Şimdi Ara

Trendyol Güneş Gözlüğü 2 Al 1 Öde 59.99+kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kalitesi hakkında bilgim yok. Bir üründe UV filtresi yazısını gördüğümü sanıyorum ama alacağımda göremedim. Yasal olarak satılan bir gözlükte EV filtresi olması gerekir diye düşündüm.
    https://www.trendyol.com/Silvio-Monetti--Polo55---Gunes-Gozlugu/ButikDetay/187366

• çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyimis 2 yil garanti diyor çeşit çok

• Kullanan var mı acaba? göz.avi olmayalım sonra.
  • Ben bu sitelerdeki kargo mantığını anlamış değilim. Kargo ile anlaşıp 3-4 liradan taşıma ücreti verse ve Bu fiyata vereceğine kargo dahil 65 dese daha fazla kişi alır.

Çoğu kişi benim gibi fiyat + kargo okuyunca kampanyadan bi anlık soğuma oluyormu

• Çöp illaki alacağım diyorsanız bari kargo parası vermeyin

https://m.n11.com/gunes-gozlugu?gclsrc=aw.ds&cid=601002&m=Silvio+Monetti&gclid=Cj0KCQjwmPPYBRCgARIsALOziAN14ve-ImM6Z0Ruz0_CESzpmznJJDOyqQOBUIyALm_Vy0todC2_rREaAmIlEALw_wcB

• quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

Çöp illaki alacağım diyorsanız bari kargo parası vermeyin

https://m.n11.com/gunes-gozlugu?gclsrc=aw.ds&cid=601002&m=Silvio+Monetti&gclid=Cj0KCQjwmPPYBRCgARIsALOziAN14ve-ImM6Z0Ruz0_CESzpmznJJDOyqQOBUIyALm_Vy0todC2_rREaAmIlEALw_wcB
    Hocam kaçırdığınız bir şey var.Trendyolda 2 al 1 öde.

• Dodge kullanıcısına yanıt
    Kaçırmadım. N11de 1 tanesi 29.90. Yani hem 2 tane almak zorunda değilsin hemde kargo ödemiyorsun

• Bu tarz ucuz gözlükler çok sağlıklı olmaz diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

çöp
    Hakan'ı Ray-Ban'dan aşağısı kesmiyor.
  • Bir arkadas hb'den 60 liralik gozluk almis. Gozluk naylon plastigi kokuyordu. Kokudan odada durulmuyordu :)

• ferman1987 kullanıcısına yanıt
    N11'de bütün modeller 30 lira değil. Ben aldım çok aşırı kalitesizlik varsa geri iade ederim. üzerinde 25 kuruşluk plastik var. Çok maliyetli bir şey değil.
  • BU gözlüklerden pek hayır beklemeyin

• geçen sene hb nin 60₺ dan sattığı uv polaroid lerden stok yapmıştım

çok iyi

• Yazın sırf değişiklik olsun diye benzer kampanya ile aynı siteden 2 adet alımda 2.si 1 tl kampanyasından toplam 60 tl ye 2 adet polo saat aldım. Saatlerden birinin iç kadranında (camın alt kısmında) bile çizik vardı. Kadran içindeki numaraların boyaları silik ve saatin çalışma sesi 5 metreden duyuluyordu. Ayrıca metal kasayı sanki bir yerlere defalarca vurmussunda üzerinde çentikler oluşmuş gibi düzgün kesilmemişti. Aynı gün iade ettim. Bir dahada ucuza bulaşmam. Bu gözlüklerinde farklı birşey olduğunu düşünmüyorum. Bu arada iade ettikten sonra aynı saatlerin tanesinin bu sitede 30 tl ye satıldığını gördüm. Kampanya diye kakalamışlar. Almayın aldırmayın.
  • Gözlüğün ederi zAten ondan daha düşük. ucuza geliyormus izlenimi veriyorlar. Çoğunlukla o markayı başka sitelerde bulamazsınız . Saatlerde de aynısı.

• Gerçekten sıcak olduğunu düşünen varsa açalım. Konu kilit.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.