Şimdi Ara

Trendyol Süper İndirim Günleri Geliyor! (9-12 Kasım) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
36
Favori
110.562
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trendyol sevicileri gören var mı? "Trendyol varken N11 kumda oynasın" diyen tayfanın sesi çıkmıyor sanırım.

• Arkadaşlar trendyol cüzdan yüklemesi ve aktifleştirilmesinden kazanılan ile seni özledik çekleri birarada kullanılabiliyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Önceden kullanılıyordu artık kullanılmıyor, en son 50 cüzdan yüklemesinde kullandırtmadı.

• karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Tüh be. O zaman bir manası yok.

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Alagözlwrden geçen almıştım tam 20 gün boyunca kargo yapmadılar ve iptal ettim inşallah sizinkini kargoya veirler

• 100'e 40 çekinin sepet indirimini iptal etmesi rezillik, kargo parasıyla birlikte neredeyse çeksiz fiyata geliyor  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 9 Kasım 2020; 15:14:44 >
  • Sepet içeriği değiştirildi, devam etmek için

X

Trendyol 45 dk dır ödeme sayfasında sorun var, enteresan.

Sepete Dön

• alacağım şeyler hem 97 tl 99 tl falan. 100 tl üstü kupon kullanabilmek için düşük fiyatlı kargo ücretsiz ürünleri bulmanın bir yolu var mı?

• 100/40 sepet indirimini iptal etmiyor. Önce kupon düşüyor sonra sepet indirimi yapılıyor

• kinggal K kullanıcısına yanıt

o hesap banlı o zaman banlı hesaplarda o hatayı veriyor

• çayçorba kullanıcısına yanıt

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 9 Kasım 2020; 15:39:2 >

• Levi’s Erkek Pantolon 129,90TL

https://www.trendyol.com/levi-s/erkek-512-slim-taper-jean-28833-0013-p-3153016?boutiqueId=534563&merchantId=968

*Bu üründen en fazla 1 adet sipariş verilebilir. 1 Adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pore -- 9 Kasım 2020; 15:41:3 >
  • 100TL'ye 40TL + cüzdana gelen 20TL + bu indirimleri de birleştirince indirimsiz hali 150-160'ü geçen sepeti 54.90'a getirdim.

aldığım ürünler:

https://www.trendyol.com/jbl/t110-kulakici-mikrofonlu-kulaklik-siyah-p-38180726?boutiqueId=536593&merchantId=147035

https://www.trendyol.com/buckin/3x200-gr-yoresel-set-filtre-kahve-makinesi-uyumlu-tanisma-paketi-p-52962148

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Hocam bu çekleri nasıl alıyorsun bana çok saçma markaların çeki geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: boldpilots

Hocam bu çekleri nasıl alıyorsun bana çok saçma markaların çeki geliyor

her alışverişte yeni hesap hocam. eski hesaba bir süre sonra çek gelebiliyor. veya visa kuponu

• Bana da hiç indirim kuponu vs gelmedi, yeni hesapta açtım ama gelmedi, gelir mi 100 e 40 vs kupon yoksa başka yeni hesaplar açsam mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung m21güzel indirdi 2200 e çektim gitti stoğuda bitmiş hemen

• takip

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.