Şimdi Ara

Trendyol Mega Eylül indirileri (8-9-10 Eylül) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
5
Favori
20.416
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mamiy

La Az Ara Ver Trendyol Yeter.. Bi Özlem Olsun Bİ Heyecan Her Hafta Her Ay Başı Her Bayram Yeter.. Görende Zararına Satış Dükkan Kapatıyor Sancak :D
    Demek ki sazan avı taktiği işe yarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim yapmadıkları bir ay, bir dönem, bir özel gün, bir bilmem ne yok ki zaten. İstediğiniz zaman girin indirim göreceksiniz kesinlikle. Yani madem 365 gün indirim var, direk indirimli fiyatını yaz öyle sat merak etme ucuzsa yine senden alır millet zaten. "İndirim" yazmanın manası kalmıyor ki.
  • dükkanın hayırlı olsun @batyaz
  • Koleksiyon kampanyası gibi bir şey gelirse işe yarar yoksa indirimden çok bindirim yapıyor
  • Önce bindirme yapıp, sonra indirim yapılacaksa pek bir anlamı yok.
  • trendyola bulaşmayın paranın üstüne çökmüş 1,5 aydır bekleyin deyip duruyor. ne ürünü tedarik ediyor ne de para iadesi.
  • Trendyol a ait urunde
    22tl olan tshirt suan 40 tl
    17tl olan ise suan 30 tl
    Önceki fiyatını bilmeyenler suan fiyatına bakanlar indirim basladigindan suanki fiyatindan düşünce indirim var sanacak feci gecirecekler bilmeyenlere :D
    Zaten 2 urun eklemiştim onlar bu sekilde digerleri de böyledir, 100/50 kupon olsa da Trendyol man urunu vs alinca kar edilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 7 Eylül 2020; 14:8:32 >
  • merkep kullanıcısına yanıt
    dostum kac paralik bir urun bu ? trendyol dan bence bin liralik urun alinmaZ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mami61off kullanıcısına yanıt
    +++++

Gördüğüm her trendyol konusuna yazacağım, kutusu açılınca elektronik ürünler 2.el oluyormuş servis raporu olmadan KESİNLİKLE İADE ALMIYORLAR! (bu ülkede kullanıcı lehine rapor almak imkansız olduğu için işiniz bitiyor)

Çok düzgün bir şekilde paketleyip geri koydum, açılmasın diye de ufak bir bant yapıştırmıştım neyse 1-2 gün sonra arandım 10dk masal dinledim, sözde incelemişler falan, bir geldi baktım bant yerinden bile kıpırdamamış olduğu gibi duruyor. Satıcıların bir kısmı da acayip nerede çer çöp, eski, kullanılmış mal var ittirme peşindeler, AHLAKSIZLIK, YALANCILIK, PARANIN ÜSTÜNE YATMA diz boyu.

Paranızla rezil olmak istemiyorsanız buradan ciddi bir şey almayın, yemin ederim kafayı oynatacak noktaya gelirsiniz çünkü karşıda kesinlikle çözüm için uğraşan birisi yok, parayı aldı mı iş bitti isterse hiç çalışmasın full yalan dolan. + faturası hala yok, vergi kaçırıyorlar göz göre göre, bakalım CİMER'den yanıt gelecek mi...

TEKZA BİLGİSAYAR'dan bir şey almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 7 Eylül 2020; 17:1:18 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    yok be kardesim ne elektronigi burdan don atlet alirim sadece adamlara kotu yorum yapiyorsun yayinlamiyor bile burdan kuyafet alcan geri gondermek zorunda kalamyacagin urun alacaksin

• quote:

Orijinalden alıntı: mami61off

dostum kac paralik bir urun bu ? trendyol dan bence bin liralik urun alinmaZ
    Kardeş 6 bin TL'lik. Mobilya cinsi. Once yolladık bilgisi girdiler sonra gelen giden bilgisi olmayınca aradım. Ürün nerde bilemiyoruz diyorlar. Sadece bekleyin... Neredeyse iki ay oldu

• Ne zaman başlıyor bindirimler

• bazı ürünlerde düşüş var bu masayı akşam üzeri alıcaktım 240 tl idi 191 tl olmuş
    https://www.trendyol.com/weblonya/mutfak-masasi-2-kisilik-masa-takimi-5135-p-32656749?boutiqueId=529405&merchantId=106264
  • merkep kullanıcısına yanıt
    cok gecmis olsun hocam insallah alirsiniz sanal dunya iste gittigidiyor veyaa amazon iyi diyorlar onlarda vukuqt oluomu hic ?

• quote:

Orijinalden alıntı: merkep

Kardeş 6 bin TL'lik. Mobilya cinsi. Once yolladık bilgisi girdiler sonra gelen giden bilgisi olmayınca aradım. Ürün nerde bilemiyoruz diyorlar. Sadece bekleyin... Neredeyse iki ay oldu

Alıntıları Göster
    hocam 2 ay dolmadan kullandığın bankaya harcama itiraz formu doldur. anca öyle garantiye alırsın geri ödemeni. yoksa belli olmaz
  • zafer_6161 kullanıcısına yanıt
    Ben de aldım teşekkürler
  • Bu tip satıcılarla Trendyolun politikası aynı zaten, ortak. Trendyoldan ne koparırsan kardır başka türlü bu çakal esnaf taktiğiyle satış yapan yerden alışveriş yapılmaz. Geçen bir ürünü Amazondan beğendim 290TL bir şeydi satıcıya stok sordum 2 gün cevap vermedi, Amazona rica ettim stok yokmuş dediler. Sonra aynı isimli satıcının Trendyolda aynı ürünü sattığını gördüm ama 330 civarı, stok var mı diye sorayım dedim amazonda yok diyen satıcı stok var dedi lahavle dedim neyse 50 lira pahalı da olsa alacağız mecbur kazıkçılardan derken ürünün sayfasına tekrar bir girdim baktım 330 yazan ürünü 519 yapmış bir de 750'den düşmüş gibi gösterip indirimli yazmışlar. Sizin satacağınız şeye de size de deyip almadım. Stok sorunca ürünün fiyatını neredeyse iki katına çıkarma kafasına bak muhtacız ya onu almadan yaşarım yine zırnık koklatmam, önceki fiyatını bilmeden alan birine kakalarlar tabi..

• Melike Çalışkan hanım nerede ???

yahu bu başlıkları o açardı her zaman?

yoksa ...?

o da işinden mi ayrıldı ;
    Portakal gibi?
    Ata Arslan gibi?
    hı?

aman Melike hanım kavur balıkları

bu akşama çağırdım 100/50 çekçi arkadaşları!
  • kupon müjdesi bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.