Şimdi Ara

Trendyol Seni Özledik İndirimi alt limitsiz 20 tl .. Indirim 30 dan 20 ye düşmüş (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
4
Favori
24.526
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kerede çıksa. Hayatimda sadece hepsiburadadan kazandim altlimitsiz 25 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manyadı trendyol sabaha karşı 4 te mesaj atmışlar seni özledik 30 tl indirimin var diye. Kupon sadece bugünlük gözüküyor, normal sitede kupon gözükmüyor. Mobilde uygulamaad 100/30 indirim diyor ama ödeme sırasında kupon seçtirtmiyor. Bu gidişle beni daha uzun yıllar özlerler. Dalga geçiyorlar heralde.
  • Teşekkürler paylaşım icin 4 tane 7 kg ilk Alo deterjan aldım 80 TL'ye :) 95 küsür tutuyor birde kız çocuk toka ekleyince 100 küsür yapıyor indirim kullanılıyor

• 30 Gelmiş teşekkürler haberim oldu...

Trendyol Seni Özledik İndirimi alt limitsiz 20 tl .. Indirim 30 dan 20 ye düşmüş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni uye oldum herhangi bi kuoon vermedi

• kargo nasıl bedava olur?
  • Kullanmayacak olursa ucret karsiligi alabilirim

• unutmuşum bugün son gündü 00.00 a 15 dakika kala uygulamayı yükledim baktım 30 lira alt limitsiz var acele acele ürünlere baktım. rodi de %50 ve kargo bedava vardı. 30 liraya pantolon aldım ama 9.9 kargo çıkıncı bir de bermuda şort aldım pantolon ve şorta toplam 30 lira ödedim. alışverişim 10 dakika sürdü :) Teşekkürler
  • e-posta da attilar, cek var diye. ancak hesaba girince hicbirsey yok .. arkadas sinir ettiler ya .. nike spor ayakkabi almak icin bekliyordum.. artik beklemekten usanip normal siparis vermek zorunda kaldim..
  • kullanmayacak varsa ücret karsılıgı alabilirim
  • ücret karşılığı alacağım yazacağınıza çek satış bölümüne bakın.

şu forumun kurallarını öğrenmek işinize gelmiyor. ben yönetici olsam direk banlarım faydası olmayanın zararı da olmasın.
  • Madam coco dahil olmuyor artık. Dahil olsa bile geçerli olmayan butikten indirim düşmüyor şu an

• hala birşey alamadım 30 tl ye
    hep kampanya dahil değil yazıyor..
    SKT var mı acaba?
  • Geçerli bölümler neler???

• Şu anda sepete kodu aktif etmek için eklenebilecek en ucuz ürün bu

https://www.trendyol.com/mavi/erkek-corap-p-1833150?boutiqueId=186985
  • Defacto mağazından sepeti 30tl ye tamamladım ama mobilden indirim kuponu seçemiyorum ve bilgisayardan girince de indirim kuponu görünmüyor.Nasıl kullanabilirim bu kuponu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

hala birşey alamadım 30 tl ye
    hep kampanya dahil değil yazıyor..
    SKT var mı acaba?
    20 haziran son gun

• 1 hafta arayla aynı hesaba iki defa alt limitsiz 30₺ tanımladılar. İkisine de 30₺’lik tişört aldım 9₺ kargo ücreti ödeyerek.

• bi kere de beni özlese şu karaktersizler
  • quote:

Orijinalden alıntı: faster1

Bir kerede çıksa. Hayatimda sadece hepsiburadadan kazandim altlimitsiz 25 tl
    bana alt limitsiz 30 lira geldi kullanmadım.sitedeki fiyatlar pahalıydı.çoğu üründe kullandırmıyor uyanıklar sahtekarlar.

gittigidiyordan kullandım 100/20 bikaçkere hayrını görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 25 Haziran 2018; 15:47:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.