Şimdi Ara

Trendyol OMO Deterjan Fırsatı (Hediye Çeki Gerekli) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
5.885
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be 2 sene önce şu fiyattan almıştık varmı hatırlayan

Daha paketin birini yeni açtım.

Trendyol OMO Deterjan Fırsatı (Hediye Çeki Gerekli)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Omo musteri hizmetlerini arayin hocam. Gerekirse onlara numune gondermek istediginizi soyleyin. Gerci siz soylemeden onlar talep edecekler.
    iyi fikir. numune falan uğraşmazlar diye düşündüm ama dur bakalım pazartesi arayalım nasipse. teşekkürler

• dün sipariş vermiştim bugün kargo geldi. color olan yeni beyaz ambalajlı. beyazlar için olan mavi eski ambalajlı geldi.
  • beyler konuyu gördüm hatırlatmak istedim.bir kaç ay önce bir esnaftan 6 kiloluk uygun fiyata omo matik ve ariel aldım. torbayı açınca kontrol edeyim dedim almaz olaydım. yok böyle bir şey her ikisinden de koku falan gelmiyor marketten almış olduğum ürünün torbasıyla kıyasladığım zaman torbada bile bariz fark var dandik bir torbası var zaten.
    hemen iade ettim ilk başlardan satıcı kem küm etti ben kokusundan dolayı bu fiyata veriyorum kullan bir şey olmaz desede olmaz dedim iade ettim.
    dikkat edin evet bu toz deterjanların bile sahtesini yapmışlar bir kaç lira indirimli alacağız diye dandik deterjan almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babayaro1215 -- 9 Mart 2019; 15:52:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben omo 8 kg toz deterjanı tam 1 sene önce 30 tlye almışım. hepsiburada da duruyor hala sipariş geçmişinde. şimdi olmuş 50 TL . Tüm parayı deterjana yatırsaydık keşke. 5'i birlik altın mübarek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

100/30 çek ile düşüyor yazılan fiyata.Sizde yoksa, çek satış bölümünde satıyorlardır, kaldıysa. Çek kullanımı kısıtlandığı için sepete başka ürün atmak gerek o da sepeti 3tl artırıyor.
    hocam ultra sıvı deterjanlar cok pahalı omoda

şuna ne diyorsunuz. litre ve fiyat olarak daha avantajlı gibi duruyor?
    ultra yazmıyor üzerinde ama. daha önce kullandınız mı ? aralarında çok fark var mıdır kalite olarak.

https://www.trendyol.com/omo/omo-sivi-deterjan-color-1950-ml-2-li-paket-p-4577457?boutiqueId=307488&merchantId=4321

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 9 Mart 2019; 19:51:20 >

• Trendyol OMO Deterjan Fırsatı (Hediye Çeki Gerekli)

Bu daha iyi bence. Geçen hafta aldım evdekiler memnun.

• S0NADAM kullanıcısına yanıt
    Hocam Persil Color aldım ama bir sıkıntı var sanki. Makinanın gözüne koyuyorum çamaşırlar bittikten sonra diğer yıkamada ( 2-3 gün sorna) deterjan gözüne baktığımda toz deterjanın yarısı orada kalmış katılaşmış bir şekilde duruyordu. Resmen suyla birlikte eriyip makinanın içine doğru akmamış. O yüzde Persilde kafamda soru işaretleri var.
  • Arkadaşlar aşağıdaki üründen almak istiyorum ama satıcı hakkında pek iyi şeyler söylenmemiş. Riske girip alsammı acaba, eksik ürün yada farklı ürün yada hiç göndermeme gibi durumlar yaşayanlar var. Bu mağazadan sipariş veren oldumu acaba ?

https://www.trendyol.com/pril/pril-gold-tablet-70-doypack-2-li-set-p-4334490?boutiqueId=305235&merchantId=104923

MONO SANAL MAĞAZACILIK TİC.LTD.ŞTİ.
    https://www.sikayetvar.com/mono-sanal-magazacilik

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

hocam ultra sıvı deterjanlar cok pahalı omoda

şuna ne diyorsunuz. litre ve fiyat olarak daha avantajlı gibi duruyor?
    ultra yazmıyor üzerinde ama. daha önce kullandınız mı ? aralarında çok fark var mıdır kalite olarak.

https://www.trendyol.com/omo/omo-sivi-deterjan-color-1950-ml-2-li-paket-p-4577457?boutiqueId=307488&merchantId=4321

Alıntıları Göster
    bende ultra ilk defa aldım ama daha kullanmadım, ne kadar başarılı bilmiyorum. Birim bazda ultra olan daha ucuz. ultra da 52 yıkama 40tl , linkini attığınız 60 yıkama 55tl. linkini attığınızı da geçen hafta aldım ama daha kullanmadım, eski paketli olanından memnundum. bi ultra dan bi linkini attığınızdan alabilirsiniz deneme amaçlı, sonrasında memnuniyete göre devam edebilirsiniz

• quote:

bende ultra ilk defa aldım ama daha kullanmadım, ne kadar başarılı bilmiyorum. Birim bazda ultra olan daha ucuz. ultra da 52 yıkama 40tl , linkini attığınız 60 yıkama 55tl. linkini attığınızı da geçen hafta aldım ama daha kullanmadım, eski paketli olanından memnundum. bi ultra dan bi linkini attığınızdan alabilirsiniz deneme amaçlı, sonrasında memnuniyete göre devam edebilirsiniz

Alıntıları Göster
    Haklısın litre olarak çok gözüküyor ama yıkama sayısı az ona bakmamıstım. Denemeye gerek yok hangisi ucuZsa onu alırım. Bu piyasa da deterjana verdiğimiz paralara bak:)

• quote:

Arkadaşlar aşağıdaki üründen almak istiyorum ama satıcı hakkında pek iyi şeyler söylenmemiş. Riske girip alsammı acaba, eksik ürün yada farklı ürün yada hiç göndermeme gibi durumlar yaşayanlar var. Bu mağazadan sipariş veren oldumu acaba ?

https://www.trendyol.com/pril/pril-gold-tablet-70-doypack-2-li-set-p-4334490?boutiqueId=305235&merchantId=104923

MONO SANAL MAĞAZACILIK TİC.LTD.ŞTİ.
    https://www.sikayetvar.com/mono-sanal-magazacilik
    Ben ekim ayında gg alt limitsiz kupon dağıttığında o satıcı dan vernel almıştım. sürat kargo yüzünden iade gitmiş haberim yoktu, aradılar neden teslim almadınız diye, durumu anlattım tekrar yolladılar, kargo parası da ödemedim. Henkelin sanal mağazacılığı diye aklımda kalmış ama yanılıyor da olabilirim.

• quote:

Haklısın litre olarak çok gözüküyor ama yıkama sayısı az ona bakmamıstım. Denemeye gerek yok hangisi ucuZsa onu alırım. Bu piyasa da deterjana verdiğimiz paralara bak:)

Alıntıları Göster
    yapacak bişey yok yine internet var da maliyetleri aşağıya çekiyoruz. .
    Trendyol 50/20 vermiş bi hesaba şu ürünü aldım, Kupanla iyi fiyata geliyor bu da . 35TL ye mal olmuş oldu. 100-30 la da 40a gelir yine iyi fiyat. https://www.trendyol.com/fax/krem-4-li-sivi-sabun-4x4-lt-ekonomik-paket-p-3941865?boutiqueId=308259&merchantId=107617

• quote:

Ben ekim ayında gg alt limitsiz kupon dağıttığında o satıcı dan vernel almıştım. sürat kargo yüzünden iade gitmiş haberim yoktu, aradılar neden teslim almadınız diye, durumu anlattım tekrar yolladılar, kargo parası da ödemedim. Henkelin sanal mağazacılığı diye aklımda kalmış ama yanılıyor da olabilirim.

Alıntıları Göster
    Henkelle alakası yok hocam.

Mono Sanal Mağazacılık

Tel: (0262) 658 99 54
    Adres: Akse Mah. 550. Sk. No:70 Çayırova Çayırova, Kocaeli
  • quote:

yapacak bişey yok yine internet var da maliyetleri aşağıya çekiyoruz. .
    Trendyol 50/20 vermiş bi hesaba şu ürünü aldım, Kupanla iyi fiyata geliyor bu da . 35TL ye mal olmuş oldu. 100-30 la da 40a gelir yine iyi fiyat. https://www.trendyol.com/fax/krem-4-li-sivi-sabun-4x4-lt-ekonomik-paket-p-3941865?boutiqueId=308259&merchantId=107617

Alıntıları Göster
    oo ben sıvı sabunları 1.8 lt duru 10 tl iken geçen sene stoklamıstım

hocam şimdi baktım da şu omo ultra lüks deterjanda yünlüler ve ipeklilerde tavsiye edilmez yazıyo açıklamasında. sen yünlüler ve ipeklilerde kullanmısmıydın ? onlar için ayrı toz deterjan mı almak lazım

• quote:

Mono Sanal Mağazacılık

Alıntıları Göster
    ufak bi araştırmayla şu yazıyı buldum

Mono sanal magazacılık olarak; hızlı tuketım mallarını ınternet uzerınden satısını gerceklestırmekteyız. Suan ıtıbarıyle P&G, Unilever, Kraft, Nestle, Ülker,Hayat Kimya, Evyap, CEM, Dogus Cay vb markaların bayısı olarak, ılgılı markaların urunlerının ınternet uzerınden satısını ve lojistik operasyonunu gerceklestırmekteyız. Ayrıca saat ve kozmetık kategorılerınde ınternet sıtelerıne urun tedarık etmekteyız.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Hocam birde "Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir." diyor. 100/30 kupon var. Kalem ekleyince indirim kodu devreye giriyor. Sorun çıkarmı acaba alsam ?
  • quote:

Mono Sanal Mağazacılık

Alıntıları Göster
    Hocam bende mühendis gibi düşünüyorum.
    Forumda konusu olmuştu mono büyük ve tanınmış bir sirketin magazası diye biliyorıum.

quote:

Hocam birde "Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir." diyor. 100/30 kupon var. Kalem ekleyince indirim kodu devreye giriyor. Sorun çıkarmı acaba alsam ?

biz alırken deterjanda gecmiyordu kalamle aldık sipariş kargoya verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 9 Mart 2019; 22:40:6 >

• quote:

sorun olmaz alın geçin böyle bir fırsata izin veriliyorken
  • quote:

oo ben sıvı sabunları 1.8 lt duru 10 tl iken geçen sene stoklamıstım

hocam şimdi baktım da şu omo ultra lüks deterjanda yünlüler ve ipeklilerde tavsiye edilmez yazıyo açıklamasında. sen yünlüler ve ipeklilerde kullanmısmıydın ? onlar için ayrı toz deterjan mı almak lazım

Alıntıları Göster
    kullanmadım. perwolün dışı pembe olan deterjanı vardı onu deneyebilirsiniz,

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.