Şimdi Ara

TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.532
Cevap
22
Favori
116.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 625
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KARACABEYY (52 mesaj) by_bozkurt (44 mesaj) Arseyus (24 mesaj) 07ENGİNEER (20 mesaj) Hesaplı78 (16 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (606 mesaj) Mobil (392 mesaj) Mini (132 mesaj) Uygulama (402 mesaj)
  • @
30 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj

Alip iptal et

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    FRIENDS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    2580 Mesaj

Hocam sizde 00'dan sonra deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    07ENGİNEER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    716 Mesaj
    İlk gün bi kaç bi şey vardı boş zamanım olmadı bugün baktım her şeye bindirmişler. Kuponsuz da başka sitelerden alınır aynı fiyata.
    Durduk yere para harcamaya gerek yok çeki kullanmadım.

• Yarbay
    72779 Mesaj

Parayı yükledim.

Alacağımı sepete ekledim.

Cüzdanı seçtim ve siparişi verdim.

Kalan bakiyeyi de geri çektim.

Bunların hepsi şifre gelmesi dahil 5-6dk falan sürdü. (editlendi)

Konunun %90'ı bunun için mi meşgul edildi?    gerçekten bu kadar okuduğunu anlama sıkıntısı çekmemeli bu toplum... Beyni uyuşturacak şeylerin yanında sepete birkaç kitapta eklesek iyi olur sanki.

Edit: Üç kağıt peşinde koşan art niyetli iki haneli hesap sahipleri başka şeylerin peşindeyse belki ondan da sıkıntı oluyordur, telefon numarana sms geliyor sonra sen olduğunu doğrulayıcı bilgiler falan istiyor... umarım ki bunların hepsini patlatıp banlarlar, ahlaksız insanların cezasını normaller çekmemeli.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/43/64/0a/43640a41087aaae692f18a42e8bb543e.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 16 Kasım 2020; 0:44:35 >

• Yarbay
    3039 Mesaj

5₺ yi ne ile tamamlayabiliriz? Oyun kodları kampanyalara dahil değil diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1760 Mesaj
    Android box alayım dedim ama bir şeye de karar veremedim bir türlü. Para cepte mi kaldı fırsatı mı kaçırdım bilmiyorum. :)

• Er
    11 Mesaj

Daha önce kullanmadım ama forumda methetmişlerdi.zeytinyağı tadlarını çok ayırt edemem. Palamidas, incirya tadları benzer geliyor bana. muhtemelen buda benzerdir... Soğuk sıkımın en kötüsü riveria dan iyidir diye düşünüyorum. İnşallah beğenirsin

|
    |
    Nétwork kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj

Cebteteb trendyolu giyim sektörü olarak saymıyormu arkadaşlar.

Cebtetebden cüzdana para yükleyen arkadaşlar Alta eklediğim kampanyadan faydalanabildilermi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/be/6d/b4/be6db4899044194f781c40fd45fdd0c6.png&t=0&width=480&text=1

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

Ben de son yarim saatte baktim cuzdan tanimsiz hesaba 3 tane 300 1 tane 150 gelmis kuruyemis alinirdi aslinda ihtiyaç da coktu z.yagi eşofman alti vs fakat site kiyasi yapacak vakit olmayınca alamadim cok mu arttırmışlar

Cüzdanli hesaba niye verilmemis anlamadim tel no lazim demi ayni no ile olmaz

Ama N11 gibi izdirap cektirmeden yuklemeleri takdir edilesi👍 bi daha verilir mi muamma 👍

|
    |
    hakim bey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    88 Mesaj
    Şaka gibi 20-25 dakikadır cüzdana para yüklemeye çalıştım ve bir türlü banka onay sayfasını açmadı yükleyemedim hiç oldu kupon

• Er
    0 Mesaj

Sepetin hazirsa kiyas yapmazsan kisa surer ama ben amazon dahil 4 siteye bakarim ayrica avantajixden cuzdana yukleme oluyor muydu yoksa harcarken mi avantajixden yonlendirilecektik 😕

Bir de aldigin urun strese sokuyor n11 samsung tr 11inden beri tel rengi degistirmem deyip diyor

Baska iphone 11 alinan satici da olmaz diyordu ama rica ile değiştirdi
    Yani e tic alisverisi bazen gerçekten sikinti oluyor 😕

|
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2006 Mesaj

Ben bir kac urun aldim sonra vaz gectim.soyle bir sey oldu.300/100 de yapamadim.bir turlu karar veremedim.kartima iade olur insallah

• Er
    0 Mesaj

Kaldi bence hocam kampanya bitmez bizde kara cumada verilir sanirim kuponlar 11inde o kadar kupon topladık dogru durust bisey alamadim market ihtiyaci bile
    2 telefona 1100tl kuponla 10.200 verdik 500tl de puan gelecek o biraz avutuyor 😕

|
    |
    dekonline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • DH Yönetici
    5048 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: droll06

Daha önce kullanmadım ama forumda methetmişlerdi.zeytinyağı tadlarını çok ayırt edemem. Palamidas, incirya tadları benzer geliyor bana. muhtemelen buda benzerdir... Soğuk sıkımın en kötüsü riveria dan iyidir diye düşünüyorum. İnşallah beğenirsin

Migrosa baktım en uygun sızma 140-150 TL'ydi 5 lt. Riviera fiyatına aldık sahiden bakalım.

• Er
    0 Mesaj

Trend mh arayin ben yarin kuponlari mailden sonra gordum deyip isteyecegim bazen yükleniyor denemistim ☺

|
    |
    warlockjr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Ben iptal edip 300/100 gelir mi diye deneyecektim 300 alt limitli tum urunleri ayri kupon mu veriyor o zaman mantik disi
    Kupon gelince kullanmak gerek de tel no onayi lazim iste o fake no ile oluyor mu?

|
    |
    murat1981pls kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Sizma 5ltyi 150den almadin mi hocam sende

|
    |
    Nétwork kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2006 Mesaj

Bilmiyrm biseyler aldim kargo bedava yapayim diye vaz gectim tekrar urun bakmaya basladim,zaman bitince boyle kuponlar sacma sapan oldu.esimin yuzunden kuponm hic oldu.

|
    |
    07ENGİNEER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    41 Mesaj

Sağolun sizede.

|
    |
    B_O_S_S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
backlink paketleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.