Şimdi Ara

Trendyol denen firmayı kullanmayın!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
0
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Trendyol denen firmayı kullanmayın!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    508 Mesaj
    18 Eylül günü bu siteden alışveriş yaptım.Elimde kupon olduğu için alışverişi 100 liraya tamamladım.Aldığım 3 üründen 1 i kusurlu çıktı.Diş macunu poşete sarılmış bir biçimde geldi.Haliyle patlamış.20 sinde teslim aldım.Siteye ulaştım.Bir mail adresi verdiler.Oraya fotoğrafları gönderin çözeriz en geç 1 hafta içinde dediler.2 hafta sonra sonunda geri dönüş aldım.Alım yaptığınız butik aynı üründen gönderememektedir bundan dolayı para iadesi çıkmıştır diye bildirim geldi iyi tamam dedim.Butik dediği de Migros(diş macunu bitmiş koca mağazada ve satışı hala devam ediyor).Neyse baktım kupona 16.95 lira değerinde kupon tanımlanmış.Ancak 100 lira altlimitli.Elime kusurlu gelen ürün için 100 liralık alışveriş yaparsam karşılığını alacağımı söylüyorlar.Müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor.Paramı bunlara bırakmak istemiyorum.Kesinlikle ilgisizler.Daha pahalı bir ürün almış olsaydım kesinlikle paramı geri alamazdım buna eminim.Bu siteden kesinlikle uzak durmak gerek.

Özet: Bana verdikleri kupon aldığım ürünü karşılamıyor.Alt limitsiz kupon verilmeliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asertyu -- 5 Ekim 2019; 15:25:19 >

|
    |

• Yarbay
    2092 Mesaj
    Trendyoldan diş macunu mu alınır Allah akıl fikir versin kardeşim
    Sizin orada market yok galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Burada siteden diş macunu alarak hatayı sen yapmışsın.

|
    |

|
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
canlı radyo dinle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.