Şimdi Ara

Trendyol iade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ağalar trendyoldan kılıfla kırılmaz cam aldım 2 tane kılıfı yanlış sipariş vermişim ilk defa başıma geldi böyle bişeyde trendyolda iade bölümünde kargo parasını benden kesiyor müşteri hizmetlerine bağlandım kılıfı çıkarınca sipariş 3 tl altına düştüğü ve ücretsiz kargo devredışı kaldığı için bendem kesiyolar paratı bende thh ye başvururum dedim bişey demediler bunların böyle ni hakkı varmj benim bildiğim yok internettede okudum
    Tüketiciler, uzaktan yapılan alışverişlerde (İnternet, telefon yoluyla gibi) 14 gün, kapıdan satışlarda yine 14 gün ve taksitli alışverişlerde ise 7 gün içerisinde, hiçbir gerekçe ileri sürmeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahiptir.
    Böyle yazıyor napayım sizce 10 tl için değmez thh ye vermeye ama uğraşacam sizce napayım

• Sipariş verirken kargo bedava mıydı?
  • iyi niyet e bağlı

ayakkabı en kötü niyetli alışveriş olduğundan fiyatları 3 katına çıktı

adam 39 giyiyor

38 39 40 41 sipariş verip olanı giyip gerisini geri yolluyor.

otamatikmen fiyatları arttı.

burda yine buna benzer konu açıldığında şemsiye üniversite tez konusudur dediğimde birisi dalga geçmişti.

biz bir ürünü ne almayı ne satmayı becerebiliyoruz.

türkiyedeki şemsiyelerin %90 ı depolarda çürüyor bu yüzden.

yanlış sipariş yüzünden kargo geldi gitti parasının cezasını kim çekecek.

• JustBeHappy kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ama kılıf siparişini eksiltince 30 tl nin altına iniyomuş o yüzden kargo çıkıyomuş
  • Hocam maalesef başta 10 tl kargo ödeyerek sipariş ettiyseniz, iade durumunda o 10 tl yanıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.