Şimdi Ara

TRENDYOL MOBİL 100/40 GELMİŞ(BİTTİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
7
Favori
33.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yanlış ürün siparişi verilip ardından sipariş iptali yapıldığında kullanılan indirim hesaba geri tanımlanıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • economist52 kullanıcısına yanıt

İndirim tekrar tanimlaniyor hocam benim bir on kez iptal iade vs olmustur indirim hep geri gelmistir

• Nasıl olduysa gelmiş :)

• mail gelmiş 100 40 diye giriyorsun hiç birşey yok

kargo bedelide 13 lira olmuş. e-maile doğrulama butonu çıkmış

• 👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

E-mail doğrulama butonu niçin hocam? Doğrulama yapmadan alışveriş yapılamıyor mu artık?

• hocam sanırım yeni açılan hesaplar için olabilir.artık feyk hesaplara geçit vermeyecekler sanırım.şu anlık sorun yok alışveriş yapılıyor sanırım

TRENDYOL MOBİL 100/40 GELMİŞ(BİTTİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 15 Nisan 2021; 18:59:51 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 15 Nisan 2021; 18:56:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Onu bilmiyorum hocam. Bana seni özledik indirimi gelmişti o bu dediğim şekilde gözüküyordu.

hocam seni özledik kuponu gelen hesapta en son alışverişiniz hangi tarih. söylerseniz makbul olacak.tşkrler

• quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

o ücret sabit değil heralde artık, temizlik ürünü aldım 9.99 aldı,

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt

8 Aralık ama iade etmişim ondan önceki 24 kasım

• eski banlı mail ler ile kapatıp açılıyordu onuda engellemişler sanırım.

• Önceden hep yüklenen hesaplarıma birkaç aydır gelen giden hiçbir şey yok bir banamı oluyor bu? 😔

• Bikaç hesaba milla gelmiş başka da bişey yok. Buarada geçen ayki visa kampanyası kuponları yüklenmiş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

hocam küçük firmalar yapıyo onu da, bu satıcı petcom. yapmazlar muhtemelen. 103 liraya buldum onu aldım.

ürün buydu

https://www.trendyol.com/tp-link/tl-wn722n-150mbps-kablosuz-usb-antenli-ada-p-2516924?boutiqueId=563581&merchantId=352622

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt

Evet hocam, diğer her şeyde olduğu gibi kargo ücretlerindede yavaş yavaş bir artış söz konusu.

30 lira ücretsiz kargo alt limiti iyiydi.50 tl ye yükseltilmesi 25 tl alimitsiz kupon sahiplerini vuracak.

Paylaş kazan kampanyası ödülü 25 tl idi.50 tl olmazsa çöp olur.

Bugün sepet toplamı 99 tl tutunca 100 tl ye tamamlamak için satıcının dükkanından 5 tl ye kadar ürün baktım ama yok.En ucuz ürünü 12 tl den başlıyor oda kulak temizleme pamuğu, makyaj temizleme suyu, koroplast buz torbası küpü gibi gereksiz gereksiz şeyler.Diğer satıcılardada durum benzer.

İnsan şöyle 1-3-5 tl lik püskevit, gofret, sakız, japon zamkı, pattes soğan gibi ürünler serpiştirir canııım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.