Şimdi Ara

Trendyol Alt Limitsiz 25 TL Hoşgeldin Kuponu Taktik (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
32
Favori
38.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Muhtemelen oyle oluyor
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Kargo olayından dolayı derken? Bir de sipariş hazırlanıyor aşamasına geçmiş ise yine de iptal ederler mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

Kargo olayından dolayı derken? Bir de sipariş hazırlanıyor aşamasına geçmiş ise yine de iptal ederler mi?

galiba bunlar her kargo icin trendyola para ödüyor hocam ondan mesela benimkilerde hazırlanıyor aşamasına geçti

10 dk sms geldi iptal edildi diye ücret iade edildi diye ( kuponlarda geri geldi ) :))

tabi farklı yerden aldıgım o aşamaya geçip 1/2 bekleyip gelen ürünlerimde var yolluyan yolluyor bazı satıcılar yollamıyor

• Dostum tamam da bedavaya ürün satan yoktur herhalde :) yani trendyola kargo parası vermemek için vazgeçmek mantıklı gelmedi ;( ha ürünü ucuza sattı, şimdi daha pahalı satabiliyor derse tamam :) Çek olarak alt limitsiz 25 mi geliyor sadece? Sipariş iptali için de ayrıca vermez herhalde?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

Dostum tamam da bedavaya ürün satan yoktur herhalde :) yani trendyola kargo parası vermemek için vazgeçmek mantıklı gelmedi ;( ha ürünü ucuza sattı, şimdi daha pahalı satabiliyor derse tamam :) Çek olarak alt limitsiz 25 mi geliyor sadece? Sipariş iptali için de ayrıca vermez herhalde?

evet kullandıgın kupon geri geliyor başka yok hocam bende öyle oldu ( diyorum ya kafalarına göre yollayanda var ) bazılarıda yollamıyor artık düşünceleri ne bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

referans linke gerek yok

kedi maması kategorisine girin gizli sekmeden.

https://www.trendyol.com/kedi-mamasi-x-c103588

sepete atın 1 tane sonra üye olun.

gizli sekme kapatıp tekrar yine girin

yine sepete atıp üye olun 1 gün sonra geliyor.. kaç tane açmak istiyorsanız

gelmedi diyen yanlış yapıyor eksik yapıyor uygulama vs indirmeye gerek yok.

örnek 10 tane açtım 7 tanesine gelmişti..

Dun aksam bu saatlerde bu mesajda söylenildigi gibi yaparak 6 hesap acmistim.

6 hesaba da 24 saat sonra 25TL cek yuklenmis.

tekrar tesekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 1 Aralık 2020; 23:31:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahsi Hindi Sürprizi

Dun aksam bu saatlerde bu mesajda söylenildigi gibi yaparak 6 hesap acmistim.

6 hesaba da 24 saat sonra 25TL cek yuklenmis.

tekrar tesekkürler.

Alıntıları Göster

bende arkadaşın dediği şekilde 10,a yakın hesap açtım hem chrome hem vivaldi browser den 1 tane bile gelmemiş

bir yerde bir yanlış yapıyorum ama nerdeeeee

edit:1 tanesine gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 1 Aralık 2020; 23:41:5 >
  • Dün bu saatlerde 3 hesap açmıştım 1 tanesine gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce açtım gelen giden yok

• 24 saate gelecekse bana da gelmemiş 10da0 ;(

• gelmeyenler belki iple alakalı olabilir arkadaşlar diger hesaplarınızda girdiginiz icin ordanda takip edebilir trendyol

hesap açmadan önce modem kapatıp açın belki faydası olur (denemedim ama )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 1 Aralık 2020; 23:44:24 >
  • Devam ediyormu hala

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt

Hocam , blackmon un mesajinda belirttigi gibi 1e 1 yaptim.

Gizli segmeden kedi mamasi linkini actim 15kg lik mamayi sepete attim.

Sonra uye oldum. Gizli sekmeyi kapattim , buraya dikkat. Hesaptan cikip yeni hesap acarsaniz olmaz. Crome sayfasini komple kapatin.

Bu olayi 6 kez ard arda tekrarladim.

Ve @gmail hesabi kullandim. Email cakma siteden alinma ise trendyol banlamis olabilir

• Bende çok kafaya taktım bu işi bir türlü gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

satıcılar iptal ediyor galiba kargo olayından dolayı ben 2 tane hesaptan 1 er adet ürün aldım baktım iptal etmiş 2 ürünüde

Alıntıları Göster

70 siparişin 53ü iptal oldu boşa zaman kaybettik

• quote:

Orijinalden alıntı: UA57

70 siparişin 53ü iptal oldu boşa zaman kaybettik

Alıntıları Göster

bilindik yerlerden alıyorum sorun yok.

• UA57 U kullanıcısına yanıt
    Hangi satıcılar iptal etti? En azından hangi tarz butiklerdeydi özet geçer misiniz?
  • Benimde baya siparişim var 1 tane iptal olan yok hepsi geldi :) demek saglam saticidan almak gerek

• Her hesaba bir tane mi geliyor artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: englishmannn

Hangi satıcılar iptal etti? En azından hangi tarz butiklerdeydi özet geçer misiniz?

Detaylı inceledim birazda benden kaynaklanmış..ayni urunu satıcıdan 5-6 kez sipariş edince olan olmuş..1kez yapılan siparişlerde sorun yok ama bir kısım siparişler de 5 gün olmasına rağmen sipariş alındı durumunda iptal olur mu bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.