Şimdi Ara

Trendyol Paylaş Kazan | 25-27 Kasım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
7
Favori
11.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25 TL gerçekten çöp kargo ödememek için en az 30 Lira da harcaman gerekiyor işlerine baksınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sefer ilk kez katıldım. Yapmayı düşünenler telegramda trendyol grupları var oradan karşılıklı olarak kaydedilme çok hızlı bir şekilde yapılıyor 25 TL alt limitsiz çekimizi aldık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 30 lira üstü ürünleri sepette indirim veya başka butik kampanyası yoksa kargo ücretsiz alabiliyorsunuz bu arada 30 lira ödemeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 20 Kasım 2020; 19:44:24 >
  • çöp diyenler bana ulaşsın 25 lira yollasınlar

• 100TL verilecek diye söylentiler vardı yalan oldu. Bunada şükür üstüne 10-15 ekleyip tuvalet peçetesi maske filan alırız.

• Çöp diyenler muhtemelen geçen sefer kupon alamayan kişiler. Bana da kupon yükleme yapmadı Trendyol koleksiyonu tamamlamama rağmen. Birde elit hesabız güya.

• Kendi hesabimizi çakma hesaplarimizla kaydetsek kurali saglamis sayiliyor muyuz?

• xtcx kullanıcısına yanıt

100 yazısından belli zaten fake olduğu.

• Kedilere mama için katılırım bir hesapla. 50 tl kazanılandan klavye aldım piyasa fiyatının 50 tl altına geldi. 2. hesapla kilosu 30 liraya gelecek şekilde antep fıstığı aldım. 25 lira muhabbetinde kilosu 50 liraya fıstık aldım. Bir hesapla da masa için Fenerbahçe bayrağı aldım %33 indirimli olarak. aynı dönemde 300/100+10+10+tosla 30tl kuponu kullanıp kombolarla kulaklığı 170 tl indirimli aldım. 500 lira civarında ihtiyacı olanlar 300/100 kupon bekleyebilir

• xtcx kullanıcısına yanıt

Elit adamın ne işi olur kuponla demişler :D

• cüzdan yüklemesine 10+10 veriyor.

aç yeni üyelik... 45 liraya kargo bile versen gayet de alınacak bir şeyler bulursun.

çöp diyenler başka sitelerden kampanya kovalayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

Elit adamın ne işi olur kuponla demişler :D

bence elit adama kupon yüklemeleri lazım :) nerede çer çöp kupon var hepsi hesabımda...

• Cüzdanımın aktif olduğu hesapta geçen kampanyadan kazandığım 25 TL paylaş kazan çekini kullandırmıyor. Bugün de son günü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Hocam 35TL lik ürün alacaksan cüzdana 10 TL yüklemen gerekiyor. Yoksa kullandırmıyor

• androidmakaleniz kullanıcısına yanıt
    Ödeme aşamasında çeki görebilmem için cüzdanın içinde mutlaka ürün kadar bakiye mi olmalı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt

Ürün fiyatı - 25 lira

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En kötü 100 adet maskeyi 5₺ ye alırsınız ben öyle yaptım bir önceki koleksiyon olayında

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hadi ordan bonibon

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F37FFE089

Bu mesaj silindi.

kupon ticareti yapmıyorum ki... tanıdıklardan birinin numarasıyla her kampanyadan faydalanıyorum sadece.

dayımın teyzemin telefonunda uygulamayı kurmak, yeni üye olmak yerine kendi telefonumdan yapıyorum aynı şeyi.

(teknik olarak yeni üyeyi siteye dahil etmiş oluyor trendyol, kural dışı bir durum yok yani.)

özetle, düzenli kullanıcı olduğum süre boyunca da hemen hiçbir avantajdan faydalanamadım. madem onlar bunu istiyor, biz de oyunu böyle oynarız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.