Şimdi Ara

Trendyol Black Friday İndirimleri | 25-27 Kasım (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
30
Favori
87.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu Trendyol'daki mi store ve mi home mağazalarının ikisi de orijinal Xiaomi mağazası mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Arkadaşlar bu Trendyol'daki mi store ve mi home mağazalarının ikisi de orijinal Xiaomi mağazası mı?
    Mi store resmi bildiğim kadar ama mi home bilmiyorum. Dün bende mi storeden aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottomanturk06 kullanıcısına yanıt
    Hadi ya, ben de güya mi storedan aldığımı sanıyordum fakat Trendyol en ucuz satışı olanı öne çıkardığı için mi homedan almışım.. 🙁
    Orijinaldir İnşaAllah
  • Trendyol Expres kargo çok problem... Şubesi yok iletişim yok. Ürünler şubede bekliyor. Tam rezillik..
  • by_bozkurt kullanıcısına yanıt

Evet muhtemelen ilgili bölgede birkaç kargo birikince dağıtıma çıkarıyorlar. Teslim noktasından almak üzere 3 parça ürünü 2 farklı hesaptan sipariş ettim. Ty expressle kaç günde bırakacaklar acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 28 Kasım 2020; 15:21:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Telefon olmasa problem yok telefon var.
  • TRENDYOL Teknosadan çaycı aldık Aras kargo bıraktı gitti.
    Kutuyu sonra açtık cam kırık çıktı.. trende yazdık talep oluşturdu artık ne zaman dönerse..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_bozkurt

Trendyol Expres kargo çok problem... Şubesi yok iletişim yok. Ürünler şubede bekliyor. Tam rezillik..

benım bölgede çok iyi çalışıyorlar ben memnunum. bazen hem sabah dağıtıma çıkıyor hem de öğleden sonra geliyor

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Mi home Mahalle telefonsun ithalatçı garantili yani
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Genelde hızlı oluyordu. Son 2 3 gündür baya yavaş. Şube olmaması kötü. Gidip alıyordum çoğu zaman.
  • Trendyol teslim noktasından ürünümü aldım bugün, ama hala dedikleri 20 tl'lik kupon yatmamış hesabıma. Ne zaman hesaba tanımlanıyor bu kupon bilen var mı

Edit: 50 tl alt limitli 20 tl'lik kupon hesabıma yatırıldı, sonunda çay alıp geçtim bende 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 28 Kasım 2020; 17:49:37 >
  • radko kullanıcısına yanıt
    İthalatçı mı, hadi ya? Bak şimdi ya..
    Sorulara verilen cevaplara resmi garantili demiş hocam 🤔
    Millet alsın diye
  • Altlimtsiz 25lik kuponlar ile ne alınır önerisi olan var mı?

Ya hep bu Trendyol yüzüne böyle oldu.. Benim indirimde aldığım ürünü iptal ettiler tekrar almak isteyince mağaza değişti çünkü Trendyol en düşük fiyata sahip olanı ön plana çıkarıyor.. Ben de dikkat etmedim satıcıya 😡
    Bu kadar mı saçmalık olur..
    Ne bekliyorsunuz ucuz etin yahnisi böyle olur
    Aynen öyle hocam.. Aslında aynı ürün Amazon'da 85 lira daha pahalı idi ve ilginçtir ki telefon olmasına rağmen peşin fiyatına 6 taksit vardı.. Git al işte oradan, uğraşma bunlarla.. Şimdi iptal etsem fiyatlar arttı, Amazon'da ürün kalmadı zaten.. 🤔

Bir de ilginçtir ki Mi store ile Mi home puanları aynı.. 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drangela61 -- 28 Kasım 2020; 17:33:31 >
    Türkiye'de e ticarete hoşgeldin
    Yıllardır içindeyim hocam da işte bazen basireti bağlanıyor insanın..
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.