Şimdi Ara

Trendyol Süper Mart İndirim Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
43
Cevap
1
Favori
7.861
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> Trendyol Süper Mart İndirim Kampanyası
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    zeynepskdayioglu

Her ay bir bahaneyle sözde fiyatları indirerek yapılan kampanyalardan, özellikle sosyal mecralarda alakalı alakasız herkese verılen reklamlardan usandım. fikirleri olmayan ürünlerde pehlivan kesilerek "Kesinlikle almalısınız hemde bilmem kaç indirimde" diye ahkam kesmeleri rezalet. ayrıca pr adına gıden ürünleri övüp övüp ertesi gün dolap hesaplarında satışa sunmaları da epey ironik.
    |
    |
    Burayı okuyan sanal alışveriş yetkilileri varsa bu yazım onlara. Artık o kadar güzel web sayfaları açıldı ki, tüm sitelerdeki ürün fiyatlarını tek tıkla kıyaslayabiliyorsun. Bugüne kadar gördüğüm en kötü indirim kampanyası buydu ve trendyol gerçekleştirdi bunu. Almayı düşündüğüm ürünlerde kıyas sitelerinden, diğer satış siteleriyle kıyas yaptım ve her üründe muhakkak daha düşük fiyatlı satan siteler denk geldi. Çoğu sözde indirimli ürün,piyasadaki ortalama fiyattaydı. Ozaman bu neyin indirimi?

Özetle diyeceğim şu ki, insanlar artık indirim reklamına kanmıyor. Tek tıkla onlarca sitedeki ürünleri karşılaştırıyor. Yani sözde indirim yapmayın. Ya gerçekten indirim yapın. Yoksa, yapamıyorsanız, satıcılarınız buna yanaşmıyorsa da hiç indirimden bahsetmeyin.

Benim için trendyol hep iyi bir sanal alışveriş sitesi olmuştu. Halen de öyle ama bu son indirim fiyaskosundan sonra artık trendyoldan en ufak bir kalem alacak bile olsam diğer sitelerle fiyatı kıyaslayarak alacağım.

• Çavuş
    71 Mesaj
    trendyol n11 hepsiburada gibi komisyoncu sitelerden alışveriş yapmasa insanlar bunlarda kendinilerini çok zeki zannedip insanları kandırmaya çalışmazlar diye düşünüyorum.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kesikparmak

Burayı okuyan sanal alışveriş yetkilileri varsa bu yazım onlara. Artık o kadar güzel web sayfaları açıldı ki, tüm sitelerdeki ürün fiyatlarını tek tıkla kıyaslayabiliyorsun. Bugüne kadar gördüğüm en kötü indirim kampanyası buydu ve trendyol gerçekleştirdi bunu. Almayı düşündüğüm ürünlerde kıyas sitelerinden, diğer satış siteleriyle kıyas yaptım ve her üründe muhakkak daha düşük fiyatlı satan siteler denk geldi. Çoğu sözde indirimli ürün,piyasadaki ortalama fiyattaydı. Ozaman bu neyin indirimi?

Özetle diyeceğim şu ki, insanlar artık indirim reklamına kanmıyor. Tek tıkla onlarca sitedeki ürünleri karşılaştırıyor. Yani sözde indirim yapmayın. Ya gerçekten indirim yapın. Yoksa, yapamıyorsanız, satıcılarınız buna yanaşmıyorsa da hiç indirimden bahsetmeyin.

Benim için trendyol hep iyi bir sanal alışveriş sitesi olmuştu. Halen de öyle ama bu son indirim fiyaskosundan sonra artık trendyoldan en ufak bir kalem alacak bile olsam diğer sitelerle fiyatı kıyaslayarak alacağım.
    siz hangi siteleri kullanıyorsunuz link atarmısınız

• Teğmen
    228 Mesaj

https://www.akakce.comhttps://www.cimri.comhttps://www.epey.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesikparmak -- 13 Mart 2020; 19:50:1 >
    |
    |
    Zeen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Çok komik, kupon alamayanlar ağlaşıyor yine. Hangi site bu zamana dek 100/50 veya 300/100 tanımlamış üyelerine? Varsa örneği bilelim. 4 lastik aldım 3 lastik parası ödedim on numara oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: ehiamico

Çok komik, kupon alamayanlar ağlaşıyor yine. Hangi site bu zamana dek 100/50 veya 300/100 tanımlamış üyelerine? Varsa örneği bilelim. 4 lastik aldım 3 lastik parası ödedim on numara oldu.
    Kardeşim indirim kampanyası dediğin, 2 kupon kullandırmakla olmaz. O zaman nerede kaldı o %50 ye varan %60 a varan indirim dedikleri şey. Yüzdelik indirimlerin hiçbirini görmedik ne hikmetse. Ozaman reklamlarını kupon topla indirim kazan şeklinde yapsalardı.

n11 de de 1 ay boyunca kupon satışı yapılıyordu veya alt limitli ücretsiz kuponlar veriyordu ama 11.11 de gerçekten birçok ürün de indirime giriyordu.
    |
    |

Orijinalden alıntı: luck runs out

Arkadaşlar bu çek satış takasta 100/50 ve 300/100 satanlar bu kuponları nereden buluyorlar. Bende de vardı skt 12.03.2020'ydi.
    çekin süresini 1 gün uzatmak için, ihtiyacı olmayan bir ürün alıp sonrasında siparişi iptal etmiştir, çek 1 günlük hesabına iade olmuştur.

|
    |
    Valla neye yapip yapmadiklarini bilmiyorum ancak aylardir gozume kestirdigim orient marka saati hem de distributor garantili sekilde diger her saticidan 300 tl daha dusuge aldim.bu kez isime yaradi diyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ASUS ROG Swift PG278Q 2K 144Hz 27" G-Sync
  • Teğmen
    130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: uchrevhi

Valla neye yapip yapmadiklarini bilmiyorum ancak aylardir gozume kestirdigim orient marka saati hem de distributor garantili sekilde diger her saticidan 300 tl daha dusuge aldim.bu kez isime yaradi diyebilirim.
    Acaba orijinal mi

Trendyol kupon kullaniminda urun iadesi olunca tum kupon bedelini iade edilen urunden dusup uzerine kalan parayi mi iade ediyor sadece? Hepsiburada ve Gitigidiyor urun fiyatina gore kuponu orantisal uyguluyor. 58 ve 44TL fiyatli 2 urun iceren sepette 100/50TL kuponu kullandim. 58TL olan urun bozuk cikti.
    Geri gonderirsem 8TL'mi iade alacagim? Indirim kuponu hesaba geri yukleniyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 15 Mart 2020; 8:58:9 >
    |
    |

Dedigim gibi direk aslan saatten geldi.orient distributoru kendileri

|
    |
    izzet43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Trendyoldan bir kere alışveriş yaptım köpek gibi mağdur oldum. Bir daha asla hiçbir şey almayacağım. Ayrıca son günlerde olan fiyat politikasından dolayı hiçbir e tic sitesini kullanmayı düşünmüyorum siz de kullanmayın. Fiyatlar bizim kontrolümüzde değil demek ACİZLİKTİR! benim kontrolümde mi?

|
    |

Ne mutlu Türk'üm diyene!

• Er
    2 Mesaj
    Vallahi benim işime yaradı. Mi box s 4k heryerde 450 tl den satılıyordu. Trendyolda 397 tl idi. Mart için 300/100 çek verdi 297 tl ye almış oldum. Kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elkasmirza -- 15 Mart 2020; 15:20:32 >
    |
    |

Hedeften fazla kazanıyor ki reklama harcayabiliyor, demek ki millet iyi galeyana geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Lethero kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1162 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Arv3lo

şu sitede 1 kere gerçek indirime denk gelmedim. reklama ayıracağınız bütçeyi kuponlara vs ayırsanız daha yararlı
    |
    |

saatin linkini paylaşır mısın hocam
    |
    |
    uchrevhi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.