Şimdi Ara

Trendyol çakma ürün gönderdi, iadeyi reddetti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 Haziran'da trendyol'dan Xiaomi mi band 4 aldım. Ürün 16 Haziran'da kargolandı, 17 Haziran'da elime geçti. Kargo poşetini açınca içinden özensiz bir kutu ve PD m4 diye marka çıktı, fatura yoktu aynı dakika müşteri temsilcisini arayıp ,ürünün çakma olduğunu söyledim, merak etmeyin iade edin dediler, gidip aynı gün iade ettim. Hemen olumsuz yorumumu da yazdım. Benim gibi 30-40 kişiye daha firma aynı ürünü yollamış onlar da olumsuz yorumları yazmışlar. Ara ara trendyoldaki yorumları okuyordum baktım adamlar olumsuz yorumları silmisler. 9 Temmuz da mail geldi, ürün kullanılmış olduğu için iade reddedilmiş. Müşteri temsilcisini aradım, ilk aradığımda ürünün orjinal olmadığını söylemem gerekiyormuş, ben de zaten söyledim dedim. Tekrar kayıt olusturdu. 14 gün iade süresi var onu niye ciddiye almıyorsunuz dediğim de teknolojik ürünlerde geçerli olmadığını söyledi. Bu arada ürünü dün tekrar kargolamislar, kargoyu almayacağım, tüketici hakem heyetine başvuracağım. Trendyol kesinlikle müşterinin yanında durmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.