Şimdi Ara

Trendyol 50/100 Süper Bayram Kuponları Yüklemiş ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
558
Cevap
19
Favori
47.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satış devam ediyor sanki herkesin kuponu silindimi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum ama kontrol etmek şuan zor gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet şikayet oluşturalım

• kupon satmaya çalışan var şu an , silinmedi mi acaba ?
  • satan yok arkadaşlar. eski mesajlar. hepsi silinmiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paranla rezil olmak diye tam buna denir.

Trendyol, ortalığı kokuttu batırdı, temizlesende bu koku kolay kolay gitmez artık
  • Şikayet oluştursan da beklesen de geri yüklenmiyor. Aynısı kasım ayı kampanyalarında olmuştu. Trendyol bunu hep yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Şu an Trendyol müşteri hizmetleri kilitlenmiştir "Gece kuponum vardı sabah alım yapacakken silmişsiniz" diyenler tarafından. Önümüzdeki saatlerde seve seve yeniden yükleyeceklerini düşünüyorum. Belki 300/100 bile gelebilir. :)
    hiçbir fayda etmez

canlı yardımdan eğer bağlanabilirseniz zaten karşına çıkanın bilgisi yetkisi etkisi yaptırımı yok

kuru özür ve üzüntülerini işini kaybetmemek için der napsın garip

Trendyolun yönetimi çok katı ve anlayışsız. anlaşılan istedikleri ciroyu topladılar dün akşam verdikleri 50-100 çekleri anında sildiler

bu onların klasik müşteri memnuniyetsizliği halleri

ayrıca çek suistimali diye yeni bir kavram icat ettiler Trendyolun kendisi çek suistimali yapıyor kullandırmayacaksan verme!

• şu bi gerçek trendyol çek yüklediyse hemen kullanacaksın, ertesi günü beklemeyeceksin.

yılbaşında'da aynısı yapmışlardı. gece bitecek kuponları sabah sildiler. müşteri hizmetleri geri yükledi zar zor.

hesapları kontrol edeceğim ama silinmiş diyorsunuz, konuyu geç gördüm belki gelmişti banada.
  • Trendyola saydırılıyor çeki silmesi doğru değil de yani kardeşim bir kişinin 50 hesap 100 hesap 200 hesap nedir yani bu kadarı da olmaz hayretle okuyorum mesajları

• kullandıgım hesaba gelmemis
  • kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt
    Adamların politikası bu zaten,nasıl büyüdü bu kadar Trendyol. Hayali maille 2 dk sürmüyor üye olmak,engel olmak isteyen cep telefonu doğrulaması koyar. Değeri milyon dolarlık yatırım sizce bu ihmali yapar mı?
  • Evde herbireyin 1 tane hesabı var yani 4 tane ama birine bile çek gelmedi. Ne bu dönemde nede geçen çek furyasında çek yok. Bu arada ev üyeleri 1 tanesi hariç aktif alışveriş yapar.

• Önce eşeği gösteriyorlar sonra kaybediyorlar

• 1 tane 1 ay önce açtığım hesapta vardı silinmemiş 3 dk önce kullandim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirim çekinin hiç bir anlamı yok. caykur tiryaki çay 1 kg ikili paket fiyatı 99 TL diyor. normal fiyatı zaten 30 TL, 2 kg 60 TL yapar. fiyat 99 TL 50 tl indirimli alsan ne olacak?
    bir çok üründe sepet indirimi var. çek kullanacaksan sepet indirimi iptal oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemirci

indirim çekinin hiç bir anlamı yok. caykur tiryaki çay 1 kg ikili paket fiyatı 99 TL diyor. normal fiyatı zaten 30 TL, 2 kg 60 TL yapar. fiyat 99 TL 50 tl indirimli alsan ne olacak?
    bir çok üründe sepet indirimi var. çek kullanacaksan sepet indirimi iptal oluyor.
    happy center 3kg tiryaki 85,9 , 4kg filiz 129,9 . visa ile 4kg çaykur filizi 89,9 a kg 22,5tl ye gelmişti. fiyatlar aynı. ihtiyacım olsa 100-50 ile affetmezdim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 9 Temmuz 2020; 11:45:27 >
  • erdemirci kullanıcısına yanıt
    50 tlye maviden pantolon aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemirci

indirim çekinin hiç bir anlamı yok. caykur tiryaki çay 1 kg ikili paket fiyatı 99 TL diyor. normal fiyatı zaten 30 TL, 2 kg 60 TL yapar. fiyat 99 TL 50 tl indirimli alsan ne olacak?
    avantajlı ürünler de var... kişiye göre değişir bu.
  • bu indirim kuponlarını sadık (sürekli alışveriş yapan) müşterilere vermezler onlar zaten çantada kekliktir ama yeni hesaplara yüklerler adamın 150 tane hesabı var hangisi için yazsın
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.