Şimdi Ara

Trendyol OMO Deterjan Fırsatı (Hediye Çeki Gerekli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
5.884
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deterjan konusu açılmışken sorayım. Deterjanı stoklamak doğru mu? Çok bekletildiğinde etkisi azalır mı? Böyle söylentiler duyuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsy77

Deterjan konusu açılmışken sorayım. Deterjanı stoklamak doğru mu? Çok bekletildiğinde etkisi azalır mı? Böyle söylentiler duyuyorum.
    toz olanlar topak topak olabilir ama 1-2 sene içinde tüketilirse sorun olmaz. Topak olursa ufalarsın, kimyasal olduğu için etkisinde bir problem olacğını sanmıyorum. Ama sıvılar daha uzun ömürlü olabilir. Geçende sıvı aldım marketten ucuz diye 1,5 sene önce üretilmiş ama kıvamda hiçbir problem yoktu.
    Ben ucuz bulunca alırım, fiyatlar artıyor devamlı. kasımda 50 liraya alo 132 yıkma almıştım. toplam 2 koli almıştım. Çeşke daha fazla alsaymışım dedim, o fiyatlara daha bulamıyorum
    Linkini koyduğum ultra active olan sıvının ürt tarihi 31,01,19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 8 Mart 2019; 14:2:24 >
  • trendyol omo aldım geçen ay. leş gibi kokuyor. evden kokusu çıkmıyor.daha önce hiç kullanmadık böle mi olur omo yoksa sahte olabilir mi? nasıl anlarım acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    hocam kötü kokuyosa buda kokar, almaktan vazgeçtim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

trendyol omo aldım geçen ay. leş gibi kokuyor. evden kokusu çıkmıyor.daha önce hiç kullanmadık böle mi olur omo yoksa sahte olabilir mi? nasıl anlarım acaba
    sıvı mı toz mu? Bir de bu yeni ambalajlı mı ? Ben sıvı aldım sorun yok
  • Ek ürünü gerek kalmadan alabildim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sıvı deterjan toz gibi temizlemiyor kesinlikle..

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

sıvı mı toz mu? Bir de bu yeni ambalajlı mı ? Ben sıvı aldım sorun yok

Alıntıları Göster
    toz almıştım yeni ambalaj galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 8 Mart 2019; 16:17:42 >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için ;)

• Şöyle birşeyde ben yaptım

Trendyol OMO Deterjan Fırsatı (Hediye Çeki Gerekli)
  • ariel ve alo sıvı iyi. omo sıvı nasıl bilmiyorum. tavsiye eder misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

ariel ve alo sıvı iyi. omo sıvı nasıl bilmiyorum. tavsiye eder misiniz
    alo dan daha iyi. ikisinin arasındadır
  • Kaptım 16 kg teşekkürler

• Birsey eklemeye gerek yok arkadaşlar, sadece deterjanlar da alınıyor

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Bizde yeni geçtik sıvı deterjana yeni makinayla. Şimdi hangi marka sıvı daha iyi lekeleri çıkartıyor? Hem fiyatı uygun olsun hem de kalitesi iyi olsun.
    Siz hangi markayı tavsiye edersiniz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Bizde yeni geçtik sıvı deterjana yeni makinayla. Şimdi hangi marka sıvı daha iyi lekeleri çıkartıyor? Hem fiyatı uygun olsun hem de kalitesi iyi olsun.
    Siz hangi markayı tavsiye edersiniz hocam?
    bence ilk 3 sırasıyla ariel-omo-alo şeklinde. gündelik kıyafetlerde omo, kirli eşyalarda ariel kullanıyorum. kirli çamaşırları en az 1 saat yıkamak lazım. Daha önce sıvı kullanmadıysanız marketten omo veya ariel küçük boylarından alıp deneyip duruma göre toplu sipariş verebilirsiniz herkes sıvıları sevmeyebiliyor.

Şu üründe fiyat iyi ama sadece renkliler için https://www.trendyol.com/ariel/sivi-camasir-deterjani-mor-cicekler-24-yikama-4-adet-p-3863691?boutiqueId=307482&merchantId=105272

• En fazla arkadaşın dediği gibi topaklanma oluyor hocam o da banyo gibi nemli yerlerde beklediği için ben omo da alo da persil de ariel de stokladım farklı zamanlarda hiç birşey olduğu yok.

Birde beyazları böyle kar beyazı yapan bir sıvı detarjanı gören var mı? Valla ariel, persil yeşil seri, perwoll kullandık ama hep soluk bırakıyor.
  • hediye çeki olupta kullanmayacak olan varsa paylaşırsa başka bir ürün alacağım..
  • beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    Omo musteri hizmetlerini arayin hocam. Gerekirse onlara numune gondermek istediginizi soyleyin. Gerci siz soylemeden onlar talep edecekler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.