Şimdi Ara

Trendy model kombi su basıncı arızası. Basınç sabit kalmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi günler arkadaşlar. Alarko trendy model kombi kullanıyorum. 2 senedir yıllık bakımını yaptırmadım. Kıştan bu yana çalıştırmamıştım bugün deneyeyim dedim açarken biraz su bastım basınç 3 dereceye yaklaştı. Biraz petekten su aldım tekrar açtım. 3 4 dakikada bir çalıştıkça basınç 2ye yükselip 1 bucuk dereceye düşüyor. Arıza çıkarır mı? Evi su vs basar diye korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 15 Ekim 2016; 10:57:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: K.chaLi

Iyi günler arkadaşlar. Alarko trendy model kombi kullanıyorum. 2 senedir yıllık bakımını yaptırmadım. Kıştan bu yana çalıştırmamıştım bugün deneyeyim dedim açarken biraz su bastım basınç 3 dereceye yaklaştı. Biraz petekten su aldım tekrar açtım. 3 4 dakikada bir çalıştıkça basınç 2ye yükselip 1 bucuk dereceye düşüyor. Arıza çıkarır mı? Evi su vs basar diye korkuyorum

bakım yaptır düzelir
  • Şu an 2'nin hemen biraz altına sabitlendi.1 2 saattir o şekilde. Evden 2 ay sonra çıkmayı düşünüyorum. Bakım masrafına değer mi? Bu aralar durumum yok hic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 15 Ekim 2016; 12:40:18 >
  • Kombinin icindeki genlesme tankinin havasi bitmistir. Yada zar yirtilmistir. Ben bir mevsim o sekilde kullandim sorun cikmadi. 2 bara getiriyordum aksama bitiyordu su. Ha bu arada tahliye kismindan su kacirmasi gerek. Yok eger oradan su cikmiyorsa gecmis olsun sistemde kacak var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam olarak anlamadım. Şu an sadece aksamları açıp sabah kapatıcam dün akşam açtım basınç yine 2ye yakındı ve sabah kapatırken yine aynı kaldı. Belki şu an kendine gelmiştir pek sorun olacak gibi durmadı çünkü. Beni iki ay idare etse yetecek. Eger dediginiz gibi genleşme tankı vs girerse işin içine bakım şart olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 16 Ekim 2016; 11:33:06 >
  • Basinc dustugu zaman kombiden su damliyormu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.