Şimdi Ara

Travnik Üniversitesi Türkçe hukuk bölümü yardıım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
24.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba. Bugün internette özel üniversiteleri araştırırken Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlık diye bir siteye rastladım. Bosnahersekte Travnik Üniversitesinde Türkçe hukuk bölümü olduğunu 1750 euro gibi fiyat olduğunu yazmışlar.Aradım Türkiyeye denkliğini olduğunuda söylediler İstanbuldaki şubelerine uğramamızı kayıt yapacaklarını söyledilr. Ama siteye güvenemedim, dolandırıcılık olabilirmi, veya bu firmaya güvenebilirmiyim ?

• up up!
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meeta -- 19 Nisan 2014; 16:45:59 >
  • gideceğim yok ama aynı reklama bende denk geldim ve merak ettim
  • araştırdımda şirket üniversitenin tek yetkili türkiye irtibat ofisi http:// pfk.edu. ba/v2/ travnik üniversitesi hukuk fakültesine girip görebilirsin sağ alt köşede türkçe olarak tek yetkili kayıt merkezi olduğunu bildiriyor . bende araştırdım 1-2 haftaya bende kayıt olucam iznik ten ihsan ben görüşürüz belki
  • Onu bende gördüm ama yaptığım araştırmalar ve görüştüğüm firmalardan aldığım görüşler eurostara güvenmememiz kanaatindeydi. Ama hala kafam karışık bence sende biraz daha araştır sonra kayıt yaptırırsın hemen atlama sonunda pişman olabilirsin.
  • Okulla irtibata geçsenize burada yazacağınıza.
  • Beyler görüşen varsa veya orada okuyan biraz aydınlatabilir mi bende Bosna da okumayı düşünüyorum bana gayet cazip geldi hem fiyatı hemde Türkçe eğitim olması
  • ben geçen hafta bosnadaydım yeni geldim ve eurostar ekibi iyi gezdirdi bizi tabi bosna belki amerika değil ama kalkıpta herşeyi mükenmel aramamak gerekiyor

benim zaten lisede bile en iyi arkadaşlarım hep boşnaktı ve boşnakları çok seven birim nedenini araştırmadım ama annenim yaptığı boşnak börekleri olabilir :)

travnik üniversitesi tek yetkilisi eurostar olduğu için gördüğüm şuki güzel iş çıkarmışlar ve diğer yurtdışı eğitim şirketleri bilerek karalıyor çünkü bosnanyn tek yetkilisi

olduklari için . zaten sitelerinde yaniwww.travnikuniversitesi.com rektörden tut ekonomi fakültesi dekanı hukuk fakültesi dekanı sağlyk fakültesi dekanı okuyan

öğrencilerin referans videoları velilerin görüşleri öğrencileri yerleştirdikleri evlere gidip ev gezmeleri videoları filan birde ztn

ben 1 hafta önce bosnadaydım ve eurostar eğitim şirketi dışında öğrenci göndermiş bir kurum yok bizzat gördüm ve şahit oldum ztn türkçe bölümleri eurostar açtırmış

ve türk hoca ve asistan desteği sağlıyorlar . iyi iş çıkarmışlar bence . türk dilini yayma grubu kurmuşlar bende destekliyorum

saraybosna ve travnikte gördüğüm buydu artı eurostar ın saraybosnada ve travnik üniversitesi içindede ofisleri var yani oraya gittim kayıt için beni istanbula

yönlendirdiler kayıtlar sadece istanbuldan alınıyor dediler bende 2 gün önce kaydımı yaptırdım .

kontenjanlarıda her an dolabilir arkadaşlar ben ofislerine gittiğimde 3 kişi daha kayıt yaptırıyordu hepside türkçe hukuk içindi

bende akhisardan mehmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhisarlimehmet -- 2 Mayıs 2014; 2:47:01 >
  • Arkadaş sallamış Yaklaşık 2 aydır araştırıyorum Travnik üniversitesinin Türkiyeye denkliği yoktur. Eğitimin Türkçe olduğundan şüpheliyim. Hiçbir kanıtlayıcı bilgi yok zaten internetteki bütün siteler eurostarın ayrıca eurostara göre yaklaşık 10 ülkede Türkçe hukuk bölümü var kesinlikle güvenmeyin gitmekten vazgeçtim.
  • ben bugun aradım kendılerını. cok bılgısız bır bayan cıktı. kadını ılk dınledım . uzun uzun anlattı. sonra dedım sorularım olucak. buyrun dedı. tek tek sorularımı sordum. kadan 1 dakıka deyıp benı telefonda beklettı. yanındakıne soruyor benım aynen sordugum soruyu. duydum tabı. sonra bana yanndakının dedıgını derken , yarısında dedım ben duydum tekrar etmenıze gerek yok. sorularım devam ettı. baktım kızıyor , ses tonu yukselıyor. dedım ben sızınle daha fazla konusamıcam. bana bılgılı bır oparotoru yönlendrsınler dedım. telı kapattım.

danısmanlık ıcın 2.000 euro fıyat dedı. fıyatları buymus.

ayrıca soylemeden edemeyecegım konusma tarzları bır tuhaf. sankı yabancılar turkceyı yenı cözmusler gıbı. yanı dolandırıcılık varmıdır yok mudur bılemıyorum.

bırde tek yetkılı fırma falan dıyor ama ne kadar dogru acaba. bulgarıstan ıcın de bır fırma vardı , bas bas bagırıoldu tek yetkılı fırma bızız gıbısınden ama sonra baktık kı kayıt etmeye bıle yetkısını elınden almıslar.. bunları duyunca gulmekten kendımı alamıyorum.

ayrıca denklık konusunda konustugumuzda sınıfta kaldılar. bana dıo kı. mavı dıploma alıcaksınız. dunyanın her yerınde gecerlı. denklık de var dıyor. bende dedım kı , suan turkıyedekı cogu unıverıste mavı dıploma verıyor. tamam kabul edıyorum dunyada gecrlılıgı var. ama dedım yök den denklık mı var yoksa tanınıyor mu. o zaman durakladı.
    ıste efendım sız buraya gelmeden yökden tanınırlık belgesı alıosunuz. ee dedım. bosnada 3 yıl okuyorsunuz. sonra gelıp brde ankara unıverıtesınde 1 yıl daha okuyorsunuz. denklıgı oyle aluyorsunuz dedı.acıkcası kurcaladıkca bıseyler cıktı.

benım bır kere mıdem bulandı. sanırım bulasmam. turkce egıtım olması ıyıymıs ama ne yazık kı dedım ya bır kere supe olustu..
  • Bodrum67z B kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum size. Kesinlikle güvenilmemesi gereken bir firma. Bu firmanın söylediğine görü Ukraynadada Türkçe eğitim veren Kiev Maup Üniversitesi diye ama Ukraynada okuyan (Türk) internette tanıştığım biri adı hatta Ozan Ukraynada Türkçe eğitim veren hiçbir üniversitede olmadığını söyledi. Kesinlikle Eurostara güvenmeyin.
  • http://vimeo.com/91057937 maup üniversitesi türkçe hukuk için rektör yardımcısı konuşuyor

http://player.vimeo.com/video/92590820 maup üniversitesi okuyan öğrenci videosu

http://player.vimeo.com/video/92590821 maup üniversitesi yurt videoları

maup üniversitesi türkçe hukuk bölümü mevcut ben okuyan öğrencilerle görüşmüştüm ztn videoları izleyin görürsünüz

arkadaşlar atlayıp gidin bosnaya ben gittim gördüm güvenilir bir şirket olduğunu görürsünüz

bosnada bu üniversitede okuyan sadece eurostar ın öğrencileri var

Meata yök denkliği tanınmakta belgesini yökten dilekçe ile alabilirsin

http://bosnaegitim.com/images/mostar-universitesi-travnik-universitesi-saraybosna-universitesi.jpg

linki tıklayın görürsünüz

arkadaşlar kafanızda soru işareti varsa atlayıp uçakla gidin bosnaya zaten herşey ortada

50 euro uçak bileti hepsi bu

Ben gittim ve gördüm Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesini Gezdim

Zaten eurostarın ofisine gidin söyleyin önceden bir gidip görmek istiyorum kayıt yaptırmadan önce size yardımcı oluyorlar

ben kayıt yaptırmadan önce bosnaya gittim ve rehberleri ilgilendi sağolsun okuyan öğrencilerlede görüştüm

herkes halinden memnun sizde atlayıp uçağa gidin görünwww.flypgs.com pegasus tan alın uçak biletinizi

zaten bu üniversitelere gitseniz sadece eurostar ile öğrenci aldığını görürsünüz bukadar miğde bulantısına gerek yok
  • http://vimeo.com/91057937 maup üniversitesi türkçe hukuk için rektör yardımcısı konuşuyor

http://player.vimeo.com/video/92590820 maup üniversitesi okuyan öğrenci videosu

http://player.vimeo.com/video/92590821 maup üniversitesi yurt videoları

maup üniversitesi türkçe hukuk bölümü mevcut ben okuyan öğrencilerle görüşmüştüm ztn videoları izleyin görürsünüz

arkadaşlar atlayıp gidin bosnaya ben gittim gördüm güvenilir bir şirket olduğunu görürsünüz

bosnada bu üniversitede okuyan sadece eurostar ın öğrencileri var

Meata yök denkliği tanınmakta belgesini yökten dilekçe ile alabilirsin

http://bosnaegitim.com/images/mostar-universitesi-travnik-universitesi-saraybosna-universitesi.jpg

linki tıklayın görürsünüz

arkadaşlar kafanızda soru işareti varsa atlayıp uçakla gidin bosnaya zaten herşey ortada

50 euro uçak bileti hepsi bu

Ben gittim ve gördüm Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesini Gezdim

Zaten eurostarın ofisine gidin söyleyin önceden bir gidip görmek istiyorum kayıt yaptırmadan önce size yardımcı oluyorlar

ben kayıt yaptırmadan önce bosnaya gittim ve rehberleri ilgilendi sağolsun okuyan öğrencilerlede görüştüm

herkes halinden memnun sizde atlayıp uçağa gidin görünwww.flypgs.com pegasus tan alın uçak biletinizi

zaten bu üniversitelere gitseniz sadece eurostar ile öğrenci aldığını görürsünüz bukadar miğde bulantısına gerek yok
  • ben biraz araştirdım gayet cazip geldi suanda orada okuyan arkadasları arastırıp onlarla görüşmek istiyorum yök denkliği var diye duydum ama ben yınede yöke dilekce yazdım dilekcenin sonucu eger olumlu gelirse gidip kaydımı yaptırmaytı dusunuyorum
  • akhısarlı mehmet. selamın alaykum ,

dostum ukraynada ve bosna hersekte bahsettıgın unıversıteler ve bu ulkelerdekı dıyer unıversıtelerın hıc bırınde DENKLIK YOK.

YÖK SADECE TANIYORUZ DIYOR. DIREK DENKLIK VERMIYOR. vermesı ıcın ya 1 YIL ANKARA UNIVERSITESINDE OKUYUP KREDILERINI YUKSELTMENI ISTIYOR yada ;

SEVIYE TESPIT SINAVINDAN 100 UZERINDEN 50 ALMANIZ GEREKIYOR. Yani YÖK DİREK DENKLIK verMIYOR....

UNUTMAYIN TANINIRLIK FARKLI BIR OLAYDIR , DENKLIK FARKLI BIR OLAYDIR.. 2 SINI BIRBIRINE KARISTIRMAYALIM..
  • makedonyadaki türkçe hukuklar daha mantıklı..
  • evet mezun olunca ders farklarını veriyorsun nevarki bunda biliyorum

makedonya berbat bir ülke giden her öğrenci oturma izni problemi çekiyormuş ve makedonyada hukuk mezununa uluslararası diplomasi diploması vermişler makedonyaya gidip mutlu olan görmedim hepsi perişan içinde sosyal medyadan ulaşabiliyorum

makedonyadaki üniversitelerde daha çok yüzde 90 ı diyarbakır şırnak güneydoğudan giden öğrenciler doldurmuş hiç beğenmedim makedonyada ortam çok siyasileşmiş!

ben bosnaya kaydımı yaptırdım ve kararımı verdim isteyen varsa gitsin bosnayawww.flypgs.com 50€ uçak bileti görsün bukadar basit diyorum
  • selam mehmet seni takip ediyorum bende travnik üniversitesi hukuk fakültesi 2014-15 eğitim yılı öğrencisi oldum dediklerine katılıyorum

makedonyada üniversitelerde çok fazla güneydoğudan gelen siyasi öğrenciler varmış çok büyük kavgalar yaşanmış kavgalar çıkmış onları bizzat bende okuyan arkadaşımdan

duydum. makedonyada ortamın kötü olduğunu düşünüyorum.

bende o yüzden bu sene bosnadayım allaha emanet ol kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izniklisas -- 5 Mayıs 2014; 1:46:19 >
  • Kendininiz calıyonuz kendiniz oynuyonuz firmanın elemanımısınız nesiniz. :D Zaten hepiniz hemen üyelik acıp tek bu konuya yorum atmışsınız. Arkadaşlar Tekrarlıyorum arkadaşın verdiği linkler firmanın kendi cekmiş olduğu videolardır. Eurostar" a güvenmeyin. Denkliği yoktur.Yök'e başvurup almalısınız yani direk üniversiteyi bitirince işinize başlayamıyorsunuz. Bölümünde Türkçe olduğu şüpheli.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.