Şimdi Ara

TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.533
Cevap
21
Favori
120.496
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hayır sizin sepet 300 tutacaksa 200 hatta 3/5 TL daha fazla yükleyin yani 200/205/210 gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung ssd alayim dedim de bilgisayarda indirim gecerli degil diyoe ssd alamiyor muyuz bir de cuzdana yuklenen paranin iadesi var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcsd M kullanıcısına yanıt
    Hocam cüzdanda 30 lira var, 80 liralık bir ürünü sepete atınca doğrudan çıkıyor aktif olarak. Resim ekliyorum.

TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• berkarooner kullanıcısına yanıt
    Tamam icindeki 100 tl ile 130 oluyor. O nedenle aktifmis gibi görünüyor ama kullanmaya calisirsan kullandirmaz sepetin en 300 tl olmasi lazim ancak 300 ve uzeri urunu sepete attiginda da aktif olmasi icin cuzdanda kampanya ait olan 100 tl dahil sepet tutari kadar meblag olmasi lazim

• Önce 100 lira indirimi ürün fiyatlarının ağırlığına göre ürün bazlı uyguluyor, ürünlerin fiyatları azaldığından sepette uygulanan indirim miktarı da azalmış oluyor.

• Statist kullanıcısına yanıt
    Denedim geçmiyor

• arkadaşlar merhaba benim sepetime indirimi uyguluyor fakat ödeme seceneklerinde süper cüzdan çıkmıyor kart numarası istiyor neden olabilir?

• daredevil40 D kullanıcısına yanıt
    Ürün miktari kadar cüzdanda bakiyeniz olmalı buna rağmen çıkmıyorsa alacağınız ürünü cuzdanla ödemeye izin vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: by_bozkurt

Geçer.
    4 hesap varsa ayrı ayrı 100tl uyguna alırsın.

https://www.trendyol.com/nokian/wetproof-195-65-r15-91h-yaz-lastigi-2021-uretimi-p-39144366 bu lastiği 4 ayrı hesaptan aldım.Cüzdan aktivasyon 4x10--Para yükleme 4x10-- Kupon 4x100--Kart iade 4x5--ziraat bankkartın e-ticarette 500 liraya 25 tl- 2 tane 125 liraya paraf giyim kampanyasından da 15 tl geldi. Toplam= 540 lira indirim kazandım. Lastiğin tanesi 255 liraya geldi. Not: paraf kampanyası için cumartesi 23:00'te 150 lira, bugün 00:05 125 lira yükledim.Böylelikle 15 lira paraf puanım geldi.Bilgi veren arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

hocam ama indirimi düşürüp ödeme adımına geçiriyor.sepet tutarım 200 tl ye iniyor cuzdanimda 205 tl var.cikmama sebebi yanlış ürün olsa indirimde yapmaması lazım değil mi

• daredevil40 D kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım indirimi düşürüyor ama cüzdan seçeneği olmuyor böylece indirimden yararlanamamis oluyorsunuz bence öylesine baska bı ürün atın yine deneyin teyit etmiş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 15 Kasım 2020; 0:39:18 >
  • sucuk, kuruyemiş indirimleri bitmiş. alacak bir şey bulamıyorum

• 40/100 tanımlanmış konu sahibine teşekkür ederim

• mcsd M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam :)

• 55 sayfanın 50 sayfası kaç lira yüklemem lazım hiçbirşey anlamadım tayfası inanılmaz gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: kavruk29

https://www.trendyol.com/nokian/wetproof-195-65-r15-91h-yaz-lastigi-2021-uretimi-p-39144366 bu lastiği 4 ayrı hesaptan aldım.Cüzdan aktivasyon 4x10--Para yükleme 4x10-- Kupon 4x100--Kart iade 4x5--ziraat bankkartın e-ticarette 500 liraya 25 tl- 2 tane 125 liraya paraf giyim kampanyasından da 15 tl geldi. Toplam= 540 lira indirim kazandım. Lastiğin tanesi 255 liraya geldi. Not: paraf kampanyası için cumartesi 23:00'te 150 lira, bugün 00:05 125 lira yükledim.Böylelikle 15 lira paraf puanım geldi.Bilgi veren arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Alıntıları Göster

Kart iade 4x5

Bu ne hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

Kart iade 4x5

Bu ne hocam?

Alıntıları Göster

yapılan alışveriş tutarının %2'si iade oluyor. Yani trendyol para kazandırıyor. Bir sonraki alışverişte kullanabiliyoruz.

• Onay eski telefona geliyor müşteri hizmetlerine 3 ay önce söyledim ileteceğiz demişlerdi. Baktım hala eski no var bu sefer yine asistan yolu ile bağlandım 2 gün önce hala halledemediler. Kısacası kuponu kullanamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nusret35 -- 15 Kasım 2020; 1:3:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedinciderecesavci

55 sayfanın 50 sayfası kaç lira yüklemem lazım hiçbirşey anlamadım tayfası inanılmaz gerçekten.

Sahiden...

Yahu madem küçük hesaplarda kafanız karışıyor; atın cüzdana 500₺ gitsin. Alışverişi yaptıktan sonra da kalan tutarı kredi/banka kartınıza geri yüklersiniz.

İndirimler konusunda da; özellikle %30-35 üzeri sepet indirimli ürünleri, yüksek tutarlı 3 al 2 öde ürünleri almayın bu kampanyayla. 100₺'nin değeri 40-50₺'ye kadar düşebiliyor.

• arkadaşlar garanti bonuscard ile cüzdana yükleme yaparsam bonusları otomatik kullanır mı, deneyen var mı bu şekilde ?

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.