Şimdi Ara

Trendyol 75 TLye 25 TL indirim kuponu veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gursal79 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
92
Cevap
21
Favori
13.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 47
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 27
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 6 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 137
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 47
  • Favoriye Eklediklerim 21
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • fagala (1 mesaj) Marjinal01 (1 mesaj) GAMEHUNTER (1 mesaj) S0N3R (1 mesaj) gzegen (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31 mesaj) Mobil (39 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (21 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Trendyol 75 TLye 25 TL indirim kuponu veriyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    İndirimdelisianne Cansın

Konu Sahibine Özel
    Trendyola yeni üyelik açtığınızda 75 tlye 25 tl hoşgeldin kuponu veriyor. Kupon 2-3 gün sonra hesabınıza tanımlanıyor. Anladığım kadarıyla bir trendyol linkinde ya da sepete bişey eklemişken üyelik açılırsa geliyor. Birkaç farklı varyasyon denedik. Bu butikte açtıklarımızın hepsine kod geldi. Soru sormak isteyen olursa yorum yapabilir. Kuponun ekran görüntüsünü de paylaştım.

https://www.trendyol.com/butik/ButikDetay/529848/Kadin?adjust_t=qk73iow_l48ibog&utm_source=boutique&adjust_tracker_limit=999999999&utm_medium=android_boutique_paid&adjust_campaign=android_boutique_paid&link_boutiqueid=529848&adjust_creative=529848&utm_term=529848&link_userID=37900076&adjust_adgroup=37900076&utm_campaign=37900076

Bir link daha ekliyorum garanti olması için;

https://p8zh.adj.st/mga6qru_4lumnip?adjust_t=mga6qru_4lumnip&Page=CollectionDetail&Shared=true&CollectionId=12a07dda-0393-4ddd-8285-786f797e44df&utm_source=collection&adjust_tracker_limit=999999999&utm_medium=android_collection_free&adjust_campaign=android_collection_free&link_collectionID=12a07dda-0393-4ddd-8285-786f797e44df&link_userID=37900076&adjust_adgroup=37900076&adjust_creative=12a07dda-0393-4ddd-8285-786f797e44df&utm_campaign=37900076&utm_term=12a07dda-0393-4ddd-8285-786f797e44df&adjust_deeplink=ty%3A%2F%2F%3FPage%3DCollectionDetail%26Shared%3Dtrue%26CollectionId%3D12a07dda-0393-4ddd-8285-786f797e44df%26adjust_t%3Dmga6qru_4lumnip%26utm_source%3Dcollection%26adjust_tracker_limit%3D999999999%26utm_medium%3Dandroid_collection_free%26adjust_campaign%3Dandroid_collection_free%26link_collectionID%3D12a07dda-0393-4ddd-8285-786f797e44df%26link_userID%3D37900076%26adjust_adgroup%3D37900076%26adjust_creative%3D12a07dda-0393-4ddd-8285-786f797e44df%26utm_campaign%3D37900076%26utm_term%3D12a07dda-0393-4ddd-8285-786f797e44df&adjust_redirect=https%3A%2F%2Fwww.trendyol.com%2Fkoleksiyonlar%2F6li-yuz-havlusu-k-12a07dda-0393-4ddd-8285-786f797e44df%3F%26shared%3Dtrue%26adjust_t%3Dmga6qru_4lumnip%26utm_source%3Dcollection%26adjust_tracker_limit%3D999999999%26utm_medium%3Dandroid_collection_free%26adjust_campaign%3Dandroid_collection_free%26link_collectionID%3D12a07dda-0393-4ddd-8285-786f797e44df%26link_userID%3D37900076%26adjust_adgroup%3D37900076%26adjust_creative%3D12a07dda-0393-4ddd-8285-786f797e44df%26utm_campaign%3D37900076%26utm_term%3D12a07dda-0393-4ddd-8285-786f797e44df

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanyas -- 16 Eylül 2020; 13:43:18 >

• İnsanları indirim ve kampanyalardan haberdar edebilmek için :) dahaa biiiir sürü şey var. İndirim kodları da dağıtıyorum ve 2 tlye 5 tlye değil. Bedavaya. Hem de 3 yıldır.. ama insanlar hep kötü düşünüyor işte...
    Şu multi üyelik açma olayından vazgeçseniz eminim online alışveriş firmaları çok daha cazip kampanyalar yapar. Bu multi üyelik bir nevi dolandırıcılık ve firmaları zarara uğratan bir olay. Adamlar yeni müşteri edinmek için çek veriyor mevcut müşteri için değil.
    hocam isteseler önüne geçerler multi hesap açmanın. cep onaylı hesap açtırsalar olay çözülür. en fazla 2-3 hesap açarsın etrafındakilerin numarası ile. 100-200 tane değil. demem o ki bunu düşünecek akılları vardır ama kasten önüne geçmediklerini düşünüyorum.
    Trendyol kupon kontrol botunu soran arkadaşlar oldu. Ticari amaç ile yazmadım kendi kullanımım için yazdım, Arayüz çok başarılı değil, Kupon kontrolde ham veri var hala, Genel kuponları mavi renk diğer satıcı bazlı kuponları siyah renkte gösteriyor.

Üzerinde biraz çalışıp forum ile paylaşabilirim.

Not : Adı bot ama kendisi bot değil, trendyolun firewall ardışıl sorgulamalara izin vermiyor, veritabanına eklenen hesaplar(tek tek el ile yada excel dosyası toplu ekleme) arayüz üzerinde tek tek kontrol butonu ile kontrol ediliyor. Otomasyon olmasada son derece pratik bir çözüm oldu. Her hesap kontrolü 1-2 sn civarı.

Burada kontrol edilen bir hesabın ekran görüntüsü var.
    vitriol kullanıcısına yanıt
    vitriol demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

aman ha

kendi verdikleri çekleri kullandıktan sonra spariş gelsin diye beklerken
    çek suistimali diye siparişi iptal ettikleri de oluyor üstelik hesabı askıya bile alıyorlar

bir trendyol çakallığı 'na aman kurban gitmesin

30dan fazla hesabım " çek suistimali " ayağına bloke edildi . zombi oldular

hesapta fazla çek verirlerse acayip kıllanıyorum kullanmaya. trendStres.com

Alıntıları Göster
    30 tane hesabınız varsa gayet de çek suistimali yapıyorsunuz hocam doğru karar vermişler :)
    Sanki insanların size kupon kazandırma mecburiyeti mi var ? Yardım amaçlı bir konu açmış arkadaş işte. Yok gelmedi falan filan yazmanın ne anlamı var. Aç bekle gelirse teşekkür edersiz gelmezse de olmuyormuş dersin biter gider. Suçlamanın ne anlamı var. Ayrıca kupon da geliyor
  • Er
    0 Mesaj
    Insta kullanıcı adı: indirimdelisianne

Anladığım kadarıyla trendyol çalışanı değilsiniz.

Peki neden ??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    212 Mesaj
    Hocam Trendyol'da bu aralar indirimli bir şey olmayınca sıra buna mı geldi

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.
  • Firma Yetkilisi
    8 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    İndirimdelisianne Cansın

Konu Sahibine Özel

Hayır yahu kupon buldum size işte yine mi yaranamadık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Johny Constantine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İndirimdelisianne Cansın

Konu Sahibine Özel

İnsanları indirim ve kampanyalardan haberdar edebilmek için :) dahaa biiiir sürü şey var. İndirim kodları da dağıtıyorum ve 2 tlye 5 tlye değil. Bedavaya. Hem de 3 yıldır.. ama insanlar hep kötü düşünüyor işte...

fquadrat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Referanslar Mevcuttur. Güncel devam eden 10 dan fazla netflix grubum zaten var, urun satışı, dijital oyun ve cek satis vs ref. göndermek ugrastirdigi için sürekli referans gondermiyorum tanıyan 2006 dan beri zaten biliyor.
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj
    Şu multi üyelik açma olayından vazgeçseniz eminim online alışveriş firmaları çok daha cazip kampanyalar yapar. Bu multi üyelik bir nevi dolandırıcılık ve firmaları zarara uğratan bir olay. Adamlar yeni müşteri edinmek için çek veriyor mevcut müşteri için değil.

İndirimdelisianne Cansın

Konu Sahibine Özel

Rica ederim

|
    |
    Vip Üye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

aynen katılıyorum..
    |
    |
    İndirimdelisianne Cansın

Konu Sahibine Özel

Bana ara ara mevcut hesaplarıma seni özledik kuponu geliyor 100 tlye 40 tl... Aslında mevcut müşterilerine de veriyor. Marka kuponları da oluyor. Geçen unibaby ve sleepy için kod vermişti mesela kullandık onları..

|
    |
    GAMEHUNTER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam isteseler önüne geçerler multi hesap açmanın. cep onaylı hesap açtırsalar olay çözülür. en fazla 2-3 hesap açarsın etrafındakilerin numarası ile. 100-200 tane değil. demem o ki bunu düşünecek akılları vardır ama kasten önüne geçmediklerini düşünüyorum.
    |
    |
    GAMEHUNTER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Amazon un yetkilisi.
    Cef Bezoz un yardımcısıymış.
    |
    |
    BuZ-MaViSi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

peki okadar hesapta kuponları nasıl kontrol edebiliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keylogger38 -- 14 Eylül 2020; 15:11:28 >
    |
    |
    Bahsedilenler: serkanyas

Orijinalden alıntı: PowerNowa

Ben de tam bunu yazacaktım...

İsteseler çok rahat önüne geçerler

Demek ki memnunlar...

|
    |

Jack ma’nın yardımcısı hocam

|
    |
    BuZ-MaViSi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    8 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    İndirimdelisianne Cansın

Konu Sahibine Özel

Hepsi telefona kayıtlı mail ve şifreler hepsine girip bakıyorum uygulamadan

|
    |
    keylogger38 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Firma Yetkilisi
    8 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    İndirimdelisianne Cansın

Konu Sahibine Özel

Sepeti oluşturun sonra sepet altında ödeme kısmına geçmeden önce indirim kuponu kullan var. Oraya tıklayıp müşteri memnuniyeti kuponunu seçin.

|
    |
    korkmazharun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bitcoin
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.