Şimdi Ara

Trendyol 100/50 - 5 TL (hesap dahil) ***BİTTİ*** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
5.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PT.Zafer

Ben 1 adet kupon aldım. Almak istediğim ayakkabı 275TL'ydi. 225 TL'ye aldım. Siparişim iptal oldu ve aynı ayakkabı şu an 355 TL. 130 TL zarardayım sizin yüzünüzden. 65 TL gönderin lütfen yarı yarıya herşey 👍 Kupon aldığım adama bunu söylemek neden aklıma gelmedi diyordum ben de.

Bi uyanık sizsiniz değil mi memlekette. Bu uyanık kim tanımam etmem ama bir kuruş bile bırakmayın bunun gibilere. Edevletten yazın şikayetinizi size niye aldınız diye soran olmaz korkmayın. 2 polis kapısına geldiğinde onlara da kâr zarar hesabı yapsın.
    Hocam saçmalamışsınız.
    355 TL zararınız mı oldu? Ödeme yaptığınız ücret kartınıza geri yatıyor zaten.

Eğer aldığınız tüm hesaplar iptal ise kupon ücretini iade ediyorum. Öm atmanız yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Önce karar aldım kısmi iade yapacam dedi. Listesini yolla iptal olan siparişleri dedi. Sonra kısmı iade için liste attım. Ben karar değiştirdim dedi. Verdiği sözde dursa yeterliydi. Kısmı iadeye bile razı oldum ama yine sözünden döndü. Ayıp ettin hocam, yazık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akisim -- 11 Temmuz 2020; 10:2:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • halilcrs kullanıcısına yanıt
    Tamam da kardeşim ben senden değil başkasından kupon alsaydım o ayakkabıyı 225e alacaktım. Trendyol'un kendi sattığı ayakkabı ve indirimle 275e düşmüştü. 50 TL kuponla 225 TL'ye aldım. Ancak iptal oldu. Ben şu an ayakkabıyı alıyorum 355 TL fiyatı. Senin hesabın ban yedi diye 130 TL zarardayım işte. Bunun neresi saçmalama? Dikkat ettiysen senin hesabın bu. Kendi hesabına saçma mı diyorsn şimdi de? 20 kupon alan adam 1 kupon kullanmış da 50 TL kâr etmiş de onu bölüşmüşler de. Bu ne sivri zeka yahu dondum kaldım valla.

• akisim A kullanıcısına yanıt
    Hocam vermesin dert etmeyin gidin suç duyurusunda bulunun. Bankayı da arayın söyleyin dolandırıcı olduğunu. Hesabını inceleyip bloke koyarlar. Göz açtırmayın böyle çakallara. Kendisi size para iadesi için yazsn şikayetinizi geri çekmek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: akisim

Önce karar aldım kısmi iade yapacam dedi. Listesini yolla iptal olan siparişleri dedi. Sonra kısmı iade için liste attım. Ben karar değiştirdim dedi. Verdiği sözde dursa yeterliydi. Kısmı iadeye bile razı oldum ama yine sözünden döndü. Ayıp ettin hocam, yazık
    Sizin yazdıklarınıza göre,
    21 hesap almışsınız sanırım, 105 TL ödemişsiniz.
    4 hesaptan başarılı alışveriş yapmışsınız.
    4*45 TL = 180 TL alışverişiniz karlı olmuş zaten.

4 hesaptaki siparişleri iptal edin, kargo yolda ise geri iade edin, paranızı iade edeyim.
    Benim gözümde 75 TL yine kârdasınız.

• quote:

Hocam vermesin dert etmeyin gidin suç duyurusunda bulunun. Bankayı da arayın söyleyin dolandırıcı olduğunu. Hesabını inceleyip bloke koyarlar. Göz açtırmayın böyle çakallara. Kendisi size para iadesi için yazsn şikayetinizi geri çekmek için.
    Siz benden kupon aldınız mı ? ÖM'de bulamadım.
    Burda mağdur kimse yok. herkes ne kopardıysam kar gözüyle bakıyor.

• PT.Zafer kullanıcısına yanıt
    Sende o ayakkabıyı kuponsuz alsaydın adamın ne suçu var. Skercher ayakkabı aldım ben indirimle bende kupon alarak skechers iptal etti siparişleri. Şimdi kupon satan adamın suçumu var sence.

• quote:

Tamam da kardeşim ben senden değil başkasından kupon alsaydım o ayakkabıyı 225e alacaktım. Trendyol'un kendi sattığı ayakkabı ve indirimle 275e düşmüştü. 50 TL kuponla 225 TL'ye aldım. Ancak iptal oldu. Ben şu an ayakkabıyı alıyorum 355 TL fiyatı. Senin hesabın ban yedi diye 130 TL zarardayım işte. Bunun neresi saçmalama? Dikkat ettiysen senin hesabın bu. Kendi hesabına saçma mı diyorsn şimdi de? 20 kupon alan adam 1 kupon kullanmış da 50 TL kâr etmiş de onu bölüşmüşler de. Bu ne sivri zeka yahu dondum kaldım valla.
    hesapları ben mi iptal ettim ? yoksa sadece benim sağladığım kuponlar mı iptal oldu? Önce aklınızı bir kurcalayın.

• 1cem1 1 kullanıcısına yanıt
    Kuponla alamadm ki zaten kardeşim. Skechers iptal etmiş sana kuponun geri gelmiş mi? Gelmiş. Ekstra kupon gelmiş mi hatta iptal olduğu için memnuniyey kuponu gelir. Gelmiş. Bunda ne oldu peki. Adam zibilyon hedap açmış satmış köşeyi dönmüş hala gelmiş yok efendim siz kârdasınız. Yok öyle bir dünya

Hesaplar senin hesapların ve iptal oldular. Burada algoritmasını bilmediğin bir durum var ama sen kâr zarar hesabına oturmuşsun. Bilader sen kâr etmek zorunda değilsin. Sen satıcısın ve hileli mal sattın. Programla otomatik zibilyon hesap açarken illa düşünmüşsündür ulan ya hesaplar patlarsa diye ya da trendyol önlem alırsa fln diye. Burada enayi yerine koyma milleti ver paralarını otur yerine başka şeyler düşün. Yoksa ciddi anlamda başın derde girer. İlk kez yapıyorsunuz bu işi de belli ki üç kuruş için bela almayın başınıza.

Benim satın aldığım eleman bu tavrı takınsaydı asla peşini bırakmazdım. Ama adam benim de emeğim var dedi eyvallah dedik anladık yarı yarıya sorgusuz herkese iade yaptı. Bunu yapacak kadar anlayışlı olamıyorsan bırak bu işi sen yol yakınken.

• quote:

Kuponla alamadm ki zaten kardeşim. Skechers iptal etmiş sana kuponun geri gelmiş mi? Gelmiş. Ekstra kupon gelmiş mi hatta iptal olduğu için memnuniyey kuponu gelir. Gelmiş. Bunda ne oldu peki. Adam zibilyon hedap açmış satmış köşeyi dönmüş hala gelmiş yok efendim siz kârdasınız. Yok öyle bir dünya
    Hocam kuponda almamışsın sabah sabah saçmalayıp durma.
    Köşe nasıl dönülüyorsa...

Ben hesapları toplayabilmek için yaptığım maliyeti karşılayamadım. Benim bu taraftaki zararımı da sizden mi isteyeyim sizin mantığınıza göre!

Lütfen rica ediyorum boşa yorum yapmayın. Mağdur arkadaşlar var ise ÖM atsın, gerçekten mağdur ise iade yapacağım.

Yok sen anlamıyorsun cidden peki dostum ben sadece söyledim. Zorla yaptıracak değilim. Bu kararının arkasında dur üç kuruş yanına kâr kalır diye hesap et. İlla olacak demiyorum bak sadece 1 kişi. Benim gibi 1 kişi senden almışsa o kuponu o hesabını incelemeye aldıklarında nasıl hesap vereceğini düşünürsün. Hiç alınmamışsın incelemeye sen bilmiyorsun da belli ki. Hakkında hayırlısı.

• quote:

Yok sen anlamıyorsun cidden peki dostum ben sadece söyledim. Zorla yaptıracak değilim. Bu kararının arkasında dur üç kuruş yanına kâr kalır diye hesap et. İlla olacak demiyorum bak sadece 1 kişi. Benim gibi 1 kişi senden almışsa o kuponu o hesabını incelemeye aldıklarında nasıl hesap vereceğini düşünürsün. Hiç alınmamışsın incelemeye sen bilmiyorsun da belli ki. Hakkında hayırlısı.
    Yasaları, kanunları, kuralları iyi biliyorum.

Kimse mağdur olmuyor. Vicdanen de rahatım. En doğru karar bu şekilde oldu.
    Kontrol de ettim iptal olan hesaba geri yatan kupon tekrar kullanılabiliyor.

👍 O zaman sorun yok dostum.

• quote:

👍 O zaman sorun yok dostum.
    Ben yasaları bildiğine inanmıyorum şirket avukatıyla görüştüm haksız kazanca girer trendyoladan destek verir dedi ayrıca kötüye kullanmaktan fatura kesmediği içinde maliye tarafından uçuk cezalar alır dedi. şikayette bulunursak savcılık tarafından adı soy adı adresi her şeyi çıkar soruşturmaya girecek dedi. bunlarda bize yeterli olur dedi. ben bu arkadaşın iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum 50 tl fark verdim kabul etmiyor bende tüm hesapları iade ettim bakalım paramı verecek mi aslında gergin olmasa agresif davranmasa cok kolay halledebilirdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babatehlikeli

Ben yasaları bildiğine inanmıyorum şirket avukatıyla görüştüm haksız kazanca girer trendyoladan destek verir dedi ayrıca kötüye kullanmaktan fatura kesmediği içinde maliye tarafından uçuk cezalar alır dedi. şikayette bulunursak savcılık tarafından adı soy adı adresi her şeyi çıkar soruşturmaya girecek dedi. bunlarda bize yeterli olur dedi. ben bu arkadaşın iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum 50 tl fark verdim kabul etmiyor bende tüm hesapları iade ettim bakalım paramı verecek mi aslında gergin olmasa agresif davranmasa cok kolay halledebilirdik.

Alıntıları Göster
    Yasaları biliyorum hocam sıkmayın canınızı.

İlettiğiniz hesapları inceleyip iptal olmayan siparişleri iptal ederek iadenizi yapacağım.

• Ben yasalarla ilgilen miyorum sana ulaşmanın COK KOLAY OLDUGUNU SÖYLÜYORUM BUNU YÜZÜNE SÖYLEYECEĞİM

• quote:

Ben yasalarla ilgilen miyorum sana ulaşmanın COK KOLAY OLDUGUNU SÖYLÜYORUM BUNU YÜZÜNE SÖYLEYECEĞİM
    Bana ulaşmak zor değil zaten.

• Beyler Bu dolandırdıcı cocuktan kimin alacağı varsa özelden bana ulaşsın hepsini geri alacağım. Hiç bir hesap teslim etmeyin.

• quote:

Beyler Bu dolandırdıcı cocuktan kimin alacağı varsa özelden bana ulaşsın hepsini geri alacağım. Hiç bir hesap teslim etmeyin.
    Aldığın kuponlar ile yaptığın 315 TL kazançlı alışverişin olmuş, bunlar için toplamda 125 TL ödemişsin.
    hesaba bakarsan senin burdan zararın yok, aksine 190 TL karla alışveriş yapmışsın.
    Trendyol un kupon iptal etmesi benim suçum değil. Ayrıca iptal olan hesap için bir garanti de vermemiştim. İyi niyetim ile gerçek mağdurlara yardımcı oluyorum.

Mesajlardaki tavrın ve hakaretlerin yüzünden blokladım.
    Mağdur olan arkadaşlar öm atabilir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.