Şimdi Ara

Trendyol Newbalance Dikkat !!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kara cuma da trendyoldan yıllardır giydiğim new balance 574 serisinin ayakkabısını aldım,satıcı trendyolun kendisi.

Ayakkabıyı aldığımda ilk dikkatimi çeken made in China yazması çünkü aynı modelin farklı renklerinden 6 çift var ve hepsinde made in Vietnam yazıyor,çakma olması muhtemel olduğunu düşünüyorum.
    Ayakkabının kenarlarında boşluklar vardı ve belirgindi bu zaman kadar hiç new balance ayakkabımda böyle kötüsünü görmemiştim çakma olması olasılığı dahada yükseldi.

Denemek için giydiğimde ayakkabın o kadar boldu ki sıfır ayakkabı değildi kesinlikle yanları resmen bolarmış,bacığı ne kadar sıkarsan sık ayağını sarmayıp ayağından çıkıyordu.(Diğer renklerinde giydiğim aynı numara aldım)
    Böyle olunca hemen iade ettim ve parayı aldım geri,500,600₺'den aşağı değil son yıllarda 300₺ almıştım fakat böyle rezil bişey alcağımı tahmin etmemiştim ucuza almama rağmen iade etmek zorunda kaldım.
    Eminim benim gibi alıp hatta günlerce giyip iade eden o kadar çok ki ayakkabı çuval gibi bolarmış,bakalım şimdi kim alcak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Biraz konu dışı olacak ama neden aynı model ayakkabının farklı renklerini alıyorsunuz? Çok mu rahat hakaten?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samtual kullanıcısına yanıt
    Benim gibi büyük ayaklar (46.5) için gerçekten rahat ve ayağı çok ufak göstermeside ayrı bi şık.

Aynı numarada nike-adidas giydiğimde gemi gibi duruyor,bu model de isr ufacak duruyor kimse 46.5 olduğuna inanmıyor o derece.

• Trendyol olumsuz yorumumu yayınlamıyor işte,sitede yorumların gerçek olmadığının kanıtıdır benim gibi kim bilir kaç kişi olumsuz yorum yazıp yayınlanmıyordur.

• Trendyol hakkında kampanya yapalım. Akılları başlarına gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thenough kullanıcısına yanıt
    Alışveriş yapacaklar bilinçlensin yeter,ben kendimce başımdan geçeni paylaşıp uyarımı yaptım herkes dikkat etsin bişey alırken.

Özellikle ayakkabı gibi kişiye özel olan şeylerde hiç giyilmemiş alınmalı ki bu e-ticaret alışverişlerinde imkansız,bi ayakkabıyı 10 larca kişi alıp denemiş hatta 14 gün evde giyip iade edenlerle doludur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.