Şimdi Ara

Trekkinn'den aşışveriş yapan var mı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
9
Favori
42.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani bahsettiğiniz ürün için deymez sanırım da yine de birçok üründe ülkemiz pazarından çok daha uyguna geliyor; size kalmış.
  • bir sorum olacak üye olunmadan mı alınıyor ürünler?üye olunacak yer çalışmıyor gibi
  • azzr A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Evet satın alım yapmadan üye olunmuyor siteye.
  • Aldığım ürün geldi, gönderim baya hızlı oldu ama gümrükte ortalama 10 gün civarı durdu, sonuç olarak sıkıntı olmadan elime ulaştı ürün. Gayet güzel paketlenmiş şekilde teslim aldım. Zaten sipariş gönderildiğinde hem fatura hem de paket fotoğrafıni paylaşıyorlar. Tavsiye ederim, hem daha ucuz hem de sıkıntısız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m3lijh M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın bende 3 hafta beklemişti gümrükte, yılbaşı zamanıydı sanırım ondan dolayı oldu :) gümrük vergisini % kaç ödediniz? en son (2019 başı) %20 idi.
  • Evet alışveriş yapan arkadaşlar yazarsa daha iyi olur. Ortalama 500₺ bir ürün için kaç TL vergi ödemesi çıkıyor ve ne kadara mal oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. Sizinde başınızı az ağrıtmadım alırken :)

AB'den alınan ürünler için vergi oranı çıplak fiyat üzerine (kargo parası dahil olmayan, sadece ürün fiyatına) %18 vergi veriliyor.

Bana çıkan vergide %18'di.

Aldığım ürünün çıplak fiyatı 640TL civarıydı, vergi 127TL çıktı.
  • m3lijh M kullanıcısına yanıt
    Hocam vergi verilmesi gereken en alt sınır ne kadar Kasım 2019 itibariyle bi ayfınlatır mısınız bilginiz varsa lütfen

• kamaanide K kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 yıldır farketmiyor. İsterseniz 1tl ye alın isterseniz 1000tl ye. Vergi ödeme zorunluluğu var.

• merhaba arkadaşlar Traininn.com’dan ayakkabı veya alışveriş yapan oldu mu ? Olduysa biraz bilgi verebilir mi ? Nike ın bir ayakkabısını almak istiyorum TR de fiyatı 800 lira ama bu sitede 597 lira. Vergi ile birlikte ne kadar gelir veya almak mantıklı mı sizce ?

• PTT kargo ile sipariş verenler,ürün ortalama kaç günde geliyor?
  • Ülkemize girişi bende 10 gün sürmüştü; 3 hafta da İstanbul gümrükte beklemişti.
  • Arkadaşlar alışverişlerden kazandığımız coin leri nasıl kullanıyoruz? Bir ürün alacağım mesela ama coin kullanım yeri çıkmıyor var mi bilen?

• tatlisevgi T kullanıcısına yanıt
    Sepete ekledikten sonra sepet kısmına gelip orda kullanabiliyorsunuz diye biliyorum
  • https://www.trekkinn.com/outdoor-mountain/columbia-powder-lite-mid/136859203/p

Linteki urunu satin alarak ilk alisverisimi yapmak istiyorum bu siteden. Son zamanlarda alisveris yapan ve sorun yasayan oldu mu?

Bir de ne kadar vergi cikar tahminen?

• Güncel olarak alan var mı ptt kargo ile 50 lira ekstra ücret çıkıyor üstüne vergi de mi ödüyoruz ?

• Merhaba arkadaşlar,
    Bu siteden ben de ayakkabı almak istiyorum yaklaşık 700 lira. Bu ürün gümrükte takılır mı? yani yasaklı ürünler gibi bir durum olur mu? Olmazsa sadece üstüne gümrük vergisi mi ekleniyor.
    İlk defa sipariş vereceğim bu siteden yaklaşık 2 yıldır da dışarıdan sipariş vermiyorum. Bilen ya da yakın zamanda sipariş veren oldu mu?
  • arkadaşlar yakın zamanda siteden ürün alan oldu mu? the north face montun fiyatı sitede çok uyguna buldum.55 tl de ptt kargo çıkıyor. vergi ne kadar çıkar şu an itibariyle bir de gelmeme gibi sıkıntı oluyor mu? bilgilendiren olursa çok sevinirim.
  • siteye üye olunmuyor herhalde, üye alımına kapalı:))

forum mu bu? üye olma butonu göremiyorum sayfada, çalışmıyor ya da. bakabilir misiniz?
  • Gümrük ne çıkar arkadaşlar columbia mont 380TL fiyatı var. 68TL kargo görünüyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.