Şimdi Ara

🔥🔥 Trendyol - Efsane Günler İndirimleri - Tüm İndirimler - Kampanyalar Burada 🔥 (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.343
Cevap
51
Favori
281.149
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu defa nasıl olduysa kuponu bana da vermiş :)
    hb. ise kulağının üstüne yatmayı yeğliyor , 27 kasım dan beri 1 siparişim öylece duruyor
  • kayıtlı kart ile alım yapınca sms geldi ,sipariş size ait değilse 02123310200 nolu telefona bilgi veriniz diye
    daha önceleri de böyle mi oluyordu ,yoksa bu uygulamayı yeni mi başlattılar acaba ?
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Kart kayıtlı olunca böyle oluyor evet hep vardı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zeusavda kullanıcısına yanıt
    bir konu vardı kredi kartı bilgileri çalındı diye ,acaba o nedenle mi diye düşünmüştüm demek önceden de varmış ,ben kayıtlı kart ile daha önce alışveriş yaptım diye hatırlıyordum ama anlaşılan ilk defa yapmışım :)

bilgi için teşekkürler
  • 2 Cat Bot almıştım iptal etmişler 2 haftadır tedarik aşamasındaydı. Daha 4 gün önce aynı botları tekrar satışa koymuşlardı oysaki. İyi ki ekran görüntüsünü almışım. Müşteri temsilcisi elimizden bişey gelmiyor malesef, 25 TL çek tanımlanmış dedi. Küfür etmemek için zor tuttum kendimi. Hakem heyetine başvurdum.

• ürünleri iade edince kullandıgımız kuponu tekrar yukluyorlarmı acaba ?
  • Trendyolda 1,2 veya 3 TL'lik ürün var mı? Sipariş tamamlamak adına. Bilen varsa link atabilir mi?
  • 40 lira vermediler hâla bana
  • Lipton 2 adet 1kg Yellow label kargosu yapılan var mı? Hala bekliyorum, tedarik ediliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar,

VISA 100/40 lar ne oldu bilen var mı ?
  • Hala gelmeyen 3 ürünüm var ta bfden beri tedarik aşamasında diyor ayrıca 100/40 yüklenmedi Karti sildim bende.

• Wesley Sniper kullanıcısına yanıt
    Ben lipton yellow label bardak poşet 100 lü almıştım 2 adet. Halen tedarik ediliyor diyor. Göndermeyecekler bunları muhtemelen.

• Mediamarkt tan cezve alıp gelen varmı?

• PT.Zafer kullanıcısına yanıt
    Silmişler sanırım benim aldığım satıcıyı. Büyük ihtimalle öyle olacak, hediye çekini 1 günlük tanımlarlar sanırım. Başka ürün ile birlikte aldığım için sanırım iade de olmayacak 50tl'lik çek tutarına sayıp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende de aynı durum var hocam gelişme olursa haberdar edelim birbirimizi.

Benim dolap aldığım mağazayıda silmişler ama canlı sohbet sorduğumda siz alırken stok vardı teslim tarihinde önce gönderilecektir dedi ama ben çok inanmadım.
  • Parfümler kargoya verilmiş tek ürünüm kaldı içerde

• Adidas parfüm bugün kargoya verildi. Bu yılı firesiz atlattım, darısı seneye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparis tedariği için yüklenen kuponların son kullanım tarihi 21 Aralık değil miydi?Kupon silinmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 21 Aralık 2019; 0:12:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafalarına göre siliyorlar hocam kupon gelince aynı gün kullanacaksın mecbur

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.