Şimdi Ara

TRENDYOL 100/300 SÜPER CÜZDAN (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.533
Cevap
21
Favori
120.494
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cüzdana ürün alımına yetecek kadar bakiye yüklerseniz kupon aktif olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Sepet tutarım 561 lira 100 lira cüzdanda var 461 lira yükleme yapmam yeterli olacakmı peki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fcnet kullanıcısına yanıt
    İade için kayitli karta gerek yok özet kısmı var oradan geri çekebilirsiniz.

• no_Antijen kullanıcısına yanıt
    Hocam 100 TL net olmayabiliyor çünkü sepet indirimi ya da sepette 15/25 TL indirim varsa net 100 TL olmayabiliyor kestirmek zor siz yükleyin gerisini karta aktarım mümkün tabi bankalar arası fark olabiliyor kimi anında kimi bir iki güne karta geliyor.

• ben tosladan cüzdana para atamıyorum bir türlü, 3d sayfası açılırken hata veriyor bana 3d sms'i geliyor ama. daha önce de böyle oluyordu zar zor yüklemiştim sonra

başka kartla deneyince sorun yok ama, tosla ile alışverişte yapabiliyorum normalde niye böyle oluyor anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 13 Kasım 2020; 16:11:17 >
  • levis ceket 400 500 600 tl bu neee. levis trendyol duy bu sesi geçen seneki gibi jean ceketlerde bi kampanya yap. bundan sonra her ayın 13ü kot ceket günü ilan edilsin. hady beee

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Ben tosla iadesini için sormuştum ama karıştırdınız galiba. Şimdi açıklamada her kullanıcı ve kart 1 defa iade alır yazıyor. Bu 3-4 tosla kart alıp tek hesap üzerinden her birinden iade almaya çalışanlar alamayacak galiba değil mi?

• 150ye 50 gelmiş krallllsınnn

• T. Soprano kullanıcısına yanıt
    Hocam karistirmadim farklı kişilere ait Tosla kartlar varsa aynı Cüzdana 100/100/100... yüklenerek kazanılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 13 Kasım 2020; 16:27:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Aynen bende slepy bez ekleyince seçenek kayboluyor

evet aynen. sleepy nin 5+ alacaktım. her paket türünü eklesemde trendyol cüzdan belirmiyor yan tarafta. pc ve mobil fark etmiyor.

bebek bezi alacağız. bebek bezi alan arkadaş varsa bilgi lütfen

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Kardesim ben bu tosla kartimdan 101 lira trendyol cuzdanima para yukledim ama 30 tl bonus gelmedi? yanlis mi yaptim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottoman127 kullanıcısına yanıt
    Hocam anında gelmiyor 14 Aralık'ta yüklenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 13 Kasım 2020; 16:43:54 >
    14 Aralıkta yatacak

https://tosla.com/kampanyalar/tosla-kart-ile-trendyol-alisverisinin-30-tlsi-bizden

Kampanya 01 – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacak alışverişler için geçerlidir.

Kampanyaya hak kazanan kullanıcılar için 30 TL iade 14 Aralık tarihinde Tosla hesabına yüklenecektir.

• Trendyol cüzdana hangi numarayla kayıtlı olduğunu görebileceğimiz yer yok mu acaba,bilen var mı?

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Kardeslerim teşekkürler sagolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fcnet kullanıcısına yanıt
    Hocam bı ürün alın oder gibi cüzdandan ödeme yapmaya çalışın o numaraya harcamak için SMS gelir o şekilde anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 13 Kasım 2020; 16:47:10 >
  • Yaw bu kampanya yüzünden farklı hesaplar ile 4. 300tl alışverişi yaptım.

Evde eksik bitmiyor anasını :D

• o kadar indirim var güzel bi ceket bulamadim. pull and bear fena degildi o da bitmis.

mavi densen 350 den kapi aciyor. cekle bile pahali. :/

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.