Şimdi Ara

Trendyol Paylas Kazan Geldi. 27-28-29 Nisan (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
10
Favori
16.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
    4 ayri telefondan katildik herkes kendi koleksiyonlarını oluşturdu sadece birine kupon geldi , kafalarına göre gönderiyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    Aynen yan çizdiler hocam. Aynı ip üzerinden falan olmuş dedi. Neyse sağlık olsun diyelim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ciceros kullanıcısına yanıt

Aynen hocam

MH: Siz bot hesap olmasanız bile koleksiyonunuzu kaydedenlerin arasında bot hesap olabilir diyor.

eeeeee, bunda bizim ne gibi bir kusurumuz olabilir.

Ne yani, koleksiyonumuzu kaydedenlere, "çok afedersiniz, acaba siz botmusunuz" diye sual mi sorucaz brader  .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • economist52 kullanıcısına yanıt

2+2 = ? diyecez artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 TLYE kargo bedava olan ürünler neredeyse hiç kalmamış kuponu nerde kullanıcaz ki?

• rockerboy-h kullanıcısına yanıt
    Minimum 50 tl olmuş sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 3 hesapla katıldım. ayrı telefonlar ve aynı ip ile. ipden yakalıyorlarsa modemi kapatıp açın. mobil veri ise gerek yok. zaten telefonlar farklı. hiçbir sorun olmadı. hem de kaydedenler üzerinden yaptım

• Arkadaşlar, Paylaş Kazan kuponları cüzdan hesap ile kullanılabiliyor galiba. Benim cüzdan hesabı telefonumun kayıtlı olduğu hesabıma değil diğer üyeliğime kupon tanımlanmış.

Bu paylaş kazanı kullanmak için yeni bir telefon numarası mı bulmam lazım. 5-6 hesabına paylaş kazan kuponu gelen arkadaşlar hepsi için ayrı telefon numarası mı kullanıyorlar yada diğer hesapta kayıtlı numarayı silip yeni hesapta kullanmak için yöntem var mı?

• Merhabalar beğen paylaş kampanyası kuponları bugün yansıyacaktı tanımlanan var mı acaba

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.