktif etmek için o hesabı kapatman lazım

• Trendyol'un cüzdan harcama iadesini kaldırmasıyla alakalı resmi bilgilendirme epostası aşağıdadır.

İlaveten kuyum ve dijital ürünlerde cüzdan ile ödeme seçeneği de kaldırılmıştır.

Bu durumun, Trendyol'un aktif müşteri sayısında, alışveriş adedinde ve alışveriş cirosunda çok net düşüşe sebep olacağını sanırım söylemeye gerek yok.

"Değerli müşterilerimiz,

7 Temmuz 2022 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren “6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun” pazarlama yatırımlarımıza ve uygulamakta olduğumuz indirim kampanyalarına kısıtlamalar getirmektedir. Yeni kanuna uyum sürecinde, indirim kapsamında olan tüm mevcut uygulamalarımızı yasayla gelen düzenlemelere uygun hale getirmemiz gerekmektedir. Bu doğrultuda, siz değerli Trendyol Elite müşterilerimize sunduğumuz 300 TL ve üzeri cüzdan alışverişlerinde yüzde 2 Trendyol para uygulamasına da devam etmemiz mümkün görünmemektedir. Söz konusu uygulamayı 15 Eylül 2022 itibariyle sonlandırmak zorunda olduğumuzu bilgilerinize sunarız.

Trendyol Ekibi"

• İktidar sahiplerinin vatandaşa attığı bir kazık daha. Dünyada halka bu kadar düşman başka yönetim var mıdır acaba?

• Okul ve kırtasiye ürünlerinde 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kodu 25 TL!

Bu ürünlerde geçerlidir; https://www.trendyol.com/x/butikdetay/612476

• 49 kuruşa kulaklık sattı trendyol . satıcı trendyol

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.