Şimdi Ara

TRENDYOL 9-10-11 Kasim Kampanyasi Bitti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
20
Favori
113.247
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanı trendyol sözümüzü dinlemedi, fiyatları indir dedik indirmedi biz de yolumuza yeni arkadaşımız ile devam ediyoruz diye açıklama yapmış, yeni arkadaşı yüklüyorlar herhalde
  • Gece 12'de site mi çöker ya, yoğunluk falan değil bu başka bir şey. Acemi herifler.
  • Reklama verececeğiniz parayı siteye verseydiniz keşke, çöktü şu an
  • işi biten çıksın kasıyor
  • site çöktü
  • Site gg ölücüler toplu akın etti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11'e nispet yapmak icin ayni tarihlerde kampanya yapmislar ama cokmeyen site yapmayi becerememisler, 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zaten indirim olduğu yok birde daha dk 1 gol 1 oldu site çöktü

• soul_spear S kullanıcısına yanıt
    kendilerini rezil ediyorlar anca böyle bir kampanya duyurusu yapıyorsun ona göre tedbirini al belliki yoğunluk olacak
  • daha bir kaç saat gelmez yatın uyuyun
  • Kanallara reklam verceklerine şu siteyi çalışır vaziyette tutsalar daha iyi olur.Gece 12 de bile çöktü site yarın hiç girilmicek heralde siteye.
  • hani bişey alacağımdan değil de sırf fiyatları merak ettiğim için gireyim dedim site çöktü !

keşke bu siteler (n11,hb,trendyol vs...) kazançlarının %10'unu (çok büyük değil) server ve site gelişimine ayırsalar ! belki ozaman bu tarz sorunlarla karşılaşmayız diye düşünüyorum.
  • Bilerek kendileri çökertiyorlar. 10 dk önce cayır cayır çalışıyordu.

• site çöktü .ancak ben 00 dan önce levis in sherpa model bir kont montunu aldım beyler fiyatı cok iyiydi sizde alın. 470 tl leviste idi .benim aldıgım koyu mavi renk 348 tl idi diğer bir rengi 330 tl ydi iyi fiyattı yani. bende 00 :00 dan sonrasını beklemeden aldım cunku zaten daha da inmez dedim inerse iptal ederiz nasılsa :)

adamlar sanırım indirime önceden baslamıs aksamdan .keske farketseydim . s beden kalmamıstı bende m aldım kilo alırım dedim :)
  • işi biten çıksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizemt77

n11'e nispet yapmak icin ayni tarihlerde kampanya yapmislar ama cokmeyen site yapmayi becerememisler, 😀
    Bak biz daha iyi çöküyoruz diye nispet yapmışlardır N11'e

• Trendyoldan yašam belirtisi yok.Yaptigi indirimlere kalbi dayanamadi yaziikkk.

• Ben girebildim ama indirim yok, salak saçma 10tl 20 tl saat çanta indirimi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

işi biten çıksın
    müdür sen cok durdun ondan dolayı kastı heralde
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.