Şimdi Ara

Trendyol Alt Limitsiz 25 TL Hoşgeldin Kuponu Taktik (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
32
Favori
38.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen seferki 75/25 konusu destekledik lakin bu kez ref kasmak icin acilmis bir konu.

Olmadi bu kez...

• 2 hesap actim birinde oldu. Refli linkten alisveris yapmadiginda adam nasil oara kazancak? Fazla kotu niyetlisiniz? Veya ben mi iyi niyetliyim :) bilemiyorum.
  • MarionCobretti kullanıcısına yanıt

eylülde vermişti bana 100 e 40 1 yıl önce açmışım hiç sipariş vermemiştim, 75 e 25 de verdi onu kullanmadım 100 e 40 verdi sonra

• 2 tane açtım, henüz gelmedi. Bekliyoruz bakalım.

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Pc üzerinden arkadaşın dediği taktiği nasıl uygulayabildin
  • Trendyol'u kesinlikle tavsiye etmem. Dolandırıcı satıcılar çöreklenmiş durumda. Kaç kez mağdur edildim. Trendyol artık sadece cebini düşünüyor. Satıcı kimdir nedir sorgulamıyor. Nerde o eski müşteri memnuniyeti sağlayan Trendyol! Uzak durun derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

..

Oooo sizde çòkmus kupon hocam. fıstık alcam, ne olur 1 tane verseniz, fıstık yemek benim de hakkimTrendyol Alt Limitsiz 25 TL Hoşgeldin Kuponu Taktik 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yeni hesap açtım, sepete bir ürün ekledim. 2. gün altlimitsiz 25 tl geldi

• peaceb kullanıcısına yanıt
    Vay arkadas ben safmışım.
  • peaceb kullanıcısına yanıt
    Peki mobil uygulama için bunu engelleme konusunda ne yapabiliriz? Farkında olmadan mutlaka tıkladığımız olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loutrec_

Trendyol'u kesinlikle tavsiye etmem. Dolandırıcı satıcılar çöreklenmiş durumda. Kaç kez mağdur edildim. Trendyol artık sadece cebini düşünüyor. Satıcı kimdir nedir sorgulamıyor. Nerde o eski müşteri memnuniyeti sağlayan Trendyol! Uzak durun derim.

süpermarket ve temizlik ürünleri bilindik satıcılar hayli fazla onlardan alıyorum sadece.

• Linke tıklayan arkadaşlar bütün çerezlerini ve geçmişi silsinler yoksa adama ref gidecek

• Aaa 1 hafta izlemek nedir arkadaş psikopat mısınız bu arada donanımhaberin kırdığı parayı düşünemiyorum ben ya bütün attığımız linklere ref koyuyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bu üyenin bir şey bildiği yok amaç o linke tıklattırmak sadece, bu şekilde olmuyor zaten.

Evet bende denedim bu yöntemi çek gelmedi. Siz biliyorsanız yazabilirsiniz mesala
  • arkadaşlar programla hesap açıyor, sepete ürün ekliyor ve yine programla hesapları kontrol ediyorlar. hesap açmak kolay fakat hesapları kontrol etmek oldukça zahmetli oluyor. yolunu yordamını bilene bol hayır duası edilir

• Taktik maktik yok Bam bam bam

• adam para kazanmak için yardımcı oluyor ayağına yatıyor. önceki furyayı denedik tamamen boş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.