Şimdi Ara

Trendyol 100/40 'seni özledik' kuponu yüklemiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
5.190
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yok 😬. Çek satışa düşmüş. Konusunu da göremedim.

Hesabına yüklenen varsa kriterlerini (en son hangi tarihte alışveriş yapıldığı) buradan paylaşalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Trendyol 100/40 "seni özledik" kuponu yüklemiş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • elbetbirgun kullanıcısına yanıt

• Prensip olarak şikayet var puanı 3.0'in altında olan firmalarla alısveris yapmıyorum

Bence sizde aynsını uygulayın.Daha kazanclı cıkarsınız

Trendyol 100/40 "seni özledik" kuponu yüklemiş

Yerden yere vurulan Hepsiburadanın bile Karnesi çok daha iyi

Trendyol 100/40 "seni özledik" kuponu yüklemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 29 Mayıs 2022; 20:24:32 >

• GenqhisKhaan89 kullanıcısına yanıt

Hocam şikayetvara bakacak olursak Tr'de hiçbir yerden alışveriş yapılmaz.

Mesela Amazon'da 1.8 almış Halbuki aralarında en iyisi.

nolur yap

• Beni özlememişler

Sanırım uzun süredir gördüğüm en boş yorum 🤔

• ashkiya26 A kullanıcısına yanıt

adam bence haklı. geçen hepsiburada'ya fatura talebi oluşturdum, talep çözülemedi 150tl kupon verdiler.

gördüğüm kadarıyla çoğu kişi böyle düşünüyor, hepsiburada e-ticaret şirketleri arasında amazon ile birlikte en yüzüne bakılır olanı. amazonda ürün yok onun tek sorunu o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07kubi07 -- 29 Mayıs 2022; 21:41:42 >

Hepsi berbat . Hb da berbat.

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Ben olaya Hepsiburada yada Trendyol olarak bakmadım açıkçası. Şikayet var puanına göre alışveriş yaparsak işimiz var. Hepsiburada başta olmak üzere sıklıkla Trendyol ve Amazon dan siparislerim oldu. Sıkıntı yaşama yüzdem hepsini ortaya koyarsak %5 i bulmaz. İşin özü bakış açısı garip yani

• Buracat kullanıcısına yanıt

amazonda bozdu 5tl lik urun alirim kirilmayacak seyi kutuya onuda sallanmasin diye kagitla skstirir. 3 bin tl lik lego aldim ve lego kutusuyla saklanan urundur sadece 1 kere baloncuklu posete sarmislar 1,5 kere bile degil 1 kere ucu ucuna o da zaten su dan ancak korursa korur . Bunu yorum kismina yazdim 3 yildiz verdim 1 de degil yayinlamadi amazon bende sikayetvar a yazdim geri donuste olmadi

• Buracat kullanıcısına yanıt
    Amazon'dan çok uyguna gelmediği sürece alışveriş yapılmaz zaten hocam..

• drangela61 D kullanıcısına yanıt

güldürdü.

ne kadar hayatında sorunu olan insan varsa şikayet sitelerinde kusuyor. 0.1 olsaymış :D

• Vip Üye kullanıcısına yanıt
    Türkiye’den kutu israfına yönelik çok şikayet gidiyor. Muhtemelen amazon azaltmaya gitti. bana da siparim adeta kutusuz geldi.

Adamların canına minnet böyle her güzel şeyden bile şikayetçi bir millet bulmuş, azaltırlar kutuyu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vip Üye kullanıcısına yanıt
    6 ay önce benzer Lego ürününü ince pat pata koyup yollamışlardı hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    Ben olanı konuşuyorum hocam.. HB, Türkiye için konuşuyorum, Amazon'u cebinden çıkarır.. En azından müşteriyi dinleme var, elinden geldiğince sorunu çözmeye çalışma var, telafi etme var.. Amazon'da ne var? ABD'deki Amazon'un adının ekmeğini yemeye çalışan, çok hızlı bir şekilde Türkiye'deki ticari ahlaka ayak uydurmuş bir firma..
    Şu ortamda birini tebessüm ettirdiysek de ne mutlu..

• Konusu açılmıştı 4-5 gün önce. Bilgi paylaşmak yerine kendine saklıyor artık millet nedense.

• Ülkeden amazon mu hepsiburada mi gitsin deseler amazon derim. En basitinden telefon yanindaki 350 liralık hediyeyi o an kampanya olmamasına rağmen talebim uzerine gönderdiler. Ürün çeşidi amazonu en az uce katlar efsaneler kulübünde 25 lira üzerine kargo bedava muhatap bulmak çok kolay daha ne olsun.

• hiç sipariş verilmemiş 2 hesaba gelmiş. teşekkürler paylaşım için. diğer konuyu görmemiştim bu konu ile farkettim

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.