Şimdi Ara

🔥🔥 Trendyol - Efsane Günler İndirimleri - Tüm İndirimler - Kampanyalar Burada 🔥

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
2.342
Cevap
62
Favori
272.348
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> 🔥🔥 Trendyol - Efsane Günler İndirimleri - Tüm İndirimler - Kampanyalar Burada 🔥
Giriş
    1424 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

türkiye de öyle bir kargo şirketi vvar mı ki ? bi ara hb den saat seçtim. alakasız bir saatte gelmişti. bu yoğunlukta sipariş verdikten sonra 2.iş günü teslim edilmişti.

Alıntıları Göster
    3 aralikta amazondan urun aldim.bu sabah şoyle bir mesaj geldi.bende adreste oldugum teyidini verdim 10.30 gibi teslim ettiler. kargo sirketinin ismi KOLAYGELSİN

Sayın xxxxx xxxxxx Amazon Türkiye'den aldığınız E092984 nolu gönderinizin teslimatını yapmak üzere 2 saat içinde adresinize geliyoruz. Adresinizde olduğunuzu teyit etmek ya da teslimat detaylarını değiştirmek için linke tıklayınız:http://klyglsn.com/xxxxfwge B016

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    777 Mesaj
    Arkadaşlar 6 gun oldu iptal ettigim siparisimin ucret iadesi hala olmadi napmaliyim?

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

3 aralikta amazondan urun aldim.bu sabah şoyle bir mesaj geldi.bende adreste oldugum teyidini verdim 10.30 gibi teslim ettiler. kargo sirketinin ismi KOLAYGELSİN

Sayın xxxxx xxxxxx Amazon Türkiye'den aldığınız E092984 nolu gönderinizin teslimatını yapmak üzere 2 saat içinde adresinize geliyoruz. Adresinizde olduğunuzu teyit etmek ya da teslimat detaylarını değiştirmek için linke tıklayınız:http://klyglsn.com/xxxxfwge B016

Alıntıları Göster
    takip no üzerinden araç canlı olarak da izlenebiliyor. Bozmazlarsa çok iyi
    |
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: golllum

Arkadaşlar 6 gun oldu iptal ettigim siparisimin ucret iadesi hala olmadi napmaliyim?
    banka ile ilgili olabilir. teb 2 günde yansıttı 2 iadeyi. sizin ykb mi

Vakifbank

|
    |
    AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

50 lira cek ile 11 lira iade oldu.simdi kargom geldi.sadece alo beklerken hepsi geldi.hesaba giriyorum iptal ettigim tursil ile persil gozukmuyor
    ne siparislerimde nede iptallerde.simdi ugras dur iade icin.yurtici eleman söver galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 4 Aralık 2019; 15:4:39 >
    |
    |
    Trendyol canlı destekle konuştum az önce.Paranizi iade ettik referans numaranızla bakabilirsiniz dediler ama param hala yatmadı vakifbankta referans numarasını nasıl sorgulaticam?

|
    |
    İstanbul'da falan kotayı anlarımda adamlar Malatya'da iade gönderiler yüzünden kota koymuşlar şubelere o derece.Bugün zorla iadeyi gönderdim oda yarınki kotadan göndeririz dediler, içerde hep bir tantana kavga gürültü.Kotayla olacak iş değil.Şube sayısımı artar internetten randevumu koyarlar bilemem ama bu işe bir düzenleme getirmeleri gerekiyor.

az eleman, az maaş, çok iş şeklinde özetlenebilecek kargo firmaları ile ancak bu kadar olacaktır. ne kargo firmaları daha çok elemen alır ne de daha fazla maaş verir. ülke gerçekleri bunlar. birileri daha çok kazansın diye hem kargo çalışanları perişan hem alışveriş yapıp bekleyenler. çözüm bu şartlarda çok zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ibrahim_halil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam 2 sene önce 1 kamyonlar çalışan öğlen 3-4 gibi kargoları dağıtır evine giderlerdi, şuan aynı şube 5 kamyon ile dağıtıma çıkıyor ama genede yetiştiremiyorlar.Ben Malatya'da hiç yeni açılan kargo şubesi görmedim, yıllardır aynı şubelerle idare ediyorlar bence acil şube sayısını artırmaları gerekiyor.Malatya merkezde sadece 8 yurtiçi kargo şubesi bulunuyor, bu sayı çok yetersiz.

|
    |
    rambo34_orijinali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

şube demek araç, eleman, dükkan , vb. demek. açmazlar. daha çok kar etmeyeceklerse açık olanı bile kapatırlar demek istiyorum.

|
    |
    ibrahim_halil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün aras kargoya gittim oradan sorgulatayım kargoları diye içerisi tıklım tıklım insan ve kargo kaynıyor. iade ve standart kargo gönderimini kabul etmiyorlardı. Kargolar dükkana sığmamış dışarda üzeri branda kapatılmış haldeydi. Biz daha çok kargo bekleriz.
    |
    |

Vakıf biraz geç yatırabilir,biraz beklemek gerek.

|
    |
    golllum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    iş olmasa ağlarlar ,iş olunca karşılayamayıp ,yoğunluk efendim deyip geçiştirmeye çalışırlar
    hep bana hep bana denildikçe bu sorunlar bitmez ,asgari çalışan ve asgari araç ile çok kazanç peşinde koşarlarsa başka ne olacaktı ?
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Halim5525

Turuncumağaza satıcısından redmi airdots satın aldım fakat şuan ürünü satanlarda gözükmüyor googlea turuncumağaza yazıp trendyol sayfasına girdim orda da mağaza bulunamadı diyor? Bir bilgisi olan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    4166 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zeusavda

Yalnız yaptığın yorumun ürünle alakası yokki hocam sen fiyata eleştiri getirmissin yayinlamamalari normal
    birde şöyle birşey var,

yani yok değil, kimi yorumları ve yıldızları yayinlamiyorlar

|
    |
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.