Şimdi Ara

Trendyol Paylaş Kazan | 25-27 Kasım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
7
Favori
11.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • koleksiyonu kaydedip sonradan silen ruh hastaları var forumda dikkat edin, koleksiyonun 30'dan fazla kaydedilmesini sağlayın.
    ayrıca fake hesapla da kaydedenler var, hiç alışveriş yapılmamış hesapla kaydedip sizi mağdur edebilirler.
    ayrıca forumda bugün 25 TL alt limitsiz trendyol kuponu 5 TL'ye satanlar vardı, bu kuponların kaynağı nedir bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 20 Kasım 2020; 23:39:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uncrowned king kullanıcısına yanıt

Tüh öyle bir şey de mi varmış geçen sefer 26 da kalmama rağmen demek ondan yuklemediler.

• kampanya iyi neden çöp olsun. 69 TL lik ürünü babamın hattıyla 45 TL indirimle aldım.(25+10+10)

ama 3 hesaptan koleksiyon oluşturmama rağmen sadece 1 hesaba yüklendi.

aynı telefondan koleksiyon oluşturunca tek mi sayıyor acaba, yine aynı olacaksa fazlasıyla uğraşmayalım.

• mintmax kullanıcısına yanıt
    hocam paralel space tarzı uygulamalarla klonlayip gir hesaplara oyle dene

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya ben 2 kupon kazanmıştım. İlkinde 36 tl ücretsiz kargolu ürün aldım 25 kupon düştü 11 tl ödedim.

Ertes gün 30 tllik ücretsiz kargolu ürün ekledim kupon düştü yine 10 tl+ kargo çıktı. Niye böyle oldu ilkinde bedava kargolu aldım

• 25 lirada 25 liradır ! 5 lira dağıtılsa kavga çıkar ama 25 lirayı begenmemek tuhaf.

herkes koleksiyon yapsa ve paylaşıp burada begensek yardımcı olsak birbirimize nasıl fikir ?

• McCarty kullanıcısına yanıt

+1 bence de bu şekilde yardımlaşmamız lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

Ya ben 2 kupon kazanmıştım. İlkinde 36 tl ücretsiz kargolu ürün aldım 25 kupon düştü 11 tl ödedim.

Ertes gün 30 tllik ücretsiz kargolu ürün ekledim kupon düştü yine 10 tl+ kargo çıktı. Niye böyle oldu ilkinde bedava kargolu aldım
    Hocam sepet indirimi vb durumlar olunca kargo alıyor indirimli veya kampanyalı ürün eklemeyin sepete

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zibil gibi alt limitsiz 25 çek satılıyor bin tane satan var herkes öğrenmiş yöntemi ne bu işin bilen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyper- -- 21 Kasım 2020; 17:53:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyper-

Zibil gibi alt limitsiz 25 çek satılıyor bin tane satan var herkes öğrenmiş yöntemi ne bu işin bilen varmı
    300 tane fake hesap

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

300 tane fake hesap

Alıntıları Göster

Öyle normal açınca gelmiyor bi yöntemi var onu bilmek lazım

• quote:

Öyle normal açınca gelmiyor bi yöntemi var onu bilmek lazım

Alıntıları Göster
    bazı linkler var, onunla açılıyor üyelikler. 75e 25i görmüştum ama,alt limitsiz olan linki görmedim. cips ve kazandrio 'dan da,çıkıyor.

pm 'den soracaklar yazmasın, araştırın.

• quote:

bazı linkler var, onunla açılıyor üyelikler. 75e 25i görmüştum ama,alt limitsiz olan linki görmedim. cips ve kazandrio 'dan da,çıkıyor.

pm 'den soracaklar yazmasın, araştırın.

Alıntıları Göster

Yaw adam bin tane satıyor hocam ne cipsi mipsi bin bin çok basit bir yöntemi var

• quote:

Yaw adam bin tane satıyor hocam ne cipsi mipsi bin bin çok basit bir yöntemi var

Alıntıları Göster
    ok, o zaman dediğim gibi, link üzerinden üye oluyorlardir, linki bulmak gerek

edit= koleksiyon paylaşma işi vardı. 1000 tane fake hesap açarsın, her biri diğerini beğenir, mouse hareketlerini kaydedip arka arkaya yapan uygulama yardımı ile, 1 haftada 10 bin tane bile yaparsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 21 Kasım 2020; 18:38:47 >
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Telegrama kampanya zamani trendyol yaz. Bir suru grup var 10bin kisilik falan. Yarim saatte halledersiniz. Forumda zor oluyor

• quote:

ok, o zaman dediğim gibi, link üzerinden üye oluyorlardir, linki bulmak gerek

edit= koleksiyon paylaşma işi vardı. 1000 tane fake hesap açarsın, her biri diğerini beğenir, mouse hareketlerini kaydedip arka arkaya yapan uygulama yardımı ile, 1 haftada 10 bin tane bile yaparsın

Alıntıları Göster

O indirimde paylaş kazan yazıyor bunların sattığımda hoşgeldin indirimi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.