Şimdi Ara

Trendyol Büyük Ekim - Paylaş Kazan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Legend_84 , Sacred Spirit Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
432
Cevap
28
Favori
30.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 164
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 28
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gokhans19 (27 mesaj) Sacred Spirit (26 mesaj) mertskaplan (21 mesaj) xxlboy (9 mesaj) Kimsediil (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (195 mesaj) Mobil (130 mesaj) Mini (16 mesaj) (8 mesaj) (81 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Trendyol Büyük Ekim - Paylaş Kazan
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    16 Mesaj

tşk ederim

|
    |
    Candanahsen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    455 Mesaj

En az 70 kişinin takibe aldığını düşündüğüm magaza takip kuponu için bağlandım 4 kişi olarak gözüküyormuş. ty temsilcinin cevabı. Harcadığım zamana üzülüyorum.

4 kişi olarak görünüyor. Sizin koleksiyonunuzu kaydeden arkadaşlarınız tek bir internet ağına bağlı ise, sistem bunu tek bir kişi olarak algılıyor. Ve ya bahsettiğim gibi aktif olmayan hesaplar, sadece kampanya döneminde kampanya için açılan hesapları sistem suistimal tespit edip hak kazanmadan çıkartıyor ne yazık ki. Tamamen sistemsel bir durum olduğu için üzgünüm ki müdahale edemiyoruz.

• Yüzbaşı
    331 Mesaj

paralar Tarkan a gitti

webtekno
    Trendyol’un Yeni Reklam Yüzü Tarkan Oldu
    https://www.webtekno.com/trendyol-reklam-yuzu-tarkan-h116297.html
  • Yarbay
    2927 Mesaj

Geçen alıpta beğendiğim bir kolonyadan 3 tane aldım. 3 lt 3.94 tlye geldi. Bana 50 tl ve 25 tl sorunsuz yattı. Kargo olmasa 25 tlyi harcayacamda kargo olayı bozuyor. Bakalım 4-5 gün daha var.

|
    |
  • Yüzbaşı
    734 Mesaj

Trendyol, Megastar'dan nefret ettirecek yani. En ücra köşedeki bilboard'dan, metroya, otobüse, çocuğun oyun oynadığı tabletteki reklama, haliyle TV'deki tüm kanallardan gazete, mecmua her alana... Kusma isteği getirecek kadar Tarkan'lı Trendyol reklamı bombardımanı Türkiye'yi bekliyor.

Aklımıza mukayet olmalıyız bu zorlu süreçte. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    polyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    361 Mesaj

Tarkan gitsin, 100/40 gelsin.

|
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj

Tarkana fahiş reklam ücreti ödeyipte çek kupondan bihaber kitleyi bodoslama alışveriş yaptırmak ile reklam bütçesinin bizlere dağıtılması ile biz eş dost akrabaya seri satışlar yaptırmak arasında kârlılık olarak ne farkı var acaba.

Eticaret kullanan insanımızın farkındalığı çok artmış durumda. Fiyat karşılaştırma sitelerini, çek kupon takibini bir çok insanımız kullanır olmuş. Bu kadar yüksek farkındalık ile insanları Tarkan ile ne kadar kandırabileceklerini zannediyorlarsa.

• Çavuş
    83 Mesaj

Tarkan parasini alır cekilir köşesine hocam,trendyola müsteri kazandırmaz.Dediginiz gibi bu cağda hala eski kafa reklamcılık nasıl devam edebiliyor şasıyorum hakikaten.Aa tarkan trendyolda cıktı hadi bizde trendyoldan alışveriş yapalım diyecek safin önde gidenidir net.Musteri ile karşılıklı güven oluştursa,firmanın zaten reklama ihtiyaci olmaz,amazon gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    keylogger38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    152 Mesaj

Aynı durum binlercesinde var, bende aileden dört hesapla katıldım, hem kollkeksiyon hem mağaza takibi, tümüne en az 40 takipçi ve beğeni kaydettim. 2 hesaba sadece kollkeksiyon 25 TL yattı, birine iki kupon da yattı, diğerine ise hiç yatmadı. Aynı yöntem, aynı takipçiler, ayrı cihazlar..

TAMAMEN KAFALARINA GÖRE YATIRIYORLAR SONRADA COPY PAST EZBERLENEN BAHANELERİ SIRALIYLRLAR.

Bende müşteri temsilcisinin söylediği kendi insiyatifinde tek cümle "üzülmeyin bir sonraki paylaş kazan 1 ay sonra..." Şaka gibi bunlar 🤣 Kısacası emekler Yarın yarıya sail.. Çinçançon mentalitesi ne olacak 👎

|
    |
    mehmetyegen01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1839 Mesaj

Bence herkes takip ettiği mağazaları takibi bıraksın. Ne kadar çok kişi o kadar iyi.

|
    |
  • Binbaşı
    1413 Mesaj

Çok fazla mağaza takibi yaptık hepsini nerden göreceğiz ?

• Yüzbaşı
    654 Mesaj

profilde

|
    |
    Legend_84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.