Şimdi Ara

Trendyol Büyük Ekim - Paylaş Kazan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sacred Spirit , Legend_84 , AzimliOyuncu Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
432
Cevap
28
Favori
30.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 165
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 28
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gokhans19 (27 mesaj) Sacred Spirit (27 mesaj) mertskaplan (21 mesaj) xxlboy (9 mesaj) Kimsediil (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (196 mesaj) Mobil (131 mesaj) Mini (16 mesaj) (8 mesaj) (81 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Trendyol Büyük Ekim - Paylaş Kazan
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    14 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

12-13-14-15 Ekim 2021 tarihleri arasında Trendyol.com Mobil Uygulaması üzerinden üç farklı şekilde kampanyaya katılabilirsin.

1.Yöntem: Trendyol uygulaması üzerinden takip ettiğin satıcı mağazasını arkadaşlarınla paylaş! Paylaştığın linklerdeki satıcı mağazaları o linklerden gelen kişilerden toplamda 50 takip sayısına ulaştığında 50 TL Trendyol cüzdan kuponu kazan! Kampanya boyunca maksimum 50 TL kazanabilirsin!

2.Yöntem: beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında minimum 5 TL maksimum 25 TL’ye kadar olacak şekilde ürün fiyatının %5'i kadar cüzdan kuponu kazan!

3.Yöntem ise Favorilerim Menüsünden Koleksiyonlarım'a girerek yeni bir koleksiyon oluştur ve Paylaş butonundan arkadaşlarınla paylaş. Paylaştığın koleksiyonunu arkadaşlarının kaydetmesini sağla. Koleksiyonun 25 kaydedilmeye ulaştığında 25 TL değerinde cüzdan kuponu kazan.

3 farklı kampanyaya da katılabilirsin. Satıcı Mağazası Paylaş Kazan (max. 50 TL), Koleksiyon Paylaş Kazan (max. 25 TL) ve Ürün paylaş kazan (max. 25 TL) kampanyalarından toplamda en fazla 100 TL kazanabilirsiniz.

https://paylas.trendyol.com

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/a5/cc/99/a5cc9905d5b3925a81239083a1af2c7b.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acsivrikaya -- 8 Ekim 2021; 12:59:59 >

• Vee güzel haber geldi.

Artık mağaza linkleri ile de kaydedenler.tk'ya girebiliyorsunuz ve koleksiyon linkleri ile mağaza linkleri ayrı sistemler halinde çalışıyor. Koleksiyonlar için premium 5 lira devam ederken mazağalar için 10 lira şeklinde oldu.

Bu mesajı yukarı taşımak için beğenebilirsiniz, daha çok kişi görür ve sistem daha hızlı çalışır.

Kaydedenler.tk'yı kuran arkadaş linklere tıklayıp kaydetmeyen bazı zeki (!) arkadaşlar yüzünden bir sonraki kampanyada işlevsiz olacağını söylemişti.

Şimdi 2 dakikada 5 hesaptan hallettim eki eki diye gülsünler bakalım.

Boşuna uğraşmamış olmak için bir şeyler yapalım o zaman çünkü süreç tamamen keyfi işletilmiş gibi görünüyor,müşteri hizmetlerine tamamen benim linkim üzerinden en az 50 kişinin takip ettiğini ve halihazırda bunun devam ettiğini,bunu ispatlayabileceğimi söylüyorum bana sistemin otomatik olarak tanımladığını ve bir hakedişim olmadığını söylüyor,o zaman sisteminizin işleyişinde bir hata var-şikayet kaydı oluşturmak istiyorum diyorum-ona da yanaşmıyor.Zaten öylesine girmiştim ama bu nedir?Hem sitenin etkileşimine,reklamına katkı sunuyorum hem de hiçbir şekilde hak iddia edemiyorum.Kasım'da zaten black friday ve amazon,hepsiburada,n11 vb. sitelerde kampanya yapacaktır.Sizden özellikle ricam Kasım ayında üçe beşe bakmayarak trendyolu pas geçelim,yani bu nedir?Sistem diyor,bana hiçbir şekilde söz hakkı tanımıyor ama ben de trendyolun aldığı etkileşime,reklamına katkı sunmuş oluyorum?KASIM AYINDA TRENDYOL BOYKOT.Tüketicinin gücünü görmeleri gerekiyor sanırım.
    tk sitesi işe yaramıyor, geçen yapmıştık 2 kişi eklemiş favoriye.Site çalışmıyor değil siteyi kullananlar çok akıllı .
    Siteyi yaparken pek önemseyerek yapmadığım için güçsüz bir sunucu kullanıyordum. Bu kampanyada trafik çok daha fazla oluyor. Çok yayıldı uygulama.

Diğer kampanyada daha güçlü bir sunucu ile gelirim. 😃😃

Edit: Sunucuyu güçlendirdim. Son saatlerde kimse mağdur olmasın.

0'dan 120 tane takip ettirdiğim mağazadan kupon gelmemiş. Ulan Trendyol sana ayrılan zamana yazık.

Bir de son gün gece 10 gibi 32 olan koleksiyon kaydedilmesi 26 olmuş onu da sınırdan kurtardık. İtliğine süre bitmeden takipten çıkanlar varsa buradan okuyorsa sevgi ile selamlıyorum kendilerini.

Bunun yasal bir yaptırımı yok mu ya? Binlerce kişiyi eşek gibi çalıştırıp takipçi kazandılar, karşılığını da vermediler. Bunu ben birine yapsam, dolandırıcı diye savcılığa suç duyurusunda bulunur karşımdaki insan.

Hiç takipçisi olmayan iki mağazayı 80 takipçiye çıkardım ama bana da gelmemiş mağaza kuponu. Dolandırıcılık resmen bu.

• Binbaşı
    1043 Mesaj
    Geçen sefer yaptık hiç bir hesaba vermemiş
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj

Kaydedenler.tk'yı kuran arkadaş linklere tıklayıp kaydetmeyen bazı zeki (!) arkadaşlar yüzünden bir sonraki kampanyada işlevsiz olacağını söylemişti.

Şimdi 2 dakikada 5 hesaptan hallettim eki eki diye gülsünler bakalım.

• Yarbay
    5698 Mesaj
    tk sitesi işe yaramıyor, geçen yapmıştık 2 kişi eklemiş favoriye.Site çalışmıyor değil siteyi kullananlar çok akıllı .
  • çok iyi butun hesaplara da geldi, yapmasını bılmıyorsanız üfürmeyın

|
    |
  • Çavuş
    64 Mesaj
    Bende kulland siteyi tüm hesaplara geldi.
    25de bırakmadım 45 yapmıştım hepsinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimsediil -- 8 Ekim 2021; 14:4:55 >
    |
    |
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Umarım tk aktif olur bende oradan yapmıştım. Ama fazlasıyla kayıt yaptım
    |
    |

• adam linke tıklayıp siteye geri dönünce tıklamış gibi algılıyor site. siteyi yapan sayacın ilerlemesi için 15-20 kuralı koysa bu kurnazlar engellenmiş olur

@Johny Constantine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 8 Ekim 2021; 15:9:8 >
    |
    |
    AslanAvda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5698 Mesaj

yapılabilir aslında hocam. Üst mesajda da belirttim ama Türkçe yazmama rağmen anlaşılmamış.

Sorun sitede değil kullanıcılarda.

|
    |
    AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj

Maalesef öyle ama ona da kızamıyorum. İyi niyetle açmış arkadaş ne bilsin 2 kaydetme yapsa eline yapışacak kendini zeki sanan tiplerin çıkacağını.

|
    |
    AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Evde 3 telefon var 3 telefondan da yaptım 50 beğen yaptım ben 25 de bırakmadım geri dönüşüm olarak da 30 civarı beğeni aldım. 2 hesaba tanımlandı 1 tanesin her kampanya döneminde yüklenmiyor bir daha katılmayacağım o hesaptan
    |
    |
  • Yüzbaşı
    569 Mesaj

50 kişiye tamamlayınca 30 da falan kalıyor ve genelde geliyor kupon. Demek ki 50 kişide 20 ye yakın 1 dk cılardan var. Geçen sefer bir akıllım show yapıyordu güya.

|
    |
  • Yarbay
    10724 Mesaj

geçen kampanyada ilk kez tk sitesini kullandım. dikkat edilmesi gereken tek şey hesapları kontrol etmek özellikle son günkaç kydedilme olmuş? eksik varsa bence en az 30 olmalı. geri kalanları da telegramdaki gruplardan tamamlamak en doğru yol olacaktır.

• Er
    7 Mesaj

Merhaba paylaş kazanı ilk defa yapacagım nasıl kullanılıyor bilgi verebilirmisiniz

|
    |
    McCarty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10724 Mesaj

mobil uygulamaya giriş yap

koleksiyon kısmında koleksiyon oluştur.

sonra seçtiğin ürünleri koleksiyona ekle (en az 20 ürün) ürünler farketmez.

koleksiyonun paylaşma linkini al.

yukarda söylenen site üzerinden veya telegramdaki trendyol gruplarında karşılıklı paylaşıp ürünü en az 25 kişiye kaydettiriyorsun.

Sen onlarınkini kayıt edip, onlarda senin koleksiyonunu kaydediyor.

biraz karışık gözüksede 1 kez yapınca sistem basit.

not: bu işlemleri 12sinde yapmak gerekiyor öncesinde veya kampanya sonrasında değil. kampanya tarihleri içinde olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 8 Ekim 2021; 17:13:33 >
    |
    |
    cuzza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    1.yöntem ilk defa çıktı galiba
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj

teşekkür ederim bildiginiz telegram grupları varmı

|
    |
  • Yarbay
    10724 Mesaj

telegram'da arama kısmına trendyol yazınca zaten 9-10k ve üstü üyeye sahip gruplar var 3-4 tane veya daha az olanlarada üye olabilirsiniz.

|
    |
    cuzza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    7 Mesaj

hocam telegram baktım ancak 1 tane grup cıkıyor ondada paylaşma izni yok

|
    |
  • Yüzbaşı
    742 Mesaj

gayet de yarıyor. evdeki 3 hesap, arkadaşlarımın 3 hesabı ve forumdan 2 kişiye tamamladım. hepsine de kupon geldi

|
    |
    AslanAvda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.