Şimdi Ara

Trendyol Black Friday İndirimleri | 25-27 Kasım (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
784
Cevap
30
Favori
87.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.trendyol.com/nestle/kuvertur-cikolata-2-5-kg-paketi-hediye-kakao-p-56341288

Bu çikolatanın fiyatı nasıl arkadaşalar alınır mı ?

• https://m.trendyol.com/ariel/toz-dag-esintisi-renklilere-ozel-12-kg-p-42805612?boutiqueId=543243&merchantId=105041

Şu ariel sahte mi hocalar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jizzy Quuatily -- 26 Kasım 2020; 21:59:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gecemavisi06 G kullanıcısına yanıt
    kimse paylaşmıyo ki hocam öğrenip satıyolar
  • CJ11 C kullanıcısına yanıt
    Yeni hesaplara geliyor diyorlar, çözümü bilen özel mesajdan da söyleyebilir.
  • Gizli sekmeden hesab açtım 2gün sonra geldi kupon
  • icemy İ kullanıcısına yanıt

10 hesabin sepetine ürün ekledim ciktim gecenlerde. Birine 100/40 seni özledik indirimi eklenmis hocam.

Ben indirimler başlamadan 1 gün önce yeni hesap açmıştım. Dün "hoşgeldin indirimi" isimli 25 TL alt limitsiz kupon verdi.
  • 01-KinG kullanıcısına yanıt

Doğrudur.Geçenlerde 100 tl lik bir indirim yansıtmışlardı bana.300 e 100 dü sanırım.

• vexra V kullanıcısına yanıt
    Bende açtım hatta sepete de ürün ekledim ama gelen giden yok. Acaba bi yerde bi ayrıntıyı mı kaçırıyorum. Modeme reset atın diyorlar.
  • Millet yüzlerce kupon satıyor bize de bir tane gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: vexra

Ben indirimler başlamadan 1 gün önce yeni hesap açmıştım. Dün "hoşgeldin indirimi" isimli 25 TL alt limitsiz kupon verdi.
    Bende açtım böyle bir konu açılmıştı ama bana gelmedi
    Bilmiyorum Trendyol Cüzdanımı aktif etmiştim birde o bir etken olmuş olabilir, emin değilim.
    Birde sepete ürün eklemiştim o da olabilir :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vexra -- 26 Kasım 2020; 22:8:30 >
  • Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt

10kg olanlar sahte bu orjinale benziyor farklı sitelerdeki çoğu yorum olumlu

• tm7119 T kullanıcısına yanıt
    Trendyol cüzdanımı aktif etmiştim birde sepete ürün eklemiştim, onlar bir etki etmiş olabilir. Emin değilim
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt

hocam bende olduğunda dair herhangi bir mesaj falan gelmedi. gelmesi gerekiyor mu? yoksa 14 aralıkta direkt yüklenecek mi

• vexra V kullanıcısına yanıt
    Hangi birine cüzdan yapılacak ki bi sürü yükleniyor bence Bir püf noktası var
    Bilemedim bende, sepete ürün eklemekte olabilir ya da favorilere ürün eklemek. Bunlardan başka ekstra bir şey yapmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jizzy Quuatily

https://m.trendyol.com/ariel/toz-dag-esintisi-renklilere-ozel-12-kg-p-42805612?boutiqueId=543243&merchantId=105041

Şu ariel sahte mi hocalar?

Ben aldım bu satıcıdan 12kg. Şuan evde duruyor daha açmadım paketi. Açsam nerden anlayacağım onuda bilmiyorum.

• YawuzS Y kullanıcısına yanıt

Valla ben de bilmiyorum ki hocam 😂

• YawuzS Y kullanıcısına yanıt

Ürünün arkasında yazan numara var arıyorsunuz müşteri hizmetlerini ariele p&g bakar, onları arıyorsunuz böyle böyle sahte mi değil mi öğrenmek istiyorum diyorsunuz yardımcı oluyorlar kodu alıyorlar diyorlar sana.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.