Şimdi Ara

TRENDYOL MOBİL 100/40 GELMİŞ(BİTTİ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
7
Favori
33.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

En son indirim kuponu kullanıp bir şey iade edildiğinde kupondan kesip ne kadar tutar iade etmek istiyorsanız aldığınız tutar/iade edilen tutar kadar kupon tanımlıyordu nakit iade yapmıyordu. Trendyol kadar bu konuda müşterinin aleyhine olan başka firma bilmiyorum. O yüzden parçalı ürün almamaya çalışıyorum.

@thehawk PC'de de görünüyor.

Aynen johny hocam, dediğin gibi oluyor.

3 gün önce migros kargo operasyonu satıcısından 5 parça ürün siparişi verdim.100 lira civarı tuttu..

100/40 kupon kullanmıştım.

Yanlış ürün sipariş ettiğim için iptal etmem gerekti.

İptal ederkende tüm kombinasyonları denedim.Örneğin siparişimdeki 15 liralık ürünü tek başına iptal etmeye çalıştığımda kredi kartıma 3 tl iade ederken, hediye çeki olarak 12 tl gibi bir tutar iade ediyordu.Öyle garip garip şeyler.

Bende tüm ürünleri aynı anda iptal edip yeniden sipariş vermiştim.

@endülüs_faruki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 20 Nisan 2021; 22:4:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

20,99 da olsa TY'dan kupon var diye ödediğine bakmadan alışveriş yapacak 'Influencer lover' kitlesi var o yüzden yakında 15 de 20 de yaparlar.

Alıntıları Göster
    piyasadan uyguna geliyorsa yinede buradan alışveriş yaparım, kargo 20tl olsada piyasa fiyatına bakılarak buradan yine yapılır, bu platformda(dh) fiyata bakmadan "blind" alışveriş yapan yoktur, varsada yenidir. buraya yazman yersiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni özlememişler yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnkst

piyasadan uyguna geliyorsa yinede buradan alışveriş yaparım, kargo 20tl olsada piyasa fiyatına bakılarak buradan yine yapılır, bu platformda(dh) fiyata bakmadan "blind" alışveriş yapan yoktur, varsada yenidir. buraya yazman yersiz

Alıntıları Göster

Ne alakası var? Blind yazdığına göre ingilizcen vardır, bak orada ne yazmışım. Influencer lover kitlesi var ve onlar yüzünden 20 de olur 30 da yine alışveriş yazarlar. Kimin nereye ne yazacağını söyleyenler türedi şu forumda, size ne kardeşim? Emin ol burada bile 'blind' alışveriş yapanlar var. Kargoya 20 TL vereceklerin asıl burada işi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 20 Nisan 2021; 23:50:59 >

• quote:

Ne alakası var? Blind yazdığına göre ingilizcen vardır, bak orada ne yazmışım. Influencer lover kitlesi var ve onlar yüzünden 20 de olur 30 da yine alışveriş yazarlar. Kimin nereye ne yazacağını söyleyenler türedi şu forumda, size ne kardeşim? Emin ol burada bile 'blind' alışveriş yapanlar var. Kargoya 20 TL vereceklerin asıl burada işi yok.

Alıntıları Göster
    yazdığım mesajı anlayamamışsanız ne diyeyim ben sizi anladım trendyol güzel etkileyici reklam yapıyor Influencer’ları kullanıyor haklısın ama bana ve buradaki donanımhaber ahalisine ürün fiyatı kargo dahil piyasadan uyguna geliyorsa alırız isterse 20 olsun kargo ,babamın şirketide olsa bana ucuz/uygun değilse neden alayım ? lüzumsuz harcama yaptırır o ayrı mesele. burdaki kimse kolay kanmaz reklam kokan hareketlere

• Satış yapanlara cayır cayır geliyor vatandaşa yok

• TRENDYOL MOBİL 100/40 GELMİŞ(BİTTİ)

5000/500 elektronik kuponu yüklenmiş. Tüm elektronik kategorisinde geçerli.

• aman dikkat!!!!

az önce denk geldim şikayetvarı gezerken?

TRENDYOL MOBİL 100/40 GELMİŞ(BİTTİ)

bu nasıl oluyor ki?TRENDYOL MOBİL 100/40 GELMİŞ(BİTTİ) 

• vitriol kullanıcısına yanıt

Konu Trendyol ise her şey olası.

Benim de aralarında bulunduğum binlerce kart bilgisini çaldırıp pişkin pişkin onlar yalan haber bizim sistemimiz çok güvenli diyen firmadan ne beklersin?

Adama bir tek sizde kayıtlı ve kaydettikten 1 gün sonra işlem yapıldı yurt dışından diyorum öyle bir şey olamaz başka yere de kayıtlıdır diyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

aman dikkat!!!!

az önce denk geldim şikayetvarı gezerken?

bu nasıl oluyor ki? 

yemeksepeti ve trendyol aynı mail şifre ise olabiliyor, yada trendyol da hacklendi, tavsiyem bütün şifrelerinizi değiştirin birden fazla hesabınız varsa kapatın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnkst -- 21 Nisan 2021; 18:13:55 >

• Dikkat ederseniz Trendyol hesabım bölümünde "E postanızı doğrulamanız gerekmektedir" uyarısı veriyor artık. Bir şeyler dönmüş belli ki, bu adamlar e-posta sizin mi değil mi emin olmak için doğrulayın diyor. Yıllardır asla e-posta adresi değiştirtmeyen, yeni hesap açın diyen Trendyol e-mail adresi değiştirme imkanı da sunduğuna göre bir şey var bu işte.

• Trendyol cüzdandaki parayı,karta kaç günde iade ediyor bilen var mı..

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Trendyol cüzdandaki parayı,karta kaç günde iade ediyor bilen var mı..

bonus kartın bir kampanyasından puan yüklenmeyince iptal ettim 1 hafta sonra karta iade geldi

benim merak ettiğim cüzdanda biriken para son yükleme yapılan karta iade edilir yazılıyordu bu doğrumu

3-4 ay evvel yüklemeler yapmıştım ama amazondan almak zorunda kalınca bakiyem kaldı TRENDYOL da

iade denediğimde kapattırdığım kartlarıma bile iade gidecek görünüyor

böylemi işler yoksa son yükleme yapılan karta mı iade edilir

• victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Tosla ind nasil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Ödemenin %5 i iade ondan bahsediyor

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.