Şimdi Ara

Trendyol Büyük Ağustos (18-20 Ağustos) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
12
Favori
34.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İhtiyacı olanlar için otomobil lastiğinde işe yarar indirimler var.

205/55/16 Goodyear egp 2
    Bayi fiyatı 485 (avantajı montaj dahil)
    Hepsiburada 422 (trendyol kampanya yapmasa bunu alacaktım)
    Trendyol 450 için sabah %5 yapıyordu, akşam bindirimsiz %10 verdi, 405x4 1620 liraya siparişi verdim.

Diger sitelere/bayiye göre dezavantajı 3 taksitten sonra faiz ekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lastik fiyatları bayilere ve hb ye göre uygun. Keşke kupon da kullanılıyor olsa trendyolda. 4 yazlık lastik lazım Kasım ayında ki muhteşem cuma kampanyasını beklesem mi bilemedim.

• kupon kullanılan siparişler iptal ediliyor sırayla

bunun çözümü yokmu arkadaşlar
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    bu yorumu 2 haftadır görüyorum nasıl yayınlamışlar? ilginç

Trendyol Büyük Ağustos (18-20 Ağustos)https://www.trendyol.com/schuar/5630-enjeksiyonlu-gunisigi-modul-led-p-44452995?boutiqueId=497598&merchantId=193597

• Arkadaşlar ortada indirim falan yok en azından benim baktığım ürün için durum böyle. Tamamen tüketiciyi aldatmaya yönelik davranışlar. Keşke uğraştırmayacağını bilsem gidip dava açsam bu düzenbazlara. 17 Ağustos tarihinde almak istediğim ürün 699 TL idi reklamlarda AĞUSTOS İNDİRİMİ tanıtımını gördüm 18 ağustosta alayım belki fiyat düşer çek tanımlamalar derken bugün almak için girdiğim sitede bir de ne göreyim ürünün fiyatı 899 tlye çekilmiş 759 ye düşürülmüş bir de sepette %5indirim vermişler fiyat 721.91 TL ye düşmüş şaka gibi gerçekten... Mesele 20 TL zam falan değil mesele tüketiciyi aldatmaları. Hepsi için söylemiyorum ama sonra esnaf ağlıyor yok pandemi bizi vurdu yok ekonomi kötü valla siz önce dürüst olun dürüst. Fırsatçı esnafa zerre acımıyorum kim bu millete fırsatçılık yapıyor ve onlar üzerinden daha fazla kar sağlamayı amaçlıyorsa daha da beter olsun...

• trendkupon1 T kullanıcısına yanıt
    TATIL20

Bu sadece trenyol milla ürünlerinde geçerli
  • trendyol go ile verdiğim siparişi iptal etti . şimdide işlem geçersiz yazıyor.
    sen de kimsin?

kısa yoldan TATIL20 filan yazamaz mıydın?

Melike Çalışkan ile ortak çalışıyor musun?

en önemlisi içeriden bilgi var mı?

100/50 kuponlar bekliyor millet!

Trendyol üst yönetimi de artık Trendyoldan alışveriş yapan müşterisini mağdur ve sinir stres etmesin! çakal satıcıları askıya alsın

peeh kime diyorum
  • Takip ettigim ürünlerde kayda deger bir indirim yok, hatta artanlar bile olmus.

Gecen hafta fiyat dalgalanmalari olmustu oradan sezmeliydim.

Bilincli musteriye degilde TV reklamlarinda goruo aaa buyuk indirim varmis diyerek gelecek musteriye bindirimli indirimler var dusuncesindeyim.

• BÜYÜKsün ağustooooos !!

ama tirentyol küçüüüükkk.
  • 500 HESABIMDAN TEKİNE BİLE ÇEK GELMEMİŞ ADALAETİNİ TRENDEYİM
  • Buradan alışveriş yapanın kendine saygısı yoktur, net. Şu tasarıma şu reklamlara bak ya yok büyük ağustos yok mega sonbahar yok über kış. İndirimleri beş para etmez. Sattığı ürünlerin yarısı sahte yarısı 2 hafta sonra gelir..

• 100/40 kupon vermis

• 100/40 LAR YÜKLENMEYE BAŞLADI
  • çek vs hiçbirşey gelmemiş
  • liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta başka bir araca bayiden aldık acil lazım diye, fabrikaların kapalı kalması sebebiyle ciddi zam geldiğini söyledi. Üretim ve kura göre normal fiyata da dönebilir zam da yiyebilir, öngörmek mümkün değil maalesef.

Diğer aldığım 185/65/15 egp yine, tanesi 395e geldi montaj dahil. Yaz lastiğine geçişte (nisan başı gibi) aynı lastiğin xl olanını arkadaşım 310 gibi aldı internetten.

• Her zamanki gibi aynı trendyol, onlarca üyelik açanların klon üyeliklerine kupon verir alışveriş yaptığımız ve yapmadığımız 2 üyeliğe de bir şey gelmemiş. anca çek kupon satan adamları zengin etsinler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.