Şimdi Ara

........ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
58
Favori
135.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Firma #Hepsiburada
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101online
    100/20 kod 4 TL. Sitedeki her üründe geçerlidir.
    Üstad alabilirmiyim en para

• yıllardır alışveriş yapıyorum
    çok hızlı, güvenilir, saygı, sevgi dolu
    hayırlı işler dilerim
  • Hocam trendyol hesapvarmi

• hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    Evet mevcuttur hocam.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• İlgili ve düzgün bir arkadaş güvenle tercih edilir

• PM

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba 100/40 kod var mıdır
  • hocam internet bankacılığı üzerinden EFT vs yapamıyor muyuz size

• Hb indirim kodu alabilirmiyim 2 adet 80/30

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni yıl alışverişi yapacaklara önemli uyarı

Haberin Devami Linkte 👉https://aylink.co/zkD16A
  • A101 kodu duruyor mu ve elektronikte geçerli mi?

• Merhaba linkini paylaştığım ürünü almak istiyorum n11 den bunun için indirim kodunuz varmıdır
    https://m.n11.com/urun/steelseries-arctis-9x-wireless-xbox-series-x-kulak-ustu-oyuncu-kulakligi-1648659?magaza=jetklik

• Kendisiyle iletişime geçtim. 150/30 tl indirim aldım. Hesabın telini kendi üzerine geçireceksin yada garantipay' dan ürünü alacaksınız dedi. Benim Garanti hesabim vs. Olmadığı için hesabın telini kendi üzerime yaptım ve siparişi verdim. Daha sonra sipariş teslim alınca hesabi bana kalıcı vermeyecekseniz hesabın numarasını kendi üzerinize alırsınız dedim çünkü bana zimmetlendi hesap dedim. Çünkü hesabi baskalarinada kullandirtiyor hesapta çalıntı kartla vs birisi bir illegal durum işlerse benim başımın yanacagini belirttim . Ya benim olsun hesap yada hesabin numarasini kendinize alin diyince siparişimi iptal etti ve müşteri memnuniyeti gözetmeksizin milletin alışverişinden ben niye sorumlu olayim tel değişmem sizin uzerinize kalacak diye çıkıştı. Kendisinin saygısızca muamele yaptığını düşünüyorum. Alışveriş yapacak arkadaşlarin dikkatine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1662EB82D

Kendisiyle iletişime geçtim. 150/30 tl indirim aldım. Hesabın telini kendi üzerine geçireceksin yada garantipay' dan ürünü alacaksınız dedi. Benim Garanti hesabim vs. Olmadığı için hesabın telini kendi üzerime yaptım ve siparişi verdim. Daha sonra sipariş teslim alınca hesabi bana kalıcı vermeyecekseniz hesabın numarasını kendi üzerinize alırsınız dedim çünkü bana zimmetlendi hesap dedim. Çünkü hesabi baskalarinada kullandirtiyor hesapta çalıntı kartla vs birisi bir illegal durum işlerse benim başımın yanacagini belirttim . Ya benim olsun hesap yada hesabin numarasini kendinize alin diyince siparişimi iptal etti ve müşteri memnuniyeti gözetmeksizin milletin alışverişinden ben niye sorumlu olayim tel değişmem sizin uzerinize kalacak diye çıkıştı. Kendisinin saygısızca muamele yaptığını düşünüyorum. Alışveriş yapacak arkadaşlarin dikkatine.

Arkadaş benimle hesap almak için iletişime geçti. Kendine hepsiburada ayarlar kısmındaki tel noyu değiştirmesini ya da gpay seçeneği ile ödemesini indirimin tel no başına olduğunu belirttim. Sıkıntı etmeyip hesabı alıp kullandı. Sonrasında whatsapp ile ulaşıp hesabı devretmemi ya da tel noyu değiştirmem gerektiğini söyledim. Önceden belirttiğimi bu işlem için müşteri temsilcisine ulaşması gerektiğini söyledim. Sonra aramızda garip şekilde bir diyalog başladı, siparişi iptal edip ücretini iade ettim. Mesajlaşmanın geri kalan kısmını atmadım ama böyle don lastiği gibi uzattıkça uzatmaya çalıştı. Sonra gelip buraya atmış.

Şimdi ben burada yıllardır bu tarz indirimi satıyorum. Bir şikayet varsa ss alarak üslup ve yanlış ifadeler belirtilerek burada paylaşması gerekiyor. Burada indirim satmanın olduğu gibi indirimi kullanmanında bir üslubu bir jargonu var. Mesajı günler sonra gördüm, whatsapp yazışmasının bir kısmını atıyorum diğer kısmını dert yanan arkadaş atabilir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaş kendini aklamaya çalışmış uslubun elimde var git kendine eczaneden al benden alma bilmem ne ama uzatmayacagim ben olanı ozetledim bitmiştir sizinle iletişimim.
  • Pm de hata veriyo trdyl almak istiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • pm attım hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 1 adet lc %50 alındı. Hızlı işlem teşekkürler.

• PM ATILDI

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.