Şimdi Ara

TRENDYOL İNDİRİM KUPONU TANIMLAMIŞ 04-03-2019 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
6
Favori
13.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: r00tsecurity

haber veren arkadaşa teşekkürler. sadece 9TL kargo parası ödeyerek bi gömlek kaptım.
    https://www.trendyol.com/trendyol-man/mavi-erkek-gomlek-oduncu-ekose-slim-fit-apoletli-dugmeli-yaka-tmnaw19fo0034-p-3715804?boutiqueId=307844&merchantId=968
    Onu da ödemezdiniz . özelden bir sorsanız. İptal edip yeniden alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    bilen biliyor zaten, bilmeyen de öğrensin hocam forum paylaşmak için vardır. trendyol'un bu durumun farkında olmadığını mı sanıyorsunuz? benim bildiğim mayıs 2018'den beri bu durum forumda yazılıyor, ben de forumda öğrenmiştim zaten, bencilliğe gerek yok bilmeyen varsa öğrensin, herkes bu durumu öğrenecek trendyol da artık bu şekilde kuponları kullandırmayacaksa da kullandırmasın.. sırf kendimiz faydalanmak için, başkalarının haberi olursa artık kullanamayız diye tereddüt edip bencillik yapmanın gereği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncrowned king

bilen biliyor zaten, bilmeyen de öğrensin hocam forum paylaşmak için vardır. trendyol'un bu durumun farkında olmadığını mı sanıyorsunuz? benim bildiğim mayıs 2018'den beri bu durum forumda yazılıyor, ben de forumda öğrenmiştim zaten, bencilliğe gerek yok bilmeyen varsa öğrensin, herkes bu durumu öğrenecek trendyol da artık bu şekilde kuponları kullandırmayacaksa da kullandırmasın.. sırf kendimiz faydalanmak için, başkalarının haberi olursa artık kullanamayız diye tereddüt edip bencillik yapmanın gereği yok.
    trendyol desteğe de yazın çalışanların da haberi olsun forumları takip etmiyorlar ya hani .
  • izzet43 kullanıcısına yanıt
    ben bilmem sarı kız filan da onlar daha çok müşteri hizmetlerini arayıp soran andavallar yüzünden bitmiştir emin olun, bu durumu forumda ilk kez sanki ben mi yazdım anlamadım, forumda defalarca yazılmıştır, herkes birbirine özel mesajdan yazamaz ben ne öğrendiysem forumdaki paylaşımcı arkadaşlardan öğrendim dolayısyla böyle bir bilgiyi de kimseden gizli saklı tutamam yeri geldiğinde paylaşırım, herkese de özel mesaj gönderecek kadar zamanım yok açıkca yazarım gören görür, bu kadar kasmanın gereği yok trendyol'un gerçekten bu durumun farkında olmadığını düşünüyorsanız ya çok safsınız ya da hiçbir şey bilmiyorsunuz.
  • Üçkağıtçı Trendyol... sabah baktığımda 30/100 hoşgeldin indirimi vardı bütün markalarda geçerli..

Şimdi uygulamaya baktım nedense çıkış yapmış, tekrar giriş yapınca kupon sadece trendyol man 30 alt limitsiz

• Tabi siz her zaman haklisiniz ama bundurumda millet benim kulağımı cinlatmaz

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    bu olay mayıs 2018'den beri forumda yazılıyor, ben de forumdan öğrendim diyorum sen halen neden bahsediyorsun hocam?
    kulak çınlatacak millet dediğin kim hocam ya? 3-5 kendini bilmez, sadece kendine müslüman, kendi çıkarı için her türlü yolu mübah gören kitleden mi bahsediyorsunuz?
    ayrıca olayı çok uzatıp büyütüyorsunuz, trendyol da benim bildiğim en az 7-8 aydan beri bu durum devam ediyor, zaten bir tek siz akıllısınız trendyol aptal bu durumun farkına varamadılar yani, isteseler anında engelleyebilirlerdi en fazla 1 ay devam ederdi, durumun farkındalar yani boşuna bu kadar kasmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 5 Mart 2019; 16:43:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

Onu da ödemezdiniz . özelden bir sorsanız. İptal edip yeniden alın

Alıntıları Göster
    valla ben kargo ücretinden yırtmanın yolunu bilmiyordum açıkcası (hala da bilmiyorum da...)
    siparişi iptal etmeye çalıştığımda da etmiyor

TRENDYOL İNDİRİM KUPONU TANIMLAMIŞ 04-03-2019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r00tsecurity -- 5 Mart 2019; 17:37:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: r00tsecurity

valla ben kargo ücretinden yırtmanın yolunu bilmiyordum açıkcası (hala da bilmiyorum da...)
    siparişi iptal etmeye çalıştığımda da etmiyor

Alıntıları Göster
    Canlı destekten yazın . iptal edip kuponu da 1 günde tanımlıyor musunuz diye sorun evet diyeceklerdir . özelden attım kargo bedavayı

• neyse artık iptal etmeyle uğraşmam da..
    bundan sonrası için bilgi verdiğin için sağolasın.
  • arkadaslar ayri ayri 4 hesaba girip indirim varmi diye baktiktan sonra cok deneme yaptiniz diyerek tekrat baska hesaba sokmuyor sanirim beklemek gerekiyor.ne yapiyorsunuz bu durumda

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    captcha geliyor.
  • Bana çıkmamış yahu..

• Kargo bedava bir butikten ürün ekliyorsunuz işte.

• ikhaLeesi kullanıcısına yanıt
    Bu mudur yani? Her şekilde 9 TL ödeniyor bu durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

Bu mudur yani? Her şekilde 9 TL ödeniyor bu durumda.
    Yorumlarda bende farklı bir şey gibi anlatılıyordu acaba neyki diyip sordum buymuş yani hocam çoğu kişi biliyordu zaten bunu :)

• geçerli olmayan çok kategori var galiba .sepette bişey çıkmadı
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Yani ben de özel bir hilesi var zannettim. Ne biliyim kargo bedava olan ürünü ekliyorsun sonra çıkarıyorsun kargo bedava olarak kalıyor falan gibi. Zaten kargo bedava ürünler diye koymuş adam. Fiyatını da ona göre yüksekten vermiştir . Bence bunu Trendyol söyleseniz de adam bu özelliği kaldırmaz. Çünkü normal bir hareket . Hayret edecek birşey yok yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hoşgeldin İndirimi
    Aktivasyon Tarihi: 04-03-2019
    Son Kullanma Tarihi: 16-03-2019
    Alt Limit: 100,00 TL
    30,00 TL

Kullanmak isteyen varsa gönderebilirim. 3 hesap vardı bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BULUT06 -- 5 Mart 2019; 23:30:13 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.